Ölüdeniz Otelleri

Tanrı'nın dünyaya bahşettiği cennet olarak nitelenen Ölüdeniz, ülke dışına taşan ünüyle de dünyaya mal olmuş bir turizm merkezi.

Ölüdeniz Otelleri

Tanrı'nın dünyaya bahşettiği cennet olarak nitelenen Ölüdeniz, ülke dışına taşan ünüyle de dünyaya mal olmuş bir turizm merkezi.

Ölüdeniz Otelleri Ölüdeniz Fethiye'ye 12 km., il merkezi Muğla'ya 136 km. uzaklıkta yer alır.

Baştan çıkarıcı bir güzelliğe sahip olan Fethiye Ölüdeniz, adı gibi sakin ve kıpırtısızdır. Belcekız Koyu ve bu koyun içerisinde uzanan kumsalı yürüdüğünüzde, eşsiz Ölüdeniz'i görürsünüz. Fethiye Ölüdeniz, sihirli gibi kıpırtısızdır... Dibinde tek bir yosun bile görünmez.

Su ve dibindeki kumların kırdığı ışık, meşhur turkuaz rengini verir Ölüdeniz'e. Kıyılara kadar uzanan yemyeşil çam ormanları, içinde yeşilin, mavinin ve morun her tonuun görülebileceği ılık denizi, uzun kumsalı ile Fethiye Ölüdeniz, gerçek bir dünya harikasıdır. Yıln on iki ayı denize girme imkanı sunan bu eşsiz koyda, çok sayıda turistik tesis, restoran, alışveriş merkezi ve üniteyi bir arada görebilirsiniz.

Daha çok deniz kulağı denilen lagünü ile tanınsa da, Ölüdeniz aynı zamanda bir yerleşim yeridir. Nüfusu 10.000 dolaylarında olmakla birlikte, yaz aylarında 50.000'e kadar çıkar. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri ağırlamak için de birçok Fethiye Ölüdeniz otelleri açılmıştır.

Sahil kenarında, denize 50 - 200 metre mesafede oteller bulunduğu gibi, manzara düşkünleri için Babadağ eteklerinde de birçok Ölüdeniz otelleri açılmıştır.

Tesis türü yönünden oldukça zengindir. İlk sırada Fethiye Ölüdeniz tatil otelleri olmak üzere, butik oteller, Ölüdeniz kamp alanları ve Ölüdeniz butik otelleri de bulunmaktadır.

Ölüdeniz tatil otelleri arasında, spor salonu, masaj birimi, SPA merkezi, engelli odası gibi hizmetler sunulmaktadır. Hemen hemen her otelin açık havuzu bulunmaktadır. Yine kimi oteller, Dalaman Havaalanı'ndan servis hizmeti de vermektedir.

Tatil otelleri ya da butik oteller yerine, bungalov ya da ağaç evlerde de konaklayarak, doğayla daha içiçe bir tatil geçirebilirsiniz. Eğer yaz sıcaklarında çadırda konaklamanın keyfini yaşamak istiyorsanız, Belceğiz'in güney doğu kıvrımıın devamında Kıdrak Milli Parkı'nda iyi düzenlenmiş kamp alanını tercih edebilirsiniz.

Siz de bizim gibi, kısa tatillerle Ölüdeniz'e doyamayacağınızı düşünüyorsanız, uzun soluklu bir konaklama için, Ölüdeniz apart otellerinde kalabilirsiniz. İçinde ankastre mutfak olan, jakuziye sahip, geniş iç hacimli bu oteller, tatil yapmak için birebir.

Unutmadan belirtelim ki, kimi Fethiye Ölüdeniz otellerinin kano, deniz bisikleti, su sporları gibi imkanlarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Editörün Görüşü

Ovacık ve Hisarönü bölgelerini geçtikten sonra, inişli çıkışlı yolun sonunda Ölüdeniz'in mavisi karşılar sizleri.

Denizin ve iyot kokusunun yüzünüze buram buram çarptığı yer Belcekız'dır. Belcekız'da deniz köpük köpük kıyıya çarparken siz plajın sağ tarafına doğru ilerlediğinizde, eşsiz güzelliği ile Türkiye'nin en çok bilinen fotoğrafı Fethiye Ölüdeniz ile karşılaşırsınız.

Fethiye'den önce ünü duyulan Ölüdeniz, birçok efsanelere konu olan yapısı, neredeyse beyaz renkteki kumsalları ile uzun yıllardır tatilcilerin gözdesi olmaya devam ediyor. Fethiye Ölüdeniz 2016 otel fiyatları ise bir önceki yıl ile paralellik gösteriyor. Küçük pansiyon ve butik otel tarzındaki işletmelerde daha uygun olan Ölüdeniz 2016 otel fiyatları, lüks tesislerde biraz daha artış gösteriyor.

2016 Fethiye Ölüdeniz otel fiyatlarının yeni yeni düzenlendiği şu günlerde, tesisler geri kalan hazırlıklarına da aynı hızla devam ediyor. Kış aylarında revize ettikleri tesisleri için gerekli olan son rötuşları yapıp misafirlerini beklemeye başladılar bile.

Eğer hala Ölüdeniz'i görmediyseniz ve kristal tadındaki sularında yüzmediyseniz, 2016 Ölüdeniz otel fiyatlarının yeni yeni güncellendiği şu günlerde erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tatilinizi Ölüdeniz'de geçirmeyi planlıyorsanız, en güzel Fethiye Ölüdeniz otellerinde odalar dolmadan kendinize yer ayırtın.

Ölüdeniz için otel tavsiyeleri (50)

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sunset Apart Hotel
Sunset Apart Hotel

-

Tertemiz odalar

Mutlaka gitmelisiniz... Mükemmel bir atmosfer, tertemiz odalar ve sıcacık bir aile işletmesi. Bu yazı iple çekiyoruz. Ayşe ablanın ve Atik abinin ilgisi ve alakası sayesinde harika geçen tatilimizin tadı damağımızda kaldı. Gidip görmeniz gereken harika bir yer. Mutlaka gidip kalmanızı tavsiye ederiz. Bu arada unutmadan söylemeliyim ki, buradaki organik kahvaltıyı denemeden dönmeyin. Mehmet Kaptan ve ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çetin Motel
Çetin Motel

-

Temiz diye gittik

Temiz diye gittik, her yerde kıl vardı. Daha başka bir şey demeyeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Siz uyarı yaptıktan sonra temizlik yapan bayan elemanımızın görevine son verildi. Çamaşırları yıkayan firmayla da anlaşmamız iptal edildi. Önümüzdeki yaz sezonunda daha dikkatli davranıcağımızı belirtmek isterim. Uyarınız için teşekkürler.

25 Ocak 2016, Pazartesi 10:07
Liberty Hotels Ölüdeniz
Liberty Hotels Ölüdeniz

-

Yemekler güzel

4 gün kalmama rağmen girmediğim havuzlar, yemek yemediğim restoranlar kalmadı. Çocuk havuzu ve aquaya gidemedim, çocuklar gitti. Çocuk kulübü çok iyi. 10 yaşındaki kızım çok memnun kaldı. Sabahtan akşama kadar çocuk kulübünde eğlendi. Yemekler güzel ama çok büyük tesis. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liberty Hotels Ölüdeniz
Liberty Hotels Ölüdeniz

-

Gerçekten tek kelimeyle harika

4 gece kaldık ama hiç ayrılmak istemedik. Otelin resepsiyon bölümünde çalışanlar gerçekten profesyoneldi. Tesis gerçekten tek kelimeyle harika. Her konuda ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Onların yardımseverliğini ve güler yüzle yaklaşımlarını yazmasam olmazdı. Odalar temiz, ferah ve güzel ortamdaydı. Gelecek tatilimiz için şimdiden planımızı yaptık bile. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Tatil için aradığınız her şey var. Yeniden görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liberty Hotels Ölüdeniz
Liberty Hotels Ölüdeniz

-

Her konuda yardımcı oldular

Tesise girişinizde güler yüzle karşılayan resepsiyon çalışanları var. Ölüdeniz'de tatil yapılabilecek tek adres diyebilirim. Sağ olsunlar her konuda yardımcı oldular. Odaları temiz, ferah, güzel. Superior odalarda kalmanızı tavsiye ederim. Çünkü odalar güzel dizayn edilmiş. Seneye görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liberty Hotels Ölüdeniz
Liberty Hotels Ölüdeniz

-

Tatilden beklenilen her şey mevcut

Çalışanlar iyimser, güler yüzlü, özellikle de resepsiyon çalışanları. Tatilimiz için bu oteli seçtik. Her konuda yardımcı oluyorlar, çok profesyoneller. Odalar güzel, ortam harika. Tatilden beklenilen her şey mevcut. Denize yakın, süper. Tek kelimeyle harika bir yer. Herkese tavsiye edebiliriz. Görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liberty Hotels Ölüdeniz
Liberty Hotels Ölüdeniz

-

Otel denize çok yakın

Ölüdeniz otelleri içerisinde en iyisi diyebilirim. Otel denize çok yakın, yürüme mesafesinde. Çalışanlar güler yüzlü, yardımsever. Özellikle de otel bölümünün girişindeki çalışanlar her türlü yardımcı olmaya çalışıyorlar. Odalar temiz, ferah. Herkese kesinlikle tavsiye edebilirim. Seneye tekrar gelmeyi planlıyoruz. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liberty Hotels Ölüdeniz
Liberty Hotels Ölüdeniz

-

Bu kadar profesyonellik görmedim

Bunca yıldır beş yıldızlı otellerde kalırım ama bu kadar profesyonellik görmedim. Gerçekten hakkını vermek lazım, bu işi çok iyi yapıyorlar. Sadece çocuk havuzuna olan ring sayısı ya da araç sayısı artabilir. Odaları temizleyenler dahil bütün ekip süper... Yemekler muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ertek Otel
Ertek Otel

-

Yemekleri gayet güzel

Yemekleri gayet güzel. İçecekleri normal fiyata satıyorlar, şişirme yok. Bu fiyata bu hizmeti başka bir yerde bulamayabilirsiniz. Personel ise arkadaş canlısı, ailecek her türlü konuda yardımcı oluyorlar. Odalar, çarşaf ve havlular tertemiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ertek Otel
Ertek Otel

-

Son derece sıcak bir ortam

Yemekler gerçekten çok lezzetli. Son derece sıcak bir ortamda, müşteri değil, misafir olarak ağırlayan otel sahipleri Sabire Hanım ve Yenal Bey sayesinde kendi evimizin rahatlığında tatil yaptık. Otelin verdiği bilgiler gerçekten doğru. Fethiye Hisarönü'ne, en yavaş yürüyüşle 3 dakikada ulaşıyorsunuz. Ölüdeniz dolmuşla tam 5 dakika ve dolmuşlar otelin önünden oldukça sık geçiyor. Hisarönü'nden aldığımız tur teklifleri otelden aldığımız turlardan daha yüksek kalıyor. Yani tura katılacaksanız otelden katılın. Hem daha uygun fiyat veriyorlar hem gerçekten kaliteli turlar. Özetle Fethiye'de Ölüdeniz ve Hisarönü tarafında tatil yapmak istiyorsanız Ertek Otel'de konaklayın, ama mutlaka rezervasyon yaptırın, zira yer bulmak gerçekten çok zor. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ertek Otel
Ertek Otel

-

Burada her şey çok güzel

Yeri çok güzel, Fethiye Hisarönü'ne ve Ölüdeniz'e çok yakın. Çok güzel, burada kendimi evde gibi hissettim, hiç aratmadılar bize. Odalar çok güzel, rutubet yok. Buradaki misafirperverliği başka yerde görmedim. Safariye gittim, çok güzel, eğlenceli geçti. Tavsiye ederiz. Burada her şey çok güzel. Çok sevecen, çok anlayışlı insanlar, hepsine teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ertek Otel
Ertek Otel

-

Aile ortamı

Aile ortamı, herkes samimi. Artık böyle kafanız dağılsın, biraz relaks olayım diyorsanız gidebileceğiniz sayılı yerlerden birisi. Yemekler mükemmel, Ölüdeniz'e yakın, Fethiye Hisarönü gece hayatına yakın, bence o bölgede tatil yapılacaksa kesinlikle gidilmesi gereken yerlerdendir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ertek Otel
Ertek Otel

-

Lokasyonu oldukça güzel

Lokasyonu oldukça güzel. İşletmecileri mükemmel, geçen yıl tesadüfen geldiğimiz, bu yıl tekrar geldiğimiz, seneye de yine geleceğimiz Fethiye'deki evimiz. Sıcak, samimi, güler yüzlü bir aile ortamında, evinizde hissederek geçirebileceğiniz güzel bir tatil için güzel seçim. Otel oldukça sevimli ve güzel, hijyen konusunda asla sıkıntı yaşamadık. Yemekleri de lezzetli, teşekkür ediyoruz, sizi seviyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paradise Garden Hotel
Paradise Garden Hotel

-

Temizliği çok iyiydi

Oldukça sıcak bir dönemde (Ağustos ayı başı) tatil yapmış olmamıza rağmen odamız çok serin ve konforluydu. Geniş bir alanda farklı konaklama tesisleri olan bir otel olduğu için oldukça sakin bir tatil gerçekleştirdik. Odaların ve havuzların temizliği çok iyiydi. Personel güler yüzlüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paradise Garden Hotel
Paradise Garden Hotel

-

Odanın manzarası çok güzeldi

Ölüdeniz'e tepeden bakmak ve o yemyeşil ağaçlar, rengarenk çiçeklerle etrafınızın sarılı olması ile kartpostal tadındaki bu manzara anlatılmaz, gelip görmeli. Kaldığım odanın manzarası çok güzeldi. Havuzlar temizdi, ben özellikle suyu daha soğuk olan havuzu sevdim, hem de sakindi. Personel güler yüzlü ve yardımsever.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paradise Garden Hotel
Paradise Garden Hotel

-

Personel ilgisi mükemmeldi

Personel ilgisi mükemmeldi. Manzarasına yapacak yorum bulamıyorum. Mutlaka gitmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paradise Garden Hotel
Paradise Garden Hotel

-

Manzarası çok güzel

Kayalıkların oradaki havuz çok huzurlu. Bahçesi ve manzarası çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paradise Garden Hotel
Paradise Garden Hotel

-

Kusursuz

Ben ve 3 kız arkadaşım Gülistan Hanım'a içten samimiyeti ve alakası için çok çok teşekkür ederiz. Personelin güler yüzlü ve ilgili olması, ortam ve konumla birleşince kusursuz oluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Apartlar çok güzel ve ferahtı

Ailemizle çok güzel bir hafta tatil geçirdik. İnanın nasıl geçti anlamadım. Hülya ablacım ve Salih amcacım, sizin güler yüzünüz her şeye değer. Kaldığımız apartlar çok güzel ve ferahtı. Misafirleri için her şeyi düşünmüşler. Ben ve ailem çok rahat ettik. İnşallah seneye de nasip olur da geliriz. Benim için öncelik güler yüzdü. Onu da Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)'da buldum. Kesinlikle gidin derim, saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Ferah bir apart

Salih amca ve Hülya teyze sayesinde kendinizi bir yakınınızın misafiri sanacaksınız. Çok temiz, ferah bir apart. Biz planımız olduğu için bir gece kaldık, keşke daha fazla kalabilseydik, deniz ve sahile söylenecek bir şey yok, zaten çok güzel. Tanıdıklarımıza önermeye başladık bile, bir sonraki tatilimize kalabalık geleceğiz inşallah. Hülya teyze bizi tanımamasına rağmen, ‘arayın, Bursa'da görüşelim' demesi çok güzel. Çok teşekkür ederiz. Kısmetse yine oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Mükemmel bir yer

Gerçekten tatil için ve dinlenmek için ve güzel, temiz denizde gezerek yüzmek için ideal bir yer. Bir de buna Salih Bey ve Hülya Hanım'ın misafirperverliğini ve güler yüzleri eklenince her şey daha güzel oluyor. Allah nasip ederse bundan sonra tatil fırsatı yakaladığım anda doğrudan gideceğim yer bu apart olacaktır. Tatili, temizliği ve güzel denizi, güler yüzlü hizmeti sevenler için mutlaka ziyaret edilip denenmesi gereken mükemmel bir yer... Tüm apart sakinlerine kucak dolusu selam ve sevgilerimi yolluyorum.... Görüşmek üzere hoşça kalın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Bahçede kahvaltı keyfi inanılmaz

Fethiye ve Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)'na 2. gelişimiz... Hülya teyzem ve Salih amcam sayesinde kendimizi evimizde hissettik. Arkadaşlarımızla birlikte harika bir bayram tatili geçirdik. Odalar tertemiz... Bahçede kahvaltı keyfi inanılmaz... Havuz, eğlence, dinlenme, ne isterseniz. :) Bundan sonra tatil demek Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden) demek bizim için. Her şey için çok teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle. :))))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ünsal Hotel
Ünsal Hotel

-

Sakin bir ortamı var

Rahat, sessiz, sakin bir ortamı var. Güler yüzlü personel hizmet veriyor. Bir isteğiniz olduğunda muhakkak karşılamaya çalışıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ünsal Hotel
Ünsal Hotel

-

Hiçbir konuda sorun yaşamadık

Otel sahibinin iletişimi kuvvetliydi. Hiçbir konuda sorun yaşamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ünsal Hotel
Ünsal Hotel

-

Ortam güzel

Aşçı ablayı çok sevdik. Ortam güzel. Konumu da idealdi bizim için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ünsal Hotel
Ünsal Hotel

-

Temizlik gayet iyiydi

Çok memnun kaldım diyebilirim. Benim için önemli olan temizlik gayet iyiydi. Ortamı da güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ünsal Hotel
Ünsal Hotel

-

Her şeyinden memnun kaldım

Konumu, temizliği ve önemlisi kahvaltısı çok iyiydi. Her şeyinden memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavruka Hotel
Mavruka Hotel

-

Memnun kalmadım

Hayatımda gördüğüm en kötü otel, kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Beş günlük gelmiştik ama bir gece kalıp başka bir otele gittik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Tertemiz odalar

Sadece sayfadaki yorumları okuyarak benimsediğim Hülya teyzem vardı, oraya gittiğimin ilk günü ise Salih amcam olsun, enişte Tamer ağabey olsun o kadar sıcaklar ki, sanki yıllardır orada kalıyor gibi hissettim kendimi, huzurlu aile sıcaklığında bir tatil istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim, Ölüdeniz'e, Fethiye Hisarönü'ne ve Fethiye Merkez'e apartın önünden 5-10 dakikada bir geçen dolmuşlarla 10-15 dakika mesafede, gürültüden uzak, Babadağ manzaralı balkonlu çatı katın keyfini çıkarırken düşünün kendinizi, hatta düşünmekle kalmayın deneyin. Yorumları okuyarak gelmiştim, sizi temin ederim yorumlarda az bile yazıyor. Tertemiz odalar, odanıza kadar gelen yemek servisi, kahve ve çay ikramlarını saymayacağım bile. Ben sizleri yormayacağını düşünsem bunun üç katı kadar daha yazı yazardım. :) Hülya teyzeciğim ve Salih amcacığım, tekrardan görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Apart Hotel
Sunset Apart Hotel

-

Samimi bir ortam

Ayşe ablacım ve Atik abim ile Fethiye'ye geldiğinizde kendinizi evinizde hissedeceğiniz sıcacık ve samimi bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Our Place Hotel
Our Place Hotel

-

Konum ve odalar çok iyi

Otelde Oğuzhan Bey'in gelen misafire yardımcı olma çabası gerçekten çok iyi, teşekkür ederiz. Otelin konumu ve odaların temizliği çok iyi. Fethiye Hisarönü'nde tatilin geçirilebileceği en güzel yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Star Hotel
Star Hotel

-

İçme suyu sorunu var

Merhaba, 5-11 Eylül 2015 tarihlerinde kalabalık bir grup olarak konakladığımız bu işletmeden hiç memnun kalmadık. Dinlenmek ve stres atmak için yılda bir kez yaptığımız tatilimizde stres olup geri geldik. O kadar çok söyleyecek şey var ki, en önemlilerinden biri de içme suyu sorunu var, koca işletmede sadece bir adet su sebili var, sebil derken bu bir arıtma cihazı. Odanızdan ya da bulunduğunuz yerden su içmek için bir dünya yürümeniz gerekiyor. Ne yemek masalarında ne de odalarda sürahi, vb. bir şey yok. Allahtan Bim market yakındı da suyumuzu buradan aldık. En ufak sorununuzu dile getirdiğinizde verilen cevap tercih meselesi deniliyor. Yemek konusunda da son derece yetersizler, en düzgün yaptıkları şey patlıcandı, onu da şu an göresimiz yok. Kaldığımız bir hafta içinde karpuz dışında ne tatlı ne meyve çıktı. Havuzu işletmeye göre çok küçük, ayrıca çok bakımsız, havuzun içinde yüzlerce saç geziyor, en son döndüğümüz gün biber kızartması yüzüyordu içinde. Çocuk havuzu diye konulan şey, benim oğluma balkon içinde kullandığım havuzdan bile daha küçüktü. Biz havuz tarafında bahçe katında 109 numaralı 4 kişilik bir odada kaldık, ama eksikler çoktu, sadece iki kapılı bir dolap ve bir tuvalet aynası vardı. Eşyalarımız üst üsteydi, duş başlığı diye konulan şeyle yağmur altında duş alır gibiydik. Rutin bir temizlik yok, ancak istek yapmak gerekiyor. İnterneti bırakın odalarda bahçesinde bile çekmiyor. En son gün yaptıkları rezillikleri ise son noktayı koydu zaten. Otobüs saatimiz 17:30'da idi ve biz saat 11'de odaları boşaltacağımızı biliyorduk, valizlerimizi valiz odasına koyup 4'e kadar oyalanırız diye düşünüyorduk ama bizden kişi başı 10'ar lira para istediler. Biz de bu parayı veririz ama biz sizin misafiriniziz ve şimdiye kadar bir sürü memnuniyetsizliğimizi dile getirmişiz, bizden bu parayı mı istiyorsunuz şimdi dediğimizde, o zaman vermeyin, 12'de oteli terk edin denildi. Asla tavsiye etmiyorum, paranızı ve kıymetli zamanınızı çöpe atmayın.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Huzurlu ortamı anlatmakla bitmez

Fethiye'deki ilk tatilim. Çam ormanlarının içindeki Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)'da son olmayacağını anlamadım. Salih hocamızın ve Hülya Sultan'ın misafirperverliği, sıcakkanlılıkları, güler yüzleri sizi evinizde gibi hissettiriyor. Temizliği, yeşil bahçesi, huzurlu ortamı anlatmakla bitmez. Gidin, görün. :) Bize sunulan kaliteli hizmet için teşekkürler Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Odaları temiz ve rahat

Fethiye'ye ablamla ilk gelişimizdi. Eniştem buraları bilmesine rağmen daha önce böyle güler yüzlü, sıcakkanlı ve misafirperver insanlarla karşılaşmadık. Aslında 3 günlüğüne geldik fakat o kadar güzel bir ortamı var ki o 3 günlük tatil 9 güne çıktı. Odaları temiz ve rahat. Kendimizi evimizdeymişiz gibi hissettik. Tabii ki Hülya teyze ve Salih abinin sıcakkanlı oluşu ve o içten gelen samimiyetine laf edilemez. Her şey için bir kez daha teşekkürler. Seneye görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

10 numara 5 yıldız

Fethiye'ye bundan önce 5 defa geldim. Bu 6'ncı gelişim ama diğerlerinde tatil yapmamışım diyorum. Böyle huzurlu, kendi evimde gibi rahat ettiğim bir tatil hatırlamıyorum. Aslında 3 günlüğüne geldik, 9 günde zor çıktık hep Hülya Sultan'la Salih hocanın yüzünden. Herkese tavsiye ediyorum. İşletme ve insanlık nasıl olur örnek teşkil ediyorlar. Herkesin bu müthiş yeri görmesi gerekiyor. Bu güzellikten mahrum kalmayın. Eleştiri yaparken de doğru olan şeyleri yazın, olmayan değil. Bu dünyanın öbür tarafı da var. Hülya Sultan, Salih hoca çok teşekkürler ilgilendiğiniz için. 10 numara 5 yıldız tatil yaptık, seneye de oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Süper bir mekan

Süper bir mekan. Temizlik olsun, aile sıcaklığı olsun bahçe düzeni ve çevre düzeni olsun son derece memnun kaldık. Mekan işletmecilerinin sıcak olması daha da güzel... Bir dahaki sezonu oraya tekrar gitmek için iple çekiyoruz. Güler yüzleri ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Aile konaklama merkezi

Gitmek isteyenlere şüphesiz önerebileceğim bir mekan. Çıktığımız Ege ve Akdeniz turunda içimize sinen ev sıcaklığının fazlasıyla olduğu muhteşem bir aile konaklama merkezi. Hülya abla ve Salih abinin ilgi ve güler yüzleri zaten süper. Aile sıcaklığını sonuna kadar hissettiren bir yer. Her şey için çok teşekkür ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Star Hotel
Star Hotel

-

Odalar temiz

4 gece bu otelde konakladık. Genel olarak verdiğiniz ücretin karşılığını alıyorsunuz. Kahvaltı ve yemekler iyi ve lezzetli. Havuzu güzel, odalar temiz ve ulaşım kolay, olumsuz çok fazla bir şey yok. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Odalar temiz ve düzenli

Bir önceki gidişimizde sadece bir gece kalmıştık ve o kadar çok beğendik ki bu sefer arkadaşlarımızla birlikte dört aile gittik. Babadağ eteklerinde bulunan tesisin havuzunda yüzerken hayallere dalıp kendinizi bir an masallar ülkesinde hissedebilirsiniz. Çünkü bir yanda başı dumanlı bir dağ diğer yanda siz suyun içindesiniz. :) Denize uzaklığı 3 km ve deniz muhteşem. Tekne gezisi, vb. organizasyonlara katılabiliyorsunuz. Eğlenmek isteyenler Fethiye Hisarönü'ne yürüyerek inebilir, dönüşte bahçenin huzurlu ortamında sakince dinlenebilirler. Odalar temiz ve düzenli, bir aile için gerekli her şey düşünülmüş. Ayrıca tesis sahipleri bahçeye bir açık mutfak yapmışlar ki; tost makinesi, fırın, kahve makinesi gibi eksiklerinizi bu mutfaktan karşılayabilirsiniz. Burada kaldığım süre boyunca herkesin sanki kendi evindeymiş gibi rahatlıkla her isteklerini karşıladıklarına şahit oldum. Tesis sahiplerinin güler yüzü ve sıcakkanlılığı da cabası. Herkese tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)
Apart Cennet Bahçesi (Paradise Garden)

-

Her şey çok güzeldi

Tatil beldelerinin nahoşluğundan uzak, çok sıcak bir aile ortamı. Apart sahipleri çok temiz, naif ve sıcakkanlı insanlar, her konuda bize yardımcı oldular. Daha iyisini bulamazdık. Temizliği, sıcak ortamı, sakinliği, fiyatı ile tercih edebileceğiniz en güzel yerlerden birisi, hatta emsalleriyle karşılaştırıldığında en iyisi. Fethiye'ye geldiğinizde mutlaka değerlendirin, pişman olmazsınız. Tatil yapmaktan çok mutluluk duyduk. Çok harika bir moteldi. Her şey çok güzeldi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Apart Hotel
Sunset Apart Hotel

-

Herkese tavsiye ederim

Otel sahipleri çok tatlı, güler yüzlü ve misafirperver insanlar. Bizi çok güzel ağırladılar. Sanki apartta değil de çok sevdiğimiz insanların yanına misafirliğe gitmiş gibi hissettik. Tekrar Ölüdeniz'e gittiğimizde kesinlikle kalacağımız tek yer. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Noa Ölüdeniz Resort Hotel
Noa Ölüdeniz Resort Hotel

-

Muhteşem bir otel

Muhteşem bir otel. Çok eğlenceli, keyifli bir tatil geçirdik. Çok çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Star Hotel
Star Hotel

-

Tekrardan geleceğiz

3 gün gibi kısa bir süre de olsa, Fethiye'nin güzelliklerini görmek bizi şarj ederek yaz ayında çalışmamıza motive etti. Umarım daha uzun bir tatilde tekrardan geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Star Hotel
Star Hotel

-

Çok memnun kaldık

Bu sitedeki yorumlara bakarak gittiğimiz, tercih ettiğimiz otel idi ve çok memnun kaldık. Çok temiz, ailecek kalınabilecek, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir yer, tekrar görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Star Hotel
Star Hotel

-

Temiz bir yer

Beş günlük bu muhteşem tatil için teşekkürler. Çok samimi, nezih, temiz bir yer, yemekler lezzetli. Odalarımız gayet temizdi. Tekrar tekrar, sıkılmadan buraya gelmeyi umuyoruz. Her şey için teşekkür ederiz. Deniz-Gökhan Avcı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Perdikia Beach Hotel
Perdikia Beach Hotel

-

Her şey harikaydı

Yemek kalitesi, temizlik ve hizmet, denize yakınlık, sessizlik. Her şey harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Magic Tulip Beach Hotel
Magic Tulip Beach Hotel

-

Aile ortamı

Güzel bir hotel, tavsiye ederim. Aile ortamı gibi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Oba Motel
Oba Motel

-

Süper ötesi odalar

Oda süper ötesi. Magnolia villa şahane.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ünsal Hotel
Ünsal Hotel

-

Temizlik ve uygun fiyat

Uygun fiyatı, temizliği, Ölüdeniz'e yakınlığı, detaycılığı ve personeliyle çok başarılı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Apart Hotel
Sunset Apart Hotel

-

Sakinlik isteyenler için ideal

Atik Bey ve Ayşe Hanım, çok teşekkür ederiz. Bizi güzel karşıladınız ve güzel uğurladığınız. Her şey için sağ olun. Ve herkese de Sunset Apart Hotel'i tavsiye ederim. Sakinlik isteyenler için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)


Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Ölüdeniz

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aramanızla ilgili olarak

Toplam 100 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En iyi sonuca göre listele En iyi sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Bu muhteşem tatil yeri 60 adet double yatak ile hizmet vermektedir. Ufak, sıcak bir ortam yaşayabileceğiniz, kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz bir mekan. Otel, sahile çok yakın mesafede olup, ayrıca Karbel Otel ile de kardeştir.

ODALAR

Tüm odalarımızda duş & Wc, harici hatlı telefon, uydu televizyon, klima, minibar, saç kurutma makinesi ve balkon bulunmaktadır. Twin & Double odalarda 3 kişiye kadar kalabilirsiniz. Günlük oda temizliği; haftada iki kere ise havlu ve perde değişimi yapılmaktadır.

OLANAK & SERVİSLER

Otelimiz, müşterilerimize 24 saat lobi ve resepsiyon servisi ile beraber para kasası ve döviz kuru olanaklarını sunmaktadır. Ayrıca otelimizde bar, market, birkaç adet shop ve klimalı restoran ve devamlı internet bağlantısı bulunmaktadır.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 31 Ekim 2015
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkYok
 • İnternetİnternet Var
Genel Özellikler
 • Plaj
 • Restaurant
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • TV Odası
 • Uyandırma Servisi
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Bahçe
 • Dağ Manzarası
 • Internet
 • Jeneratör
 • Oda Servisi
Oda Özellikleri
 • Balkon
 • Banyo
 • Çalışma Masası
 • Eşya Dolabı
 • Fön Makinesi
 • Havlu
 • Internet
 • Klima
 • Oda Temizlik
 • Televizyon
 • Tuvalet
 • Uydu Yayını
Aktiviteler
 • Açık Havuz
 • Bilardo
 • Çocuk Havuzu
 • Jogging

Tesis için 3 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
10 Çocuklar için iyi bir otel
Çocuklar için iyi bir otel

İhtiyacınız olan her şey burada ve 5 dakika yürüme mesafesi içinde yapılacak çok şey var. Temiz odalar, iyi personel, çok sayıda iyi yemek. Tüm personel gerçekten cana yakın ve benim ilk tatilim mükemmel. Çocuklar için iyi bir otel.

6paulinek2 - 25 Ağustos 2015, Salı 12:04

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Bulunduğu yer mükemmel
Bulunduğu yer mükemmel

Daha cana yakın bir personel isteyemezdik, bulunduğu yer mükemmel ve plaja yakındı, yemekler de güzeldi. Burada geçen yıl Ekim ayında 14 gece kaldık. Havuz bölgesi, yumuşak döşeme ile kaplanmış şezlonglarıyla temizdi. Bedava havuz ve langırt bulunuyor. Bar, hoş atıştırmalıklar servis ediyor. Güneşte şezlonglarımıza uzanıp başımızın üzerindeki yamaç paraşütçülerini izledik. Plaj, seçebileceğiniz birkaç barla beraber gayet temiz. Mavi Göl'ün görülmesi gerekiyor. Tlos ve Saklıkent'e bir ziyaret de harika olur. En iyi fiyatları bulmak bulmak için etrafta biraz dolaşın. Focus Tour'ları kullanmayın, bunlar paranızda gözü olan çakallar. Kıyasıya pazarlık yapabilmeniz için, birçok dükkan var. Barlar ve restoranlar sizi iyi şekilde ağırlayarak, tatilinizi güzelleştiriyor. Otel odaları günlük olarak temizleniyor ve güzel desenli havlular sağlanıyor. Bedava klima ve televizyon da bulunuyor.

cocoabean7 - 21 Ağustos 2015, Cuma 11:58

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kesinlikle tavsiye ediyorum
Kesinlikle tavsiye ediyorum

Ben geçen Temmuz'da Karbel Beach Otel Ölüdeniz'de tek kişi kaldım ve Ölüdeniz'e yıllardır gelmeme rağmen bu otelin burada kaldığım en iyi otellerden biri olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle, Ölüdeniz'de üç tane Karbel Otel'in olduğunu bilmeniz gerekiyor. Buradaki yorumların çoğu farklı bir otel için. Şehir merkezinin biraz daha üst tarafında bulunan Karbel Otel var bu da bu otellerin ana otelidir. Bu otelden birkaç dakika uzaklıkta kardeş Karbel Sun Otel var ve çok daha küçük ve sahile daha yakın olup aynı ismi paylaşan Karbel Beach Otel var. Personelin hepsi çok iyi ve içtendi. Büyük bir sorun olmadı. Ücretsiz klimalı, geniş odalar var ve oldukça işinizi gören bir buzdolabı var. Yarım pansiyona göre yemekleri oldukça güzel buldum. İnsanların yumurtalı, peynirli, etli, salatalı, ekmekli, zeytinli, kahvaltıların "sıradan" olduğunu yazdıklarını gördüm. Eğer domuz pastırmalı yumurta ve geleneksel pazar kahvaltıları istiyorsanız o zaman İngiltere'deki evinizde kalın! Maalesef, otel dışındaki birçok mekan İngilizler'in iki hafta boyunca kendi geleneksel yemeklerini yemeden duramayacağı düşüncesini kazandıkları için İngiliz kahvaltısı sunuyorlar. Ben bunun Ölüdeniz'in kendini kaybetmesine ve bir başka bir turist bölgesi olmasına yardımcı olacağını düşünüyorum. Akşam yemekleri güzel, yelpazeli çorbalar, mezeler, ana yemekler ve tatlılardan oluşuyor ve bunların hepsi açık büfe tarzında, leziz görünüşlü şekilde sunuluyor. Genel olarak çok iyi bir otel ve kesinlikle tavsiye ediyorum!

JoolzStaffordshire - 29 Ağustos 2015, Cumartesi 11:57

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  En yakın havaalanı Dalaman Havalimanı (60 km) diğer yerleşim yerlerine uzaklık Fethiye 13 km, Hisarönü 5 km, Marmaris 148 km, Kaş 133 km, Antalya 223 km, Dalyan 80 km, Patara 82 km. mesafededir.

  Aydınlıklar ülkesinin el değmemiş bakiresi Ölüdeniz doğal güzellikleri, zengin tarihi ve kültürel mirası ile Fethiye, Ölüdeniz dünya çapında ünlü bir yeryüzü cenneti ve buradaki eviniz Perdikia Beach Hotel.

  Perdikia ismi antik çağlardan gelmektedir. Likyalılar döneminde şimdiki adıyla Kıdrak Koyu'ndan, bugünkü Belcekız Plajı'na kadar olan bölgede kurulmuş olan eski bir köy idi. Perdikia eski Yunanca'da barışı temsil eden güvercin anlamına gelmektedir.

  Yıl boyu çalıştınız ve artık yorgunluk atmak huzurlu bir tatil yapmak istiyorsunuz. Yılda bir kez tatiliniz var. Bunda rastgele seçim yapmak yerine, seçilmiş bir yerde tatil yapmak için işte ideal adresiniz... Tatilde ne aradığını bilenlerin ender tatil yerlerinden biri Ölüdeniz, Fethiye ve tatil mekanınız Perdikia Beach Hotel.

  Daha önce gelmediyseniz ve denemediyseniz, denemeniz gereken ama mutlaka denemeniz gereken huzurla, doğal güzelliklerin aynı yerde buluştuğu, bir tarafta masmavi deniz, diğer tarafta doğa sporlarının büyük tutkuyla aşık olduğu ve heyecanla uçtuğu, yamaç paraşütü tutkunlarının vazgeçemediği bütün görkemiyle yükselen Babadağ'ın eteklerinde bulunan bir adrestir Perdikia Beach Hotel.
  • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 31 Ekim 2015
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Plaj
  • Toplantı Odası
  • TV Odası
  • Uyandırma Servisi
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Bahçe
  • Barbekü
  • Çocuk Kulübü
  • Dağ Manzarası
  • Jakuzi
  • Jeneratör
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Oda Temizlik
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Uydu Yayını
  Aktiviteler
  • Açık Havuz
  • Bilardo
  • Canlı Müzik
  • Çocuk Havuzu
  • Fitness Center
  • Kapalı Havuz
  • Masa Tenisi
  • Oyun Salonu

  Tesis için 18 gezgin görüş bildirdi

  Daha fazla yorum
  10 Her şey harikaydı
  Her şey harikaydı

  Yemek kalitesi, temizlik ve hizmet, denize yakınlık, sessizlik. Her şey harikaydı.

  Onur Korkmaz - 29 Eylül 2015, Salı 14:54

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Her şey mükemmel
  Her şey mükemmel

  Perdikia Beach Hotel'e ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Her şey mükemmeldi. Özellikle yemekler, ayrıca tatlı ustası Yusuf Usta'ya sonsuz teşekkürler.

  Esra Keskin - 10 Ağustos 2014, Pazar 16:08

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Tekrar tercih sebebimiz çok
  Tekrar tercih sebebimiz çok

  Perdikia Beach Hotel'e ve çalışanlarına çok teşekkürler. Özellikle personelin güler yüzü ve sıcakkanlı olması oteli tekrar tercih sebebimiz olabilir. İyi çalışmalar. Rukiye - Mesut Ceyhan

  Rukiye Ceyhan - 12 Ağustos 2014, Salı 13:30

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Sağladığınız imkanlar için minnettarız
  Sağladığınız imkanlar için minnettarız

  Bizlere güzel bir beş gün yaşattığınız için teşekkür ederiz. Otelinizin yemek vati zamanlarında çalmış olduğunuz Türkçe parçalar nedeniyle tebrik ederim. Diğer otellerin yaptığı gibi batı özentisin göstermediniz hiç. Personelin güler yüzlü ve içten hareketleri için ayrıca teşekkürler. Türkiye şartlarına göre içecek fiyatlarınız bize biraz pahalı geldi. Erken giriş ve 1 saat kadar geç çıkışa imkan sağladığınız için minnettarız. Resepsiyon personelinin karşılama ve uğurlamasından memnun kaldık. Yemek servisinde kendi evimiz hissine kapıldık. Tüm personele ve otel yönetimine sundukları hizmet için teşekkür ederiz.

  Gökbulut Ailesi - 23 Ağustos 2014, Cumartesi 19:55

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Personel sıcak, içten
  Personel sıcak, içten

  Beş günlük bu muhteşem tatil için teşekkürler. Çok samimi, nezih ve temiz olan Perdikia Beach Hotel'den gerçekten çok memnun kaldık. Özellikle personelin bu denli sıcak, içten ve arkadaş canlısı olması burayı özel yapan nedenlerden. Odalarımız gayet temizdi. Tekrar tekrar, sıkılmadan buraya gelmeyi umuyoruz. Her şey için teşekkür ederiz.

  Odabaş Ailesi - 26 Ağustos 2014, Salı 15:06

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Havuz temiz, oda servisi ve temizliği çok iyi
  Havuz temiz, oda servisi ve temizliği çok iyi

  Her şey mükemmeldi. teşekkürler. Özellikle resepsiyondaki Elif Hanım, Yetkin Bey, Burcu Hanım çok güler yüzlü, becerikli ve yetenekli. Yemekleriniz bulamaç gibi değil. Bazı otellerde artıkları karıştırma adeti var, siz bundan kaçınıyorsunuz, çok iyi bir özellik.... Havuz temiz, oda servisi ve temizliği çok iyi. Başarılarınız devamlı olsun.

  Nimet Akgün Aytuğlu - 2 Temmuz 2013, Salı 10:17

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Ailemiz gibisiniz
  Ailemiz gibisiniz

  Bu sene 4. kez geldiğimiz oteliniz ailemiz gibi oldu. Eve dönünce hepinizi ayrı ayrı özlüyoruz. Her şey için teşekkürler. Sizleri seviyoruz. Seneye görüşmek dileğiyle.

  Kaan Erge - 11 Temmuz 2012, Çarsamba 16:10

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Güzel, sakin ve huzurlu
  Güzel, sakin ve huzurlu

  Sevgili Perdikia... Yemeklerinizin güzelliği ile başlayıp 413'ün eskiliği ile çıkmak istiyorum. Seneye tekrar yolumuz buraya düşecek ve 413'ü yenilenmiş haliyle göreceğiz. Her şey çok güzel, sakin ve bizim tatil anlayışımıza göre doyurucu.

  Ayşe D. - 3 Eylül 2012, Pazartesi 11:54

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 13 yıl daha gelebilirim
  13 yıl daha gelebilirim

  Sevgili Pertikia Ailesi... 3 yıldır sizlerle birlikte tatil geçirmekteyim ve sanırım bir 3 yıl hatta 13 yıl daha gelebilirim. Otelinizde kendimi evimde kadar huzurlu hissediyorum. Eleman seçimleriniz bir harika. Başta Özcan Bey olmak üzere Semra Hanım, Öner Bey ve diğer tüm çalışanlarınıza teşekkürler. Yazacağımız tek negatif konu müzikleriniz... Rica etsem CD arşivinizi geliştirir misiniz? Ve sabahları yedi karanfili 3 senedir dinliyorum. Her şey için teşekkürler.

  Selda Erge - 11 Temmuz 2012, Çarsamba 16:06

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Very friendly staff
  Very friendly staff

  Had a good stay, very friendly staff, 10 very location.

  Dawn Shirepshire - 12 Eylül 2011, Pazartesi 10:21

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Tekrar görüşmek dileğiyle
  Tekrar görüşmek dileğiyle

  İlk günden son güne kadar her şeyden çok memnun kaldık. İlginize ve güler yüzünüze teşekkür ederiz. Ayrıca yemekhane şeflerinize de teşekkürlerimizi sunarız. Tekrar görüşmek dileklerimizle.

  M. Eşref Mutlu - 11 Eylül 2011, Pazar 11:32

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Beş yıldır her tatilde geliyoruz
  Beş yıldır her tatilde geliyoruz

  Buraya beşinci gelişimiz. Büyüleyici güzellikte bir memleketiniz var. Otelinizden o kadar memnunuz ki her gelişimizde burada kalıyoruz. Tüm personeliniz çok güler yüzlü. Herkes bizimle ayrı ayrı çok ilgilendi. Hepinize çok teşekkürler. Bir başka tatilde yeniden buluşmak dileğiyle.

  Yeliz Çınar - 7 Temmuz 2012, Cumartesi 07:22

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Her şeyden çok memnun kaldık
  Her şeyden çok memnun kaldık

  Güler yüzünüz, hizmetleriniz, lezzetli yemekleriniz için çok teşekkür ederiz. Her şeyden çok memnun kaldık. Bursa'da anlatacağımız birçok eşimiz, dostumuz için güzel anılar biriktirdik. Fethiye'yi tatil için tercih edeceğimizde aklımıza gelen tek adres olacaksınız. Her şey için teşekkürler. İyi çalışmalar. Serpil-Sevilcan- Seçil- Belkız

  Serpil Yokuş - 20 Temmuz 2012, Cuma 12:08

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Enerjiniz hiç bitmesin
  Enerjiniz hiç bitmesin

  Perdikia çalışanları, hepinize çok teşekkür ederiz. Biz sizden çok memnun kaldık. Özellikle kat sorumlusu Nane Hanım'ın her gün yataklarımızın örtüsüne verdiği şekil süper. Bu enerjinizin hiç bitmemesini diliyorum. Hep böyle güler yüzlü olmanız dileğiyle.

  Feza Değimenci - 4 Eylül 2012, Salı 08:11

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 İyi ki gelmişiz
  İyi ki gelmişiz

  Fethiye-Ölüdeniz'e ilk gelişimiz. Gelmeden önce internetten buradaki oteller hakkında bilgi edindim. Tatil gününü kararlaştırma aşaması son ana kalınca pek fazla seçme şansımız olmadı. Ama iyi ki de olmamış. :) Bir tur rehberinin tavsiyesi üzerine size geldim. İyi ki de gelmişim. Bugün beşinci günümüz. Otelinizden ve çalışanlarınızdan çok memnun kaldık. (temizlik, çalışanların güler yüzlü olması...) Kısmet ise bir daha ki tatillerde görüşmek üzere. Tanıdık eş-dostlarımdan Fethiye Ölüdeniz'e gelmek isterler ise muhakkak sizleri tavsiye edeceğim. İyi bir tatil geçirmemize sebep olduğunuz için çok teşekkür ederim.

  Hediye Ebru Erdoğan - 9 Ağustos 2011, Salı 09:17

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Ölüdenizde en iyilerden
  Ölüdenizde en iyilerden

  Son 5 sene içinde Perdikia Beach Hotel'de 4 kere konakladım. Kaldığım 1 oda hariç hepsini çok beğendim, girişte soldaki binadaki bütün odaları tavsiye edebiilirim. Otelin en önemli özelliği bence personel kalitesi. Genelde yaz otellerinin personeli devamlı değiştiği için bir sonraki sene aynı kişiyi bulamazsınız fakat burada durum tam tersi, çalışanlar işinin ehli ve her gittiğimde de aynı kişileri görmek sizin onları, onların sizi tanıyor olması önemli bir durum. Bunun dışında otel denize yakın, yemekleri yediğim en güzel yemekler olmasa da vasatın çok üstünde, çeşit fazla. Rahatlıkla tavsiye edilebilecek bir otel.

  Mehmet Y - 27 Mayıs 2012, Pazar 11:18

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 nur .k. tarafından...
  nur .k. tarafından...

  Bız de burada kalacaktık ama hıll olan yanı yukarıdakı otele rezervasyon yapılmıs dıkkatlı olun oludenız de merkezde mı yukarıdamı dıe sorun ... sonra dısarda kalırsınız ...

  nur .k. - 8 Ağustos 2009, Cumartesi 10:19

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Pırıl pırıl bir otel
  Pırıl pırıl bir otel

  Perdikia Beach Hotel'de haziran ayındaki tatilimizi geçirdik. Süper bir otel. Yemekleri çok lezzetli ve çeşitli. Otel pırıl pırıl. Odamız her gün çok güzel temizlendi. Personel hem güler yüzlü hem de yardımcıydı. 2 yaşındaki oğlumuzla rahat edebilecek miyiz diye düşünürken bizi evimizde hissettirdiler. Emeği geçen herkese teşekkür eder, herkese kesinlikle tavsiye ederim.

  Çiğdem Demircioğlu - 30 Haziran 2008, Pazartesi 14:22

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Ertek Hotel.Ölüdeniz kasabasının Hisarönü mevkiinin sakin bir köşesinde, kasaba merkezine 3 dakikalık bir yürüyüş ile ulaşılabilecek konumda, çam ormanlarının çevrelediği, harika manzaralarla süslü bir tabiatın ortasında ailemizin işlettiği nezih bir aile otelidir.
   • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Sigara İçilmeyen Oda
   • Uyandırma Servisi
   • Ücretsiz Gazete
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Bahçe
   • Dağ Manzarası
   • Internet
   • Jeneratör
   Oda Özellikleri
   • Balkon
   • Banyo
   • Çalışma Masası
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Internet
   • Klima
   • Oda Temizlik
   • Televizyon
   • Tuvalet
   • Uydu Yayını
   Aktiviteler
   • Açık Havuz
   • Çocuk Havuzu

   Tesis için 9 gezgin görüş bildirdi

   Daha fazla yorum
   10 Yemekleri gayet güzel
   Yemekleri gayet güzel

   Yemekleri gayet güzel. İçecekleri normal fiyata satıyorlar, şişirme yok. Bu fiyata bu hizmeti başka bir yerde bulamayabilirsiniz. Personel ise arkadaş canlısı, ailecek her türlü konuda yardımcı oluyorlar. Odalar, çarşaf ve havlular tertemiz.

   Hasan - 25 Kasım 2015, Çarsamba 15:57

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Son derece sıcak bir ortam
   Son derece sıcak bir ortam

   Yemekler gerçekten çok lezzetli. Son derece sıcak bir ortamda, müşteri değil, misafir olarak ağırlayan otel sahipleri Sabire Hanım ve Yenal Bey sayesinde kendi evimizin rahatlığında tatil yaptık. Otelin verdiği bilgiler gerçekten doğru. Fethiye Hisarönü'ne, en yavaş yürüyüşle 3 dakikada ulaşıyorsunuz. Ölüdeniz dolmuşla tam 5 dakika ve dolmuşlar otelin önünden oldukça sık geçiyor. Hisarönü'nden aldığımız tur teklifleri otelden aldığımız turlardan daha yüksek kalıyor. Yani tura katılacaksanız otelden katılın. Hem daha uygun fiyat veriyorlar hem gerçekten kaliteli turlar. Özetle Fethiye'de Ölüdeniz ve Hisarönü tarafında tatil yapmak istiyorsanız Ertek Otel'de konaklayın, ama mutlaka rezervasyon yaptırın, zira yer bulmak gerçekten çok zor. Her şey için teşekkürler.

   Meryem - 25 Kasım 2015, Çarsamba 15:57

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Burada her şey çok güzel
   Burada her şey çok güzel

   Yeri çok güzel, Fethiye Hisarönü'ne ve Ölüdeniz'e çok yakın. Çok güzel, burada kendimi evde gibi hissettim, hiç aratmadılar bize. Odalar çok güzel, rutubet yok. Buradaki misafirperverliği başka yerde görmedim. Safariye gittim, çok güzel, eğlenceli geçti. Tavsiye ederiz. Burada her şey çok güzel. Çok sevecen, çok anlayışlı insanlar, hepsine teşekkür ederim.

   Günay - 25 Kasım 2015, Çarsamba 15:54

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Aile ortamı
   Aile ortamı

   Aile ortamı, herkes samimi. Artık böyle kafanız dağılsın, biraz relaks olayım diyorsanız gidebileceğiniz sayılı yerlerden birisi. Yemekler mükemmel, Ölüdeniz'e yakın, Fethiye Hisarönü gece hayatına yakın, bence o bölgede tatil yapılacaksa kesinlikle gidilmesi gereken yerlerdendir.

   Uğur - 25 Kasım 2015, Çarsamba 15:53

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Lokasyonu oldukça güzel
   Lokasyonu oldukça güzel

   Lokasyonu oldukça güzel. İşletmecileri mükemmel, geçen yıl tesadüfen geldiğimiz, bu yıl tekrar geldiğimiz, seneye de yine geleceğimiz Fethiye'deki evimiz. Sıcak, samimi, güler yüzlü bir aile ortamında, evinizde hissederek geçirebileceğiniz güzel bir tatil için güzel seçim. Otel oldukça sevimli ve güzel, hijyen konusunda asla sıkıntı yaşamadık. Yemekleri de lezzetli, teşekkür ediyoruz, sizi seviyoruz.

   Gülşah - 25 Kasım 2015, Çarsamba 15:51

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   2.0 Bazı kahvaltı çeşidi bitmiş
   Bazı kahvaltı çeşidi bitmiş

   27 Temmuz akşam 12'de otel denmeyecek kadar kötü odalarının, duvarları sinek kanlarıyla kaplı bir yer. Sabah 8.30'da kahvaltıya indim, çay ve bazı kahvaltı çeşidi bitmiş. 8 saat kalmış oldum, ayrıldım. Ücreti peşin aldıkları için geri ödemiyorlar. Davranışları hoş değil. 20 yıldır tatil yaparım, böylesi yer ve idareciyle karşılaşmadım. Eksikleri söyleyince kovuldum. Aldıkları fazladan bir günün ücreti haram olsun.

   osman koçak - 3 Ağustos 2015, Pazartesi 12:56

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Güzel
   Güzel

   15-18 Ağustos 2014 tarihleri arasında iki aile olarak gittik. Otel aynen açıklamalardaki gibi aile oteli. Yani bu adamlar burada kalıyorlar, buradan yemek yiyorlar. Yemekler konusunda daha bir şey demeye gerek yok sanırım. İlgili olmaları da ayrıca güzel. Konum olarak Ovacık'ın son noktası Ölüdeniz ve çarşısına 2 km Fethiye Hisarönü'ne ise 250 metre gibi her yere çok yakın. Keyifli bir üç gün geçirdik. Çalışanlara teşekkür ediyorum. 2015 yaza inşallah burada tekrar kalmayı düşünüyoruz.

   Murat PARLAK - 24 Ağustos 2014, Pazar 12:27

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Fiyatına göre oldukça başarılı
   Fiyatına göre oldukça başarılı

   Fiyatına göre gayet başarılı, fazla lüksten hoşlanmıyorsanız tabi. Yemekleri güzel, odalar temiz, havuz temiz, personel oldukça ilgili ve alakalı. Eksik olarak; odalar biraz küçük, TV ünitesi yüksekte. Tekrar yolum düşerse uğrayacağım Fethiye'de ki ilk yer.

   Orkun güvensoy - 27 Temmuz 2014, Pazar 21:04

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   6.0 Serin ve sakin
   Serin ve sakin

   Evet bu tesiste bulundum. Benim gibi fazla lüksten hoşlanmıyor, sade ve huzurlu bir tatil istiyorsanız burası sizin için ideal bir otel. Otel işletmecileri cana yakın ve içten insanlar. Arkadaşımın tavsiyesi ile bir gece kaldım ama eylülde tekrar gelmeyi planlıyorum...

   Nursen Kapan - 19 Ağustos 2012, Pazar 12:02

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Deniz, güneş, kum, tarih, doğa, eğlence, adrenalin. Tatil anlayışınızın içinde bu kelimelerden hangisi yada hangileri yer alıyor bilemiyoruz ama, tümünü aynı anda bulabileceğiniz bir yöre biliyoruz: ÖLÜDENİZ

    Güney Akdenizin özellikle yaz aylarında en çok rağbet gören bölgelerinden olan ÖLÜDENİZ, unutulmaz tatil yaşamak isteyenler için ideal....

    Ölüdenizin merkezinde eşsiz güzellikteki BELCEKIZ plajına sadece 100mt. uzaklıkta olan tesisimiz 51 oda 120 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

    Tüm odalarımızda TV, uyduyayını, minibar, fön makinası, balkon, duş, wc, telefon, klima bulunmaktadır.
    Tesisimizde, alacarte restaurant, bar, yüzme havuzu, çocuk havuzu, masa tenisi, bilardo,dart, internet, ve çeşitli aktivite hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz.
    • Sezon AralığıSezon Aralığı 10 Nisan 2015 - 31 Ekim 2015
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Uyandırma Servisi
    • 7/24 Açık Ön Büro
    • Bahçe
    • Bar Cafe
    • Dağ Manzarası
    • Internet
    • Jeneratör
    • Oda Servisi
    Oda Özellikleri
    • Balkon
    • Banyo
    • Eşya Dolabı
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Klima
    • Oda Temizlik
    • Telesekreter
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Uydu Yayını
    Aktiviteler
    • Açık Havuz
    • Bilardo
    • Çocuk Havuzu
    • Dart
    • Masa Tenisi

    Tesis için 11 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    10 Harika bir tatildi
    Harika bir tatildi

    Geçen sene Haziran ayında 3 arkadaş kaldık ve çok memnun kaldık, inşallah bu sene de gideceğiz. Not: Rızvan Usta'ya selamlar. :)))

    adem yılmaz - 5 Ocak 2014, Pazar 22:08

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 Hotele bakım yapılmalı
    Hotele bakım yapılmalı

    Hotelin yeri güzel ancak hizmetten ve odadan memnun kalmadık. Özellikle banyolar daha temiz ve kullanışlı olmalı. Sabundan tiksindik, dokunamadık. Genelde olumsuz yorum yapmam ama otel yonetimi dikkate alır diye umuyorum. Hotele bakım yapılmalı. Personele de eğitim verilebilir. Fiyatına göre bakıldığında kalınabilir tabii ki.

    Gülşah TANER - 15 Ağustos 2012, Çarsamba 21:04

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Sıfır ilgi, sıfır alaka
    Sıfır ilgi, sıfır alaka

    Ölüdeniz harika; ama otel bir okadar kötüydü. Resepsiyondaki bayan harici güler yüz görmek mümkün olmadı. Güler yüzden uzak bir otel.

    ümit çolak - 13 Temmuz 2012, Cuma 11:03

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Biz çok memnunuz
    Biz çok memnunuz

    Bayramda oradayım herkese selam. No: Biz çok memnunuz.

    eceeee - 15 Eylül 2009, Salı 12:27

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Biz memnun ayrıldık
    Biz memnun ayrıldık

    Güzel otel ayrıca yemekler de güzeldi, biz memnun ayrıldık.

    gamze s. - 12 Eylül 2009, Cumartesi 17:00

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Gayet lezzetli ve güzel
    Gayet lezzetli ve güzel

    Odaları temiz, havuz büyük ve temiz, ayrıca yemekler de gayet lezzetli ve güzeldi. Seneye nasipse yine Ölüdeniz'de ve Mavi Belce Hotel'deyiz, herkese selam.

    Osman T. - 11 Eylül 2009, Cuma 09:57

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 3 günlük diye gittik
    3 günlük diye gittik

    Otelin sitesini gezerken yorumları gördüm, bu yaz 20.06/27.06. tarihlerinde 3 günlük diye gittik, 1 hafta kaldık ve memnun ayrıldık tavsiye ederim.

    h.uluçay - 10 Eylül 2009, Perşembe 23:44

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Plaja da çok yakın
    Plaja da çok yakın

    Çok güzel hotel, tavsiye ederim, plaja da çok yakın, 2 yıldır Mavi Belce Hotel'de kalıyoruz, seneye yine oradayız.

    k.kaya - 10 Eylül 2009, Perşembe 23:28

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 m.çelik tarafından...
    m.çelik tarafından...

    Aynen katılıyorum size m.özerdoğan ,havuz 8 de kapanır bakımı yapılır ilaçlanır ,kahvaltı 8,10 arası her yerde aynı sistem,10 dan sonra extra (5 dk. tolerans olabilir ama 15 dk.değil)kumpir kaşarsız geldi diye yemekleri kötülemenize gerek yok, eğer öyleyse yeniden isteyebilirdiniz bahsettiğiniz otele ailemle 6 yıldır gidiyoruz temmuzda oradaydık çok memnunuz buda benim düşüncem bayramda rezervasyonumuzu yaptırıp geldik.

    m.çelik - 10 Eylül 2009, Perşembe 23:17

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 m.özerdoğan tarafından...
    m.özerdoğan tarafından...

    Siz galiba daha önce hiç tatil yapmadınız her işletmenin bir kuralı vardır.. Herşey keyfi olucak olursa işletmelikten çıkar. Bu benım dusuncem.

    m.özerdoğan - 10 Eylül 2009, Perşembe 21:28

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 m.fevzi gürpınar tarafından...
    m.fevzi gürpınar tarafından...

    15 günlük tatilimizde bütün ege kıyısında kaldıgimız ve hizmet aldıgimız en kötü hotel diyebilirim.1-aksam saat sekizden sonra yüzme havuzunu kullanamazsınız,2-kahvaltı 8-10 arası,biz sadece 14 dakika gec kaldık vermediler ve sikılmadan isterseniz extra olorak verebiliriz dedidiler 3-yemekler cok kötü.bu benim yorumum ama bugüne kadar kaşarsız hic kumpir yemedik.ama onlar yapıyorlar. Yani extra para kazanmak icin tatile gelen insanlara bu kadar sacma sapan disiplin uygulanır mı.

    m.fevzi gürpınar - 5 Eylül 2009, Cumartesi 17:04

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Ölüdeniz'in merkezinde bulunan bir aile otelidir. Otelimiz 1983'ten bu yana faaliyet göstermektedir ve Ölüdeniz'de turizmin başlamasına öncülük etmiş otellerden birisidir.

     İlkler arasında olması nedeniyle bölgede, yurt içinde ve yurt dışında tanınmakta ve birçok sürekli misafirimiz bulunmaktadır. Bizi özel yapan da işte budur. Otelimizde bir kez kaldığınız takdirde, tekrar gelmek isteyeceksiniz. Çok kısa bir süre içinde burası sizin ikinci bir eviniz gibi olacak ve kendinizi aileden biri gibi hissetmeye başlayacaksınız.

     Misafirlerimiz bizim referansımızdır ve biz sizin de bu büyük ailenin bir üyesi olacağınızdan eminiz.

     Odalar: Otelimizde toplam 24 standart ve 6 delux olmak üzere toplam 30 oda bulunmaktadır. Odalarımızın büyük bölümü havuz manzaralıdır. Odalarımız geniş ve konforludur. Tüm odalarda duş, tuvalet, klima ve TV mevcuttur. Delux odalarımız standart odalardan daha geniş olup, özel olarak dekore edilmiştir. Delux odalarımızda dört kişilik aile odaları da mevcuttur.

     Bar:Otelimizin barında her türlü yerli ve yabancı içkiler ve isteğinize göre yapılmış kokteyller ve milkshake çeşitleri günün her saatinde mevcuttur. İster havuz başında güneşlenirken ister barda oturup büyük ekranda televizyon seyrederken içkilerinizi yudumlayabilirsiniz...
     • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Nisan 2015 - 31 Ekim 2015
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkYok
     • İnternetİnternet Var
     Genel Özellikler
     • TV Odası
     • Uyandırma Servisi
     • Ücretsiz Gazete
     • 7/24 Açık Ön Büro
     • Bahçe
     • Dağ Manzarası
     • Jeneratör
     Oda Özellikleri
     • Balkon
     • Banyo
     • Buzdolabı
     • Çalışma Masası
     • Eşya Dolabı
     • Fön Makinesi
     • Havlu
     • Internet
     • Klima
     • Mini Bar
     • Oda Temizlik
     • Telefon
     • Televizyon
     • Tuvalet
     • Uydu Yayını
     Aktiviteler
     • Açık Havuz
     • Bilardo
     • Çocuk Havuzu

     Tesis için 10 gezgin görüş bildirdi

     Daha fazla yorum
     10 Sakin bir ortamı var
     Sakin bir ortamı var

     Rahat, sessiz, sakin bir ortamı var. Güler yüzlü personel hizmet veriyor. Bir isteğiniz olduğunda muhakkak karşılamaya çalışıyorlar.

     Gülseren - 11 Ekim 2015, Pazar 16:33

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Hiçbir konuda sorun yaşamadık
     Hiçbir konuda sorun yaşamadık

     Otel sahibinin iletişimi kuvvetliydi. Hiçbir konuda sorun yaşamadık.

     Doğan - 13 Ekim 2015, Salı 16:32

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Ortam güzel
     Ortam güzel

     Aşçı ablayı çok sevdik. Ortam güzel. Konumu da idealdi bizim için.

     Niyazi - 11 Ekim 2015, Pazar 16:31

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Temizlik gayet iyiydi
     Temizlik gayet iyiydi

     Çok memnun kaldım diyebilirim. Benim için önemli olan temizlik gayet iyiydi. Ortamı da güzel.

     Fatih - 11 Ekim 2015, Pazar 16:30

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Her şeyinden memnun kaldım
     Her şeyinden memnun kaldım

     Konumu, temizliği ve önemlisi kahvaltısı çok iyiydi. Her şeyinden memnun kaldım.

     Koray - 12 Ekim 2015, Pazartesi 16:26

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Temizlik ve uygun fiyat
     Temizlik ve uygun fiyat

     Uygun fiyatı, temizliği, Ölüdeniz'e yakınlığı, detaycılığı ve personeliyle çok başarılı.

     Recep Ergün - 28 Eylül 2015, Pazartesi 14:25

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tam aile ortamı
     Tam aile ortamı

     Güler yüzlülük ve ilgi süper. Tam aile ortamı. Bize evimizin rahatlığında mükemmel bir tatil sundular. Teşekkürler.

     Selin - 16 Eylül 2014, Salı 22:39

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Otelin temizliği süper
     Otelin temizliği süper

     Otelin temizliği süper. Merkezi olması da çok iyi.

     Ferhat - 16 Eylül 2014, Salı 11:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Misafirperverlik için teşekkürler
     Misafirperverlik için teşekkürler

     2008 Temmuz'da bir hafta kaldık, bu yaz mutlaka yine sizi ziyaret edeceğiz. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz.

     Can Okçu - 18 Mayıs 2009, Pazartesi 16:17

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 3 günü 1 haftaya uzattık
     3 günü 1 haftaya uzattık

     2008 yaz sezonunda 3 günlüğüne gitmiştik fakat 1 haftaya uzattık. Seneye görüşmek üzere. Teşekkürler.

     Merve Koçak - 12 Mayıs 2009, Salı 19:24

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      Ölüdeniz'in merkezinde yer alan Our Place'nin bahçesi, ücretsiz şemsiye ve şezlonglarla çevrili açık havuzu ve terası vardır. Tüm odalar balkonlu, havuz ve dağ manzaralıdır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

      Our Palace'nin tüm odalarında klima ve buzdolabı, duşlu özel banyolarda da saç kurutma makinesi mevcuttur.

      Günün 24 saati açık resepsiyon döviz alım-satım hizmeti vermektedir. Talep üzerine ve ek ücret karşılığında çamaşırhane ve ütü hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

      Her gün geleneksel kahvaltı servisi yapılır. Tesis bünyesindeki alakart restoranda öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebilir, snack barda bir şeyler atıştırabilirsiniz. Ayrıca farklı içecekleri deneyebileceğiniz bir bar da vardır.

      Tesis, Fethiye şehir merkezine 9,5 km ve Dalaman Havalimanı'na 58 km uzaklıktadır.
      • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Var
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Sigara İçilmeyen Oda
      • TV Odası
      • Uyandırma Servisi
      • Ücretsiz Gazete
      • 7/24 Açık Ön Büro
      • Bahçe
      • Çocuk Kulübü
      • Dağ Manzarası
      • Doktor
      • Eczane
      • Hayvan Serbest
      • Internet
      • Jeneratör
      Oda Özellikleri
      • Balkon
      • Banyo
      • Çalışma Masası
      • Eşya Dolabı
      • Fön Makinesi
      • Havlu
      • Internet
      • Klima
      • Oda Temizlik
      • Televizyon
      • Tuvalet
      • Uydu Yayını
      Aktiviteler
      • Açık Havuz
      • Çocuk Havuzu
      • Dart
      • Jogging

      Tesis için 3 gezgin görüş bildirdi

      Daha fazla yorum
      10 Konum ve odalar çok iyi
      Konum ve odalar çok iyi

      Otelde Oğuzhan Bey'in gelen misafire yardımcı olma çabası gerçekten çok iyi, teşekkür ederiz. Otelin konumu ve odaların temizliği çok iyi. Fethiye Hisarönü'nde tatilin geçirilebileceği en güzel yer.

      OrhanB - 4 Ekim 2015, Pazar 09:54

      • Faydalı buldum (1)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Mükemmel bir tatildi
      Mükemmel bir tatildi

      Çok güzel bir otel, güler yüzlü personel, insan kendini evinde hissediyor, tek kelimeyle harika.

      ibrahim mercan - 31 Mart 2015, Salı 22:09

      • Faydalı buldum (1)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Çok güzel bir tatildi
      Çok güzel bir tatildi

      Çok güzel, harika bir yer ve güler güzlü işletmecileri ile ayrıca konumu ile mükemmel bir yer. Herkese tavsiye ediyorum...

      Halil İbrahim Kılıç - 31 Mart 2015, Salı 21:53

      • Faydalı buldum (1)
      • Faydalı bulmadım (0)

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       Turizm otoritelerinin “'Tanrı'nın dünyaya bahşettiği cennet”' olarak adlandırdığı Ölüdeniz, ülke dışına taşan ünü ile dünyaya mal olmuş bir turizm merkezi. Çarpıcı güzelliğe sahip Ölüdeniz, adı gibi sakin ve kıpırtısız.

       Fethiye'ye 14 km uzaklıktaki Ölüdeniz, çamların arasında uzanan yoldan sonra mavisiyle birden bire çarpıyor insanı. Belcekız koyu ve bu koyun içinde uzanan kumsalı yürüdüğünüzde eşsiz Ölüdeniz'i görüyorsunuz.

       Belcekız plajına 150 metre mesafe uzaklıkta olan tesisimiz 45 oda 100 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Tüm odalarımızda klima,tv,minibar,fön makinesi ve güvenlik kasası bulunmaktadır. Tesisimizde alacarte restaurant, bar, yüzme havuzu, çocuk havuzu bulunmaktadır.
       • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Nisan 2016 - 30 Ekim 2016
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkYok
       • İnternetİnternet Yok
       Genel Özellikler
       • Sigara İçilmeyen Oda
       • TV Odası
       • Uyandırma Servisi
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Bahçe
       • Dağ Manzarası
       • Internet
       Oda Özellikleri
       • Balkon
       • Banyo
       • Eşya Dolabı
       • Fön Makinesi
       • Havlu
       • Klima
       • Oda Temizlik
       • Televizyon
       • Tuvalet
       • Uydu Yayını
       • Ütü
       Aktiviteler
       • Açık Havuz
       • Çocuk Havuzu
       • Jogging

       Tesis için 8 gezgin görüş bildirdi

       Daha fazla yorum
       10 Aile ortamı
       Aile ortamı

       Güzel bir hotel, tavsiye ederim. Aile ortamı gibi.

       Ceyhun Cotur - 20 Eylül 2015, Pazar 14:50

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Muhteşem bir doğa içinde harika tatil
       Muhteşem bir doğa içinde harika tatil

       Merhaba, Magic Tulip Beach Hotel'de 2 gece 3 gün kaldım. Kaldığım süre boyunca herhangi bir aksiliğe rastlamadım. Amacımız yamaç paraşütü yapmaktı. Hemen Karşısında Hektor ile anlaştım. Bizim için her şey oldukça rahat ve basitti. Kesinlikle tavsiye ederim.

       İlyas Kaptan SELİMOĞLU - 13 Mayıs 2015, Çarsamba 14:23

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Ölüdeniz'i doyasıya yaşamak
       Ölüdeniz'i doyasıya yaşamak

       Belcekız Plajı'nın hemen dibinde, Ölüdeniz'e yürüyerek 5 dakika, rahat, keyifli, konforlu, iyi odalarda tatil yapmak istiyorsanız tavsiye ederim.

       onur koluk - 13 Mayıs 2015, Çarsamba 14:12

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       8.0 Personel güler yüzlü
       Personel güler yüzlü

       Öncelikle İbrahim Bey, annesi ve personeline çok teşekkür ederim. Ağırlık İngiliz müşteri olmasına rağmen aile ortamı arayan insanlar için konaklanacak nadir yerlerden birkaçı. Personel güler yüzlü, her konuda yardımcı oluyorlar. Odalar, kahvaltı salonu, lavabolar, tuvaletler, ortak kullanım alanları tertemiz. Ölüdeniz dışında gezmek istediğiniz ve nereye gideyim dediğiniz yerler için İbrahim Bey'den bilgi almanızı tavsiye ederim. Semih'e, İdman'a, İsmail'e, Metin abiye ve diğer personele içtenlikle teşekkür ederiz.

       ahmet tabakcioglu - 14 Eylül 2014, Pazar 18:25

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       4.0 Kahvaltılar kötü
       Kahvaltılar kötü

       Otel vasat, içkiler bira hariç tüm bölgedeki gibi en adisinden. Havuz hijyenik değil. En kötüsü de kahvaltılar, en adi peynir ve zeytin seçilmiş, onların da üzerinde sinekler uçuşuyor. Onun dışında odalar idare eder. Personel eğitimsiz ve müşteri memnuniyeti nedir bilmiyor! Yatacak yer bulmazsanız son çare gelinir ancak.

       Egemen alkan - 31 Ağustos 2013, Cumartesi 09:33

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       6.0 İyiydi
       İyiydi

       Orta karar, bence de çalışanlar pek muhatap olmak istemiyor ama ben bundan memnun kaldım. Bölgede turist avı olduğu için herkes her şeye doymuş, sorun bu.

       onur emre - 10 Mayıs 2011, Salı 01:35

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 davut korkmaz tarafından...
       davut korkmaz tarafından...

       Endişeli gittigimiz otelden inanılmaz derecede memnun ayrıldık... Yemekleri son derece hijyenik, çeşit ve lezzet olarak da son derece başarılı idi... Otel personelinin ilgi ve alakası son derece hoştu. (İngilizler kadar olmasa da:))Günübirlik yapılan oda temizliginden memnun kaldık.. En iyi tarafı da bu bölgeye özel turların inaılmaz eğlendirici olmasıydı... Gitmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim...

       davut korkmaz - 10 Temmuz 2010, Cumartesi 00:44

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       6.0 Çalışanlara çok baskı yapılıyor
       Çalışanlara çok baskı yapılıyor

       Magic Tulip Beach Otel'de kaldım. Çalışanlara çok baskı yapıldığını hissettim, bizimle konuşmaya dahi çekiniyorlardı. Bu konudan dolayı oteli kötü buldum. Benim için her şey oda değil, güler yüz ve samimiyettir... Bu konularda biraz daha dikkat etmenizi öneririm Ahmet Bey...

       orkun - 26 Temmuz 2008, Cumartesi 20:01

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        Dostluk Kurma Zamanı...

        Liberty Hotels Ölüdeniz (Asena Beach) misafirlerine kapılarını ilk kez 1997 yılında açmıştır.

        Liberty Hotels Ölüdeniz (Asena Beach), Türkiye'nin güneybatı sahilinin kalbinde yer alan, Ölüdeniz'de inanılmaz mavi suların ve güneşin parladığı sahilleri ile ünlüdür. Liberty Hotels Ölüdeniz (Asena Beach), Ölüdeniz Milli Parkı'na sadece 200 metre uzaklıktadır. Ölüdeniz Türkiye'nin büyük turkuaz sahili olarak da bilinir. Dalaman Havalimanı Ölüdeniz'e 65 km uzaklıktadır.

        Otelin tüm odalarda özel banyo, klima, mini bar, saç kurutma makinesi, balkon, güvenlik kasası, uydu televizyon, ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Odalarımız bahçe, havuz ya da dağ manzarası seçenekli odalardır.

        Liberty Hotels Ölüdeniz'in (Asena Beach) ana restoranında dünya mutfağından yemekler servis edilmektedir.

        Otelin sunduğu dinlence seçeneklerin arasında yüzme havuzu, fitness merkezi, hamam, sauna, masaj odaları içeren Spa merkezi vardır. Çocuklar, derin olmayan çocuk havuzunun etrafında oynayabilir ya da çocuk kulübündeki çeşitli etkinliklere katılabilirler.

        Sessiz havuzun bulunduğu alan, hem havuzun keyfini çıkarıp hem de kitap okumak ve huzurlu bir şekilde dinlenmek isteyen yetişkinlere ayrılmıştır.
        • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Nisan 2015 - 31 Ekim 2015
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkYok
        • İnternetİnternet Var
        Genel Özellikler
        • Sigara İçilmeyen Oda
        • TV Odası
        • Uyandırma Servisi
        • Bahçe
        • Çocuk Kulübü
        • Internet
        • Jeneratör
        Oda Özellikleri
        • Balkon
        • Banyo
        • Çalışma Masası
        • Eşya Dolabı
        • Fön Makinesi
        • Havlu
        • Internet
        • Klima
        • Oda Temizlik
        • Telefon
        • Televizyon
        • Tuvalet
        • Uydu Yayını
        Aktiviteler
        • Açık Havuz
        • Animasyon
        • Bilardo
        • Canlı Müzik
        • Çocuk Havuzu
        • Dart
        • Fitness Center
        • Jogging
        • Masa Tenisi

        Tesis için 10 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        10 Yemekler güzel
        Yemekler güzel

        4 gün kalmama rağmen girmediğim havuzlar, yemek yemediğim restoranlar kalmadı. Çocuk havuzu ve aquaya gidemedim, çocuklar gitti. Çocuk kulübü çok iyi. 10 yaşındaki kızım çok memnun kaldı. Sabahtan akşama kadar çocuk kulübünde eğlendi. Yemekler güzel ama çok büyük tesis. Tavsiye ederim.

        Özcan - 2 Aralık 2015, Çarsamba 14:44

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Gerçekten tek kelimeyle harika
        Gerçekten tek kelimeyle harika

        4 gece kaldık ama hiç ayrılmak istemedik. Otelin resepsiyon bölümünde çalışanlar gerçekten profesyoneldi. Tesis gerçekten tek kelimeyle harika. Her konuda ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Onların yardımseverliğini ve güler yüzle yaklaşımlarını yazmasam olmazdı. Odalar temiz, ferah ve güzel ortamdaydı. Gelecek tatilimiz için şimdiden planımızı yaptık bile. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Tatil için aradığınız her şey var. Yeniden görüşmek üzere...

        Sercan - 2 Aralık 2015, Çarsamba 14:43

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Her konuda yardımcı oldular
        Her konuda yardımcı oldular

        Tesise girişinizde güler yüzle karşılayan resepsiyon çalışanları var. Ölüdeniz'de tatil yapılabilecek tek adres diyebilirim. Sağ olsunlar her konuda yardımcı oldular. Odaları temiz, ferah, güzel. Superior odalarda kalmanızı tavsiye ederim. Çünkü odalar güzel dizayn edilmiş. Seneye görüşmek üzere...

        Türkan - 2 Aralık 2015, Çarsamba 14:43

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tatilden beklenilen her şey mevcut
        Tatilden beklenilen her şey mevcut

        Çalışanlar iyimser, güler yüzlü, özellikle de resepsiyon çalışanları. Tatilimiz için bu oteli seçtik. Her konuda yardımcı oluyorlar, çok profesyoneller. Odalar güzel, ortam harika. Tatilden beklenilen her şey mevcut. Denize yakın, süper. Tek kelimeyle harika bir yer. Herkese tavsiye edebiliriz. Görüşmek üzere...

        Abdullah - 2 Aralık 2015, Çarsamba 14:42

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Otel denize çok yakın
        Otel denize çok yakın

        Ölüdeniz otelleri içerisinde en iyisi diyebilirim. Otel denize çok yakın, yürüme mesafesinde. Çalışanlar güler yüzlü, yardımsever. Özellikle de otel bölümünün girişindeki çalışanlar her türlü yardımcı olmaya çalışıyorlar. Odalar temiz, ferah. Herkese kesinlikle tavsiye edebilirim. Seneye tekrar gelmeyi planlıyoruz. Teşekkürler.

        Mevlüt - 2 Aralık 2015, Çarsamba 14:41

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Bu kadar profesyonellik görmedim
        Bu kadar profesyonellik görmedim

        Bunca yıldır beş yıldızlı otellerde kalırım ama bu kadar profesyonellik görmedim. Gerçekten hakkını vermek lazım, bu işi çok iyi yapıyorlar. Sadece çocuk havuzuna olan ring sayısı ya da araç sayısı artabilir. Odaları temizleyenler dahil bütün ekip süper... Yemekler muhteşem.

        Gönül Tigün - 27 Kasım 2015, Cuma 10:34

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Muhteşem
        Muhteşem

        Tek kelime ile muhteşem. Çalışanlar gerçekten harika. Müdürünü, işletmecisini, sahibini tebrik ederim.

        seda torpak - 16 Eylül 2014, Salı 18:42

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 İlgili personel, keyifli tatil
        İlgili personel, keyifli tatil

        Gerçekten çok güzel bir otel. Çalışanların ilgisi on numara, yemekler tek kelimeyle mükemmel. Keyifli bir tatil geçirebileceğiniz bir yer. :)

        Emine - 15 Haziran 2013, Cumartesi 21:24

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Best hotel in Ölüdeniz
        Best hotel in Ölüdeniz

        Best hotel in Ölüdeniz. Fantastic food, excellent staff, lush grounds make sure you get the partners special deal at the health club Turkish bath, face mask and massage 100 lira.

        Laura S. - 24 Haziran 2012, Pazar 12:27

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 On numara
        On numara

        Her şey on numara. Çalışanların ilgisi süper. Ölüdeniz'e ne zaman gelsek tercihimiz Liberty Hotels olacak. Her akşam odamıza yapılan sürprizler de cabası. Teşekkürler...

        Fikriye - 14 Eylül 2013, Cumartesi 16:41

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Fethiye - Ölüdeniz'deki otelimiz 1992 yılından beri sizlere hizmet vermektedir. Otelimiz tam pansiyon plus sisteminde hizmet vermektedir.

         Alkolsüz içeceklerimiz 10:00 ile 22:00 saatleri arasında ücretsiz ve limitsizdir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği açık büfe Akdeniz Türk mutfağıdır. Akşam üzeri 5 çayının yanında kek, poğaca ikramı verilmektedir. Sunduğumuz bu hizmetler için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

         Alkollü içeceklerimizi uygun ücretle içebilirsiniz. Günlük gezi turlara katılma imkanı vardır. Havaalanı transferi de uygun fiyatlarla sağlanabilmektedir.

         Uygun fiyatlarımızla aileniz ile sizlere elimiziden gelen en iyi hizmeti sunucağız. Eşsiz koylarımızdan biri olan Ölüdeniz'deki yeşillikler içindeki otelimizde sizleri ağırlamak bize mutluluk verecektir. Paket dışı kısa gün fiyatlarımızı sorunuz.
         • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 31 Ekim 2015
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Var
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • Restaurant
         • Sigara İçilmeyen Oda
         • TV Odası
         • Uyandırma Servisi
         • Ücretsiz Gazete
         • 7/24 Açık Ön Büro
         • Bahçe
         • Bar Cafe
         • Barbekü
         • Dağ Manzarası
         • Internet
         Oda Özellikleri
         • Balkon
         • Banyo
         • Eşya Dolabı
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Internet
         • Klima
         • Oda Temizlik
         • Televizyon
         • Tuvalet
         Aktiviteler
         • Açık Havuz
         • Çocuk Havuzu
         • Masa Tenisi

         Tesis için 199 gezgin görüş bildirdi

         Daha fazla yorum
         2.0 İçme suyu sorunu var
         İçme suyu sorunu var

         Merhaba, 5-11 Eylül 2015 tarihlerinde kalabalık bir grup olarak konakladığımız bu işletmeden hiç memnun kalmadık. Dinlenmek ve stres atmak için yılda bir kez yaptığımız tatilimizde stres olup geri geldik. O kadar çok söyleyecek şey var ki, en önemlilerinden biri de içme suyu sorunu var, koca işletmede sadece bir adet su sebili var, sebil derken bu bir arıtma cihazı. Odanızdan ya da bulunduğunuz yerden su içmek için bir dünya yürümeniz gerekiyor. Ne yemek masalarında ne de odalarda sürahi, vb. bir şey yok. Allahtan Bim market yakındı da suyumuzu buradan aldık. En ufak sorununuzu dile getirdiğinizde verilen cevap tercih meselesi deniliyor. Yemek konusunda da son derece yetersizler, en düzgün yaptıkları şey patlıcandı, onu da şu an göresimiz yok. Kaldığımız bir hafta içinde karpuz dışında ne tatlı ne meyve çıktı. Havuzu işletmeye göre çok küçük, ayrıca çok bakımsız, havuzun içinde yüzlerce saç geziyor, en son döndüğümüz gün biber kızartması yüzüyordu içinde. Çocuk havuzu diye konulan şey, benim oğluma balkon içinde kullandığım havuzdan bile daha küçüktü. Biz havuz tarafında bahçe katında 109 numaralı 4 kişilik bir odada kaldık, ama eksikler çoktu, sadece iki kapılı bir dolap ve bir tuvalet aynası vardı. Eşyalarımız üst üsteydi, duş başlığı diye konulan şeyle yağmur altında duş alır gibiydik. Rutin bir temizlik yok, ancak istek yapmak gerekiyor. İnterneti bırakın odalarda bahçesinde bile çekmiyor. En son gün yaptıkları rezillikleri ise son noktayı koydu zaten. Otobüs saatimiz 17:30'da idi ve biz saat 11'de odaları boşaltacağımızı biliyorduk, valizlerimizi valiz odasına koyup 4'e kadar oyalanırız diye düşünüyorduk ama bizden kişi başı 10'ar lira para istediler. Biz de bu parayı veririz ama biz sizin misafiriniziz ve şimdiye kadar bir sürü memnuniyetsizliğimizi dile getirmişiz, bizden bu parayı mı istiyorsunuz şimdi dediğimizde, o zaman vermeyin, 12'de oteli terk edin denildi. Asla tavsiye etmiyorum, paranızı ve kıymetli zamanınızı çöpe atmayın.

         elif yıldız - 8 Ekim 2015, Perşembe 09:51

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Odalar temiz
         Odalar temiz

         4 gece bu otelde konakladık. Genel olarak verdiğiniz ücretin karşılığını alıyorsunuz. Kahvaltı ve yemekler iyi ve lezzetli. Havuzu güzel, odalar temiz ve ulaşım kolay, olumsuz çok fazla bir şey yok. Her şey için teşekkür ederiz.

         kadir ozer - 1 Ekim 2015, Perşembe 23:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tekrardan geleceğiz
         Tekrardan geleceğiz

         3 gün gibi kısa bir süre de olsa, Fethiye'nin güzelliklerini görmek bizi şarj ederek yaz ayında çalışmamıza motive etti. Umarım daha uzun bir tatilde tekrardan geleceğiz.

         zeliha soydan - 29 Eylül 2015, Salı 21:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok memnun kaldık
         Çok memnun kaldık

         Bu sitedeki yorumlara bakarak gittiğimiz, tercih ettiğimiz otel idi ve çok memnun kaldık. Çok temiz, ailecek kalınabilecek, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir yer, tekrar görüşmek üzere...

         muzaffer yaprak - 29 Eylül 2015, Salı 21:32

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Temiz bir yer
         Temiz bir yer

         Beş günlük bu muhteşem tatil için teşekkürler. Çok samimi, nezih, temiz bir yer, yemekler lezzetli. Odalarımız gayet temizdi. Tekrar tekrar, sıkılmadan buraya gelmeyi umuyoruz. Her şey için teşekkür ederiz. Deniz-Gökhan Avcı.

         deniz avcı - 29 Eylül 2015, Salı 21:26

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Her gün aynı yemekler
         Her gün aynı yemekler

         Bu yıl ailemle birlikte gitmiş olduğum bu otelden kesinlikle memnun kalmadım. Verdiğimiz paranın karşılığını hiçbir şekilde alamadık. Her gün aynı yemekler, yenilemeyecek derece de lezzetsiz bir kahvaltı... Yılda bir insanların dinlenmek için gittiği tatilimizi bu şekilde geçirmemizi sağladınız. Bizi geç, çocuklarımızın bile yiyebileceği bir alternatif olmaması otele verdiğimiz ücret kadar vermemize sebep oldu. Asla kimseye tavsiye etmiyorum. Böyle bir işletme ve böyle bir tatille ilk defa karşılaşıyorum. Aylardır çalışıp beklediğimiz bu hafta mahvoldu. Bu yorumu rencide etmek için değil, haksız yere para kazanmamanız için yazdım. Saygılarımla, Sakine Günay.

         Sakine gunay - 28 Eylül 2015, Pazartesi 20:06

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (1)
         10 Uygun fiyat ve kaliteli hizmet
         Uygun fiyat ve kaliteli hizmet

         15-22 Eylül 2015 tarihleri arasında Star Hotel'de tatilimizi yaptık eşimle beraber. Güler yüzlü ve ilgili personel, çok uygun fiyat ve kaliteli hizmet, Ölüdeniz için en ideal konumlardan birisi, her yere yakın, yemekler ve servis çok iyi, otel aracılığı ile ayarlanan turlar son derece iyi (turlar sırasında başka otellerden gelen kişilerde sorun yaşayanlar olduğunu duyduk, bu sebeple kendi otelimizin doğru tercih olduğunu bir kez daha anladık). Seneye kısmetse daha kalabalık olarak tekrar gitmeyi düşünüyoruz, tüm otel çalışanlarına ve Ertek ailesine tekrar teşekkürler, herkese tavsiye ederiz. Görüşmek üzere…

         Servet Can Dönmez - 27 Eylül 2015, Pazar 18:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Ekonomik bir mekan
         Ekonomik bir mekan

         Gündüz güneşin sıcaklığını ve Ölüdeniz'i yaşarken, geceleri serin iklimde kaliteli uyumak için; ailece gidebileceğiniz hem güzel hem de ekonomik bir mekan… 7 gün kaldım, yemekleri de güzeldi. Naçizane bir önerim olacak; mutlaka insanı yormayan (canlı da olabilir) müzik olmalı idi. Hizmetlerinden dolayı hotel çalışanlarına ve yöneticilerine teşekkürler. Lüks düşkünleri gelmesin demek isterim.

         İlyas Korkmaz - 25 Eylül 2015, Cuma 16:10

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Huzurlu bir ortam
         Huzurlu bir ortam

         Huzurlu bir ortam, gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

         ferhat - 22 Eylül 2015, Salı 20:18

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Konumuyla harika bir yer
         Konumuyla harika bir yer

         Çok iyi. Çok samimi, içten, güler yüzlü ve sıcakkanlı insanların hizmeti ve sunumuyla, harika yemekleriyle, titiz ve temizliğiyle çok uygun fiyat ve konumuyla harika bir yer.

         ayla özer - 14 Eylül 2015, Pazartesi 16:13

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Merkezi bir yerde
         Merkezi bir yerde

         Fiyat baz alındığında bence kalmak için ideal bir yer. Temiz, otel sahipleri ilgileniyorlar. Merkezi bir yerde. Bir daha gitmeyi düşünüyorum. Eyüp'ten Hasan Boztepe.

         hasan boztepe - 14 Eylül 2015, Pazartesi 11:22

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Masalarda sürahi yok
         Masalarda sürahi yok

         Star Hotel'de 6 gün 7 kişi kaldık. Yemekler, odalar, havuz her şey ama her şey kötü. Böyle bir cimrilik, böyle bir ilgisizlik, otelde su yok içmek için, su yok, masalarda sürahi yok. Yemekte tatlı asla yok. Zaten yemek diye bir şey yok, temizlik yok. Sadece garsonlar çok düzgün ve efendi çocuklar. Kısaca kimseye tavsiye etmem. Gidilecek bir yer değil. Biz çok pişman olduk. Bir daha asla, işletmecilikten haberleri bile yok.

         handan ulusoy - 12 Eylül 2015, Cumartesi 21:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (1)
         10 Güzel bir tatil yaptık
         Güzel bir tatil yaptık

         Her sene olduğu gibi yine güzel bir tatil yaptık. Bu imkanı bize sunan Star Hotel ailesine teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere.

         muharrem öğüt - 9 Eylül 2015, Çarsamba 15:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tüm olumsuz düşüncelerim değişti
         Tüm olumsuz düşüncelerim değişti

         Star Hotel sahibi Mehmet Ali Ertek, çalışanlara teşekkürler. Kocaeli'nden gelirken çok tedirgin gelmiştim. Güler yüzlü, saygılı, tüm olumsuz düşüncelerim değişti. Teşekkürler Star Hotel, iyi ki varsınız. Kartepe, Kocaeli, İbrahim Yüksel.

         ibrahimyüksel - 6 Eylül 2015, Pazar 21:09

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Herkese öneririm
         Herkese öneririm

         3 gün kaldık. Bir daha gelmek üzere yer istediğimizde 5 ekimde sezonu kapatacaklarını söylediler. Üzüldük. Bir daha ki seneye erteledik. Herkese önerir, daha başarılı olmalarını diler teşekkür ederiz.

         ERDOĞAN KOÇ - 2 Eylül 2015, Çarsamba 22:17

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kısacası 10 numara
         Kısacası 10 numara

         Kısacası 10 numara, başka bir şey bulamıyorum yani. Küçük bütçeye büyük hizmet. Teşekkürler Mehmet Ali Bey, teşekkürler Star Hotel çalışanları, seneye görüşmek üzere.

         başkentten gazeteci KURŞUN - 2 Eylül 2015, Çarsamba 17:22

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Seneye görüşmek dileğiyle
         Seneye görüşmek dileğiyle

         İyiki arkadaşımın tavsiyesine uyup gitmişim. Çok güzel arkadaşlıklara ve dostluklara vesile oldu. Çok güzel insanlar tanıdım bu sayede. Çalışanlar harika, güler yüzlü ve sıcakkanlı insanlar. Kesinlikle memnun kalırsınız. Ailece 7 geceliğine gitmemize rağmen inanın geri dönmek istemedik ve bir gece daha süreyi uzatıp 8 gece kaldık. Seneye de kesinlikle gitmeyi düşünüyorum. Mehmet Ali Bey'e ve özellikle çalışan ekip arkadaşlarına teşekkür eder, seneye görüşmek dileğiyle başarılar diliyorum.

         erdal - 29 Ağustos 2015, Cumartesi 17:28

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güzel bir mekan
         Güzel bir mekan

         24-29 Ağustos 2015 tarihleri arasında Star Hotel'de ailecek konakladık. Fiyatına göre hizmet alabileceğiniz güzel bir mekan. Biz çok memnun kaldık. Hatta günümüzü uzatmak istedik fakat dolu olduğundan dolayı uzatamadık. İnşallah seneye tekrar Star Hotel'deyiz.

         AHMET MANAV - 29 Ağustos 2015, Cumartesi 10:36

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güzel dostluklar kurduk
         Güzel dostluklar kurduk

         Star Hotel'e tavsiye üzerine gittik eşimle. 6 gün kaldık her şey mükemmeldi. Ceviz ağacının altında yemek yemek, sınırsız çay, kahve içmek, güzel dostluklar kurmak, Mehmet Ali Bey her şey çok güzeldi. Seneye görüşmek üzere.

         Sedat yılmaz - 23 Ağustos 2015, Pazar 22:06

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Yeri harika
         Yeri harika

         4 gece kaldık, inanın kızımla geri dönmek istemedik. 6 Ağustos 10 Ağustos arası havası çok güzeldi. Yeri harika, her yere 5 dakika arabayla. Çalışanlar ve otel sahibi aile harika insanlar. İnşallah seneye de oradayız. Kesinlikle tavsiye ederim.

         canan - 23 Ağustos 2015, Pazar 21:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her bakımdan ben çok memnun kaldım
         Her bakımdan ben çok memnun kaldım

         Ertek ailesine güler yüzlü ve samimi yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Çok güzel bir otel. Çok havadar, yemekler güzel, odalar temiz, personel güler yüzlü, her bakımdan ben çok memnun kaldım. Kaliteli tatil yapmak isteyenlere tavsiye ederim.

         ahmet - 16 Ağustos 2015, Pazar 18:07

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Hizmet ve yemekleri çok güzel
         Hizmet ve yemekleri çok güzel

         10-14 Ağustos 2015 tarihinde 4 gece konakladık. Tesis, hizmet ve yemekleri çok güzel. 3 aile kaldık. Fiyatlar da çok uygun. Otelin tavsiyesi ile otelde uygun fiyata aldığımız mehtap turu da çok eğlenceli, özellikle fotoğraf çekmeye meraklı arkadaşlara tavsiye ederim. Teşekkürler Star Hotel...

         İSMAİL ÖZDOĞMUŞ - 16 Ağustos 2015, Pazar 09:18

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güzel bir aile hoteli
         Güzel bir aile hoteli

         7 gece konakladık. 3 aile olarak İstanbul'dan gittik. Güzel bir aile hoteli. Çalışanlardan ve hotel temizliğinden memnun olduk. Seneye tekrar konaklamayı düşünüyoruz. Olumsuzluk yaşamadık. Güzel tatil oldu, teşekkürler...

         Suat - 16 Ağustos 2015, Pazar 02:46

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Seneye de oradayım
         Seneye de oradayım

         Ölüdeniz'deki en iyi otel Mehmet Ertek ve ailesine çok teşekkür ederiz. Yemekler güler yüz temizlik çok iyi ailecek kalabileceğiniz bölgedeki en iyi otel 01.08.2015 - 08.08.2015 inşallah seneye görüşeceğiz.

         mete mert - 14 Ağustos 2015, Cuma 11:40

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Yemekler tatminkar
         Yemekler tatminkar

         Odalar gayet temiz, personeller güler yüzlü, samimi, yemekler tatminkar. Fiyatına göre gayet iyi bir otel

         Önder Parmaksız - 10 Ağustos 2015, Pazartesi 17:24

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Samimi, nezih ve güzel
         Samimi, nezih ve güzel

         Samimi, nezih ve güzeldi biz memnun ayrıldık.

         leyla lafcı - 9 Ağustos 2015, Pazar 15:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güler yüzlü personel
         Güler yüzlü personel

         Temiz odalar, güler yüzlü personel ve hizmet, lezzetli yemekler, herkese tavsiye ederiz, tekrar geleceğiz.

         büşra yılmaz - 7 Ağustos 2015, Cuma 23:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Konumu gereği serin ve rahatlatıcı
         Konumu gereği serin ve rahatlatıcı

         26 Temmuz 1 Ağustos 2015 tarihi arasında 1 hafta ailece kaldık. Genel anlamda gerek sahipleri, gerek çalışanları ilgili ve güler yüzlülerdi. Hotel konumu gereği serin ve rahatlatıcı idi. Ancak oda dolapları yenilenirse, özellikle akşam yemeklerinin alternatifli 2 çeşit olması, mevsim meyvelerinin çeşitlerinin arttırılması, kahvaltıda süt olması ve peynir çeşitlerinin arttırılması önerimizdir. Güler yüzünüz, hizmetleriniz için ailecek teşekkür ederiz, tekrar görüşmek dileğiyle, hoşça kalın...

         Mehmet Arslan - 7 Ağustos 2015, Cuma 14:17

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her şey ile memnun kaldık
         Her şey ile memnun kaldık

         Her şey ile memnun kaldık. Bir haftalık tatilimizi yine Star Hotel'de geçirmeyi tercih ettik. Bugün son günümüz ve Viyana'ya dönüyoruz. Her sene gibi ayrılması zor geliyor, burada aile gibi hissediyorsunuz kendinizi. Her şey ile mükemmel bir hotel. Aşçının yemekleri çok leziz ve titizlikle yapılmış. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim eğer ki aile hoteli arıyorsanız. Sorunlara her zaman çare bulan Mehmet Ali Bey'e çok teşekkür ederiz. Seneye tatilimiz yine Star Hotel'de. Cihan Soytal.

         cihan soytal - 7 Ağustos 2015, Cuma 12:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 Yemeklerine özen gösterilmeli
         Yemeklerine özen gösterilmeli

         Otele 20 Temmuz 2015 tarihinde giriş yaptık. 25 Temmuz 2015 tarihinde ayrıldık. Söz konusu tarih aralığında çok ciddi sorunlarla karşılaşmamakla beraber bazı sıkıntılar da yok değildi. Bunları sıralamak gerekirse öncelikle yemekler lezzet olarak son derece yetersiz ayrıca yemek başlangıç saatinde sırada bulunmazsanız yemek kalmama ihtimali çok yüksek, telefonda gösterilen ilgi ve alaka yüz yüze görüşmede yok. Otelin bekçiliğini yapan bir adam var ki arabanızı yıkamayı teklif ederse kabul etmeyin, keza bizden parasını almasına rağmen arabayı yıkamadı, ütü yaptırmak isterseniz de ücrete tabi. Biz otel seçimini genel olarak Türk turistlerin olduğu küçük ve merkezi bir otel olması amacıyla yaptık bu amaca da ulaştık böyle özellikler arıyorsanız sıkıntı olmaz. Ancak bunun dışında çok da cezbedici tarafı yok. Oda temizliği konusunda sıkıntı yaşamadık, akşam yemeği ve kahvaltıyı otelde 3 gün yaptık onun dışında 2 gün dışarda takıldık tatmin olmadığımız için. Kısacası Star Hotel'in yemeklerine özen göstermesi gerekiyor çalışanlarına da aynı şekilde.

         ÇİĞDEM - 27 Temmuz 2015, Pazartesi 11:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Akşam yemekler vasat
         Akşam yemekler vasat

         Ailecek Adrasan tatili dönüşü gezerek gidelim dedik. Ölüdeniz'de konaklama kararı aldık. Buradan okuduğumuz yorumlarla bu oteli tercih ettik. Etmez olaydık. 2 gün kalıp gezelim düşüncesi ile girdiğimiz otelden hemen çıkmak istedik. Akşam olduğu için mecburi 1 gece konakladık. Herkesin yazdığının tersine 2 gün kalmak isteyip 1 gece zorunlu kaldık. Akşam yemekler vasat, kahvaltılık malzemeler yavan ve lezzetsiz. Yastıklara kokudan yatılmıyor. Tatilinizde kalite, temizlik arıyorsanız kapısından geçmeyin. O fiyatlara etraftan daha farklı yerler de bulabilirsiniz.

         Zerrin g. - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 13:23

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Otelin konumu müthiş
         Otelin konumu müthiş

         Star Hotel'e 8 Temmuz'da giriş yaptık ve ailemle 8 gece 9 gün kalma fırsatımız oldu. Zaman olsaydı daha da uzatabilirdik. Personelin güler yüzü ve samimiyeti, odaların temizliği, aile oteli olması, yemeklerin lezzeti, kahvaltı-öğle yemeği-5 çayı+ikram-akşam yemeği olması mükemmeldi. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Otelin tur şirketleri ile anlaşması var, daha ucuz fiyatlara sizlere turlar konusunda yardımcı olabiliyorlar. Otelin konumu müthiş. Yaz aylarında sıcaklarla boğuşmuyorsunuz. Otelin çevresi ağaçlık ve yaz aylarında her zaman isteyeceğiniz bir serinlik mevcut. Denize araba ile 5-6 dakika. Otelin denize servisi de var. Ve ödeyeceğiniz ücret bunların yanında gerçekten çok cüzi. O fiyata böylesine hizmeti hiçbir yerde bulamazsınız. Samimiyeti, içtenliği ve hizmeti için Star Hotel ailesine çok teşekkürler.

         Ceyda Bayır - 23 Temmuz 2015, Perşembe 14:34

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel bir aile oteli
         Mükemmel bir aile oteli

         Konum olarak Fethiye ve Ölüdeniz'e çok yakın bir mesafede, havası gayet güzel ve şehrin sıcak havasından izole bir ortam. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz, müşterilerinin tamamıyla birebir ilgilenen mükemmel bir aile oteli.

         Eren AYDIN - 21 Temmuz 2015, Salı 12:32

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Birçok avantajı var
         Birçok avantajı var

         1 gece konaklamak için girdik, 2 geceye uzattık. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra birçok avantajı var. En yakın arkadaşınızın evinde kalıyormuş gibi ilgili personel var. Yemekleri lezzetli, odaları tertemiz. Fethiye Hisarönü'ne ve Ölüdeniz'e eşit mesafede. Fethiye'de yapmanız gerekenlerle ilgili çok samimi önerileri alabilirsiniz. Yarım pansiyon değil, tam pansiyon seçeneğini almanızda fayda var. Ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatça tatil yapabileceğiniz bir tesis. Kesinlikle tavsiye ederim!

         Duygu Durak - 21 Temmuz 2015, Salı 12:22

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çevre konusunda yardımcı oldular
         Çevre konusunda yardımcı oldular

         9 Temmuz'da otele geldik. Kendim ve ailem adına söylüyorum, otel görevlileri bizi mutlu bir şekilde, güler yüzlü olarak karşıladı. Odamızı gördük, mükemmel, temiz bir odaydı. Yemekler çok güzel. Görevliler, aşçısından temizlik görevlisine kadar hepsi güler yüzlü ve cana yakındı. Otel yüzde yüz dolu ve gelen müşteriler çok cana yakın. Güzel sohbetler ve güzel arkadaşlıklar kurduk. Birlikte turlara katıldık. Çok eğlendik. Görevliler her konuda yardımcı oldular. Denize özel servisleri var, plaja götürüyorlar. Çevre konusunda yardımcı oldular, Euro bozduracaktım aynı kurdan alıyorlar. Dışarıda çok daha pahalı. Seneye Hollanda'dan Türkiye'ye geldiğimde yine geleceğim yer Star Hotel olacak. Çok serin ve çok güzel bir konumda. Havuzu her gün temizleniyor. Yemekleri her gün çeşit çeşit. Çok lezzetli yemekler, poğaça ve tatlılar da çok iyi. Geçen yıl Marmaris'te 5 yıldızlı otelde böyle hizmet görmedim. Böyle güzler yüzlü hizmet görmedim. Ben çocuklarım ve eşim ve yeğenim çok rahat ettik. Herkese tavsiye ederim.

         Herman Tosun - 16 Temmuz 2015, Perşembe 10:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 İnanılmaz derecede memnun ayrıldım
         İnanılmaz derecede memnun ayrıldım

         Yeşilin ve denizin buluştuğu Fethiye'de kendinizi evinizde hissedileceğiniz bir yer burası. Daha önce hiç gelmemiştim ama inanılmaz derecede memnun ayrıldım. Gerek yemekleri, gerekse güler yüzlü hizmeti gerçekten çok iyiydi. Beklentimin çok üstündeydi aldığım hizmet. Güzel arkadaşlıklar kurdum burada. Ben tavsiye üzerine gelmiştim, ben de şimdi herkese tavsiye edeceğim. Teşekkürler. :)

         Yusuf Çimen - 14 Temmuz 2015, Salı 17:12

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 Ekstra hiçbir şey yoktu
         Ekstra hiçbir şey yoktu

         Biz bu otele iki yıl önce de gitmiştik ama nerede o hizmet. Öncelikle en büyük sıkıntımız olan yemeklerden başlayalım, kahvaltısı vasatın da altında, yenilemeyecek kadar lezzetsiz peynirler, zeytinler, her gün menemen, tereyağı bile yoktu, tereyağı markasında bir margarin koymuşlar, ne açık büfesi, ne sosis, ne patates kızartması, yani ekstra hiçbir şey yoktu, zar zor doyabiliyorsunuz kahvaltıda. Kahvaltısı 10'da bitiyor, öğlen yemeği 13:30'da, sıkı durun akşam yemeği akşam saat 8'de, ha yalan söylemeyeyim, akşam 6'da çay saati var, bir görevli duruyor tepsinin başında, adam başı bir dilim kek veriyor, bir hafta kaldık, her akşam kek vardı. Yemekleri lezzetliydi ama sayıyla koyuyor aşçı, bir ikinciyi istiyorsun bitti diyorlar, açık büfenin anlamıyla çelişircesine. Mesela çöp şiş var, iki küçük çöp koyuyor, üç kaşık pilav yanına al, doy. Zeytinyağlılarla doymaya çalışıyorsun bir yer de. Zeytinyağlılar dediğime aldanmayın, her gün aynı nohut salatası, barbunya, kabak patlıcan kızartması, patates salatası ki kızartmalarda makine yağı gibi bir koku var, yiyemezsiniz imkansız. Restoran çalışanları sürekli şarkı söylüyorlar, hatta bir tanesi biz tura giderken bizden ona küçük de olsa bir hediye getirmemizi istedi. Ayrıca otelin anlaşmalı olduğu bir tur şirketi var, onlarla gittiğimiz tur da eziyete dönüştü, öğle yemeği var dedikleri turda bizden kişi başı 100 TL aldılar, bir de öğle yemeğine 30 TL ödedik. Rehber geri ödenecek dedi, otele döndük, acente ödemeyi kabul etmedi, otel sahibi aradı, bizi tur rehberiyle 30 TL için yüzleştirmeyi teklif ettiler. Sonra firma sahibi 100 TL'yi iade edin bizi çok yordular, alsınlar paralarını demiş, aşağılanmaya bakar mısınız? Tabi ki sadece öğle yemeği paramızı iade aldık, yani bir müşteri olarak hakkımızı aramak suç oldu. Bizim tatilimiz mahvoldu, sinir olduk, dinleneceğimize sinir küpü olup döndük, Mehmet Ali Bey gerçekten beyefendi biri ancak bunca yaşadığım olumsuzluktan sonra ne yazık ki işletmecisi bile bu otel için bir şey yapamaz, öyle kötüydü ki her şey, bırakın bu oteli bir daha Fethiye'ye ayak basmamaya yemin ettim, bu anlattıklarımın inanın fazlası yok, eksiği var. Hoş mübarek günde yalan söyleyecek değilim, karar size kalmış.

         Tarık Çelik - 14 Temmuz 2015, Salı 10:15

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (2)
         8.0 Otelin konumu çok iyi
         Otelin konumu çok iyi

         Çocuklarımızla gayet güzel bir tatil geçirdik (4-11 Temmuz 2015). Tam bir aile oteli. Otelin konumu ve havası çok iyi. Ölüdeniz'e göre geceleri daha serin. Bu fiyata bu hizmet iyi. İnşallah gelecek yıllarda da gideceğiz.

         Bülent Çaldır - 13 Temmuz 2015, Pazartesi 00:20

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Odaları temizdi
         Odaları temizdi

         1-8 Temmuz tarihleri arasında ailecek kaldığımız Star Hotel'in sahipleri ve personelinin ilgisi ve hizmetinden dolayı çok memnun kaldık. Yemekleri çok lezzetliydi, odaları temizdi, orman içerisinde olduğundan nem yoktu. Bir haftayı ekonomik fiyatıyla, kalitesiyle çok iyi geçirdik.

         Erdoğan Keskin - 9 Temmuz 2015, Perşembe 19:25

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Konum olarak merkezi bir yerde
         Konum olarak merkezi bir yerde

         Abartısız çok güzel bir hafta geçirdik. (: Otel konum olarak merkezi bir yerde, her yere ulaşım çok kolay. Denize sıfır olmamasına aldanmayın, sizleri boğucu sıcaktan serin bir ortama çekiyor. Hizmet çok iyi, ekstra isteklere de anında cevap veriyorlar. Fethiye'ye yabancıysanız korkmayın, her konuda bilgi veriyorlar. Onca hizmeti böylesine düşük fiyata nasıl verdiklerinin şaşkınlığını atamadım tatil boyunca. :) Daha anlatmayayım, gelin, kendiniz görün. Bu güzel tatilde emeği geçen bütün çalışanlara ve Mehmet Ali Bey'e teşekkür ederim. :)

         Yeliz Doğu - 1 Temmuz 2015, Çarsamba 21:02

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Memnuniyet verici
         Memnuniyet verici

         Bu fiyata nasıl bu kadar güzel hizmet alınır? Gitmeden önce bunun tedirginliğini yaşadıysak da, gerçekten çok güzel bir hizmet aldık. Odaların temizliği, düzeni, otelin diğer yerlere ulaşımı hepsi memnuniyet verici. Arkadaşlarımızla ilk defa Fethiye'ye gitmiştik. Otel kadrosu sayesinde hem çok güzel hizmet aldık, hem de bilgilendirmeleri sayesinde Fethiye'nin gezilecek her yerini gezdik. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         merve - 1 Temmuz 2015, Çarsamba 13:12

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güler yüzlü hizmet, ilgi alaka
         Güler yüzlü hizmet, ilgi alaka

         Bu yaz ilk defa Fethiye Ölüdeniz'e geldim, normalde 3 gece kalmayı planlıyorduk fakat oteldeki güler yüzlü hizmet, ilgi alaka çok hoşumuza gitti ve 6 geceye uzattık, hemen hemen her gün uygun fiyatlardaki gezi turlarına katıldık, Fethiye'nin hem doğal, hem tarihi güzelliklerine şahit olduk, en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

         aygul nesret - 29 Haziran 2015, Pazartesi 22:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Akdeniz mutfağının leziz ürünleri
         Akdeniz mutfağının leziz ürünleri

         Her sene buraya geliyoruz. Öylesine hoş bir aile ortamı var ki insan ayrılmak istemiyor. Denize sıfır olmamasına aldanmayın, yazın boğucu sıcağında temiz oksijeni içinize çekme fırsatı buluyorsunuz. Yemekleri de söyledikleri gibi Akdeniz mutfağını çok güzel yansıtıyor. Personellerine ve Mehmet Bey'e teşekkürler, bu sene yine oradayız :)

         Ahmet can - 29 Haziran 2015, Pazartesi 22:33

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Odalar tertemiz
         Odalar tertemiz

         Tatilimiz boyunca bu hizmet bu fiyata nasıl oluyor şaşkınlığımızı üzerimizden atamadık. Odalar tertemiz, yemekler güzel ve ekip çok içten. Güzel bir tatil geçirmemiz için ellerinden geleni yapıp, her konuda yardımcı oldular. Biz beş arkadaş harika bir tatil geçirdik. Tekrar gitmek üzere ayrıldık. Star Hotel o civarda gidilmesi en mantıklı otel. Şimdiden özledim.

         Beyza inal - 22 Haziran 2015, Pazartesi 12:32

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bütçeye uygun
         Bütçeye uygun

         2014 yazın gelmiştik. Gerçekten çok güzel ve bütçeye uygun. Çok özledim valla.

         Emre - 20 Haziran 2015, Cumartesi 19:46

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Bu fiyata bu hizmet çok iyi
         Bu fiyata bu hizmet çok iyi

         Yeni evlendim, kafa dinlemek ve düğün yorgunumu atmak için tatile gittim. Kendim de turizm işi ile zamanında uğraştığımdan biliyorum. Bu fiyata bu hizmet çok iyi, tavsiye ederim... Teşekkürler Star Hotel ailesi. İster Star Hotel'de konaklayın, ister başka bir otelde. Aile işletmesi olmasına özen gösterin.

         resul yakan - 15 Haziran 2015, Pazartesi 16:19

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok teşekkürler
         Çok teşekkürler

         Oteli kötüleyen bazı arkadaşların yorumlarını okudum, üzüldüm. Neden üzüldüm, gidip kalmasam, o ortamı ve sıcaklığı görmesem tekrar gitmek istemem. Gitmek isteyen araştırsın. Mehmet Ali Bey ve Necati Bey ailenizden biri gibi. Çok teşekkürler. Ben tekrar geleceğim. Allah tekrar karşılaşmayı nasip etmesi dileğiyle.

         ersin duysak - 9 Haziran 2015, Salı 00:47

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güzeldi
         Güzeldi

         Ağustos ayında eşimle beraber 7 gece çok güzel bir tatil geçirdik, her anlamla memnun kaldık. Yemekler, personel, gezi turları hizmete göre fiyatlar çok uygundu. Tekrar geleceğiz.

         caner özturk - 28 Şubat 2015, Cumartesi 17:17

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Hem uygun fiyat hem güzel
         Hem uygun fiyat hem güzel

         Her şey için teşekkürler. Huzur dolu tatil, ayarladığınız turlar ve leziz yemekler için çok teşekkür ederiz...

         firuz inan - 18 Ekim 2014, Cumartesi 17:37

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Sakin ve huzurlu bir tatil
         Sakin ve huzurlu bir tatil

         Merhabalar. Sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için Fethiye'de Star Hotel liste başı olmalı. Biz geçtiğimiz hafta oradaydık. 3 kuzen gittik ve çok güzel bir tatil yaptık. Mehmet Ali Bey başta olmak üzere tüm personeli çok güzel hizmet veriyor. Gerek ailenizle gerek arkadaşlarınızla hiç düşünmeden gidip kalmanızı önerebilirim. Yemekler konusunda da tereddüdünüz olmasın. Ustamızın eline sağlık, yemekler gerçekten güzeldi. 14 aylık iş yorgunluğunu 7 gece 8 günlük tatilimizde büyük oranda üzerimizden attık. Mehmet Ali Bey'in ayarladığı safari turu ise mutlaka katılmanız gereken bir tur. Çok eğleneceksiniz yüzde yüz garantili. :) İnşallah biz seneye yine oradayız. Bu defa 3 kişilik sayımız biraz daha fazla olacak.

         filiz mazı - 27 Eylül 2014, Cumartesi 04:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bence çok güzel, sakin bir mekana sahip
         Bence çok güzel, sakin bir mekana sahip

         Selam arkadaşlar daha tatilimizde dün döndük ama Fethiye'de görüp görebileceğim en güzel yerlerini gezdik. Star Hotel Ölüdeniz'in bence en sakin kafa dinleyebileceğiniz tek hotel diyebilirim. Hizmette sınır yok işin açıkçası otel sahibinden ve personeline kadar çok memnun kaldık ve buradan bütün arkadaşlara yeni evlilere tavsiye ediyorum. Hiç pişman olmayacağınız bir konaklama oteli diyebilirim hem fiyatı da çok uygun.

         doğan kadir budak - 16 Eylül 2014, Salı 14:43

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Hayattan beklentisini bilenler için
         Hayattan beklentisini bilenler için

         Uzun söze gerek yok. Her sene olduğu gibi geldim, tatilimi yaptım ve memnun kalarak ayrıldım. Teşekkürlerim ile.

         Zafer Turgut KARAPINAR - 15 Eylül 2014, Pazartesi 13:28

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her şey çok güzeldi
         Her şey çok güzeldi

         Öncelikle bu hotel çalışanlarına ve Mehmet Ali Bey'e çok teşekkür ederim çok güzel bir tatil yaşattıkları için. Şuan burada son gecemiz. İnanın gideceğim için çok üzgünüm. Ben biraz ince eleyip sık dokuyan bir insanim. Gelmeden önce çok tereddüdüm vardı ama doğru bir secim yapmışız onu anladım. Yemekler çok güzel, kilo alıp gidersiniz. Deniz problemi yok. Her şey çok güzeldi ellerinize sağlık.

         ali ciba - 13 Eylül 2014, Cumartesi 00:41

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Ankara’dan Fethiye’ye
         Ankara’dan Fethiye’ye

         Merhaba, ilk kez kalacağım için çok tereddütlü bir şekilde yola çıkmıştım fakat buraya gelip ilk başta Mehmet Ali Bey'in sıcak karşılaması ile başlayan tatilim tam bir aile ortamı içerisinde, hizmette kusur etmeyen personelle ve de özellikle yemekleri tam bir ev yemeklerini aratmayacak şekilde hazırlayan Hüseyin ustanın yapmış olduğu lezzetli yemeklerle huzurlu bir şekilde tatilimi tamamlayıp, yarın dönüyorum. Teşekkürler Star Hotel. Elveda Fethiye Ölüdeniz. Elveda Star Hotel.

         Turgut Gündüz - 23 Ağustos 2014, Cumartesi 01:17

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bursa'dan sevgilerle :)
         Bursa'dan sevgilerle :)

         Bursa'dan selamlar. Otelde eşim ve iki çocuğuma birlikte 7 günlük, çok huzurlu ve güzel bir tatil geçirdik. Otel personeline ve sahiplerine çok teşekkür ederiz. Ailece kalınabilecek huzurlu ve temiz bir otel. :)))

         Can Polat - 19 Ağustos 2014, Salı 13:16

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz
         Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz

         Güler yüzlü personeli ve içten yapısıyla harika bir otel. Herkese tavsiye ederim.

         özgür kahraman - 17 Ağustos 2014, Pazar 08:58

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Kötü bir yer
         Kötü bir yer

         Burası hijyenden uzak, aşırı rutubetli odalara sahip kötü bir yer. Tek avantajı ucuz olması. Ucuz diye tatilin rezil geçmesini istemezsiniz sanırım. Havuz kirli ve ufacık. Çocuk havuzu diye bir yer yapmışlar orada insanlar ayaklarını yıkıyor. Düşünün orada oynayan çocukların halini. Uzun yollarda, ucuz, kirli tesisler vardır ya yemeklerde aynen öyle. Sabah kahvaltısında sunulan her şey markasız ve kötü. Kalan yumurtaları ertesi gün sabah ısıtıp servis yapıyorlar. Buranın acilen turizm bakanlığı tarafından denetlenmesi lazım. Buraya yapılan iyi yorumların dürüst olmadığına inanıyorum.

         samet can - 10 Ağustos 2014, Pazar 23:40

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Yetkililerinin yakındna ilgisi
         Yetkililerinin yakındna ilgisi

         Biz 2 arkadaş 5 gece 6 gün kaldık ve bugün bitti tatilimiz. Yemekleri olsun, çalışanları olsun, güler yüzlü iyi insanlar. Otel sahibi Mehmet Ali Bey ve bizle yakından ilgilenen Necati Bey'e teşekkür ederim. Necati Bey size tur programı yaparsa katılmanızı tavsiye ederim, özellikle jip safari ve Fethiye Oniki Adalar tekne turu. :) :) Seneye inşallah yine oradayız.

         Fatih Çiçek - 7 Ağustos 2014, Perşembe 09:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her yere yakın
         Her yere yakın

         Güzel, sakin kafa dinlemek için güzel bir yer, ulaşımda her yere yakın, tavsiye ederim.

         Emre can - 5 Ağustos 2014, Salı 22:05

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Harika bir tatildi
         Harika bir tatildi

         Üzüldüm... Ben de çok seneler önce kalmıştım, çok güzel sıcak bir ortam. Tatilimiz çok güzel geçmişti. Şimdi seneler sonra yine bu atmosferde tatil keyfini yaşayayım diye düşündüm. Fakat alkollü içkiler ücretli olmuş o zaman öyle değildi. Hevesim kursağımda başka yer bakacağız artık. : )

         semra çelik - 3 Ağustos 2014, Pazar 23:33

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Huzurlu
         Huzurlu

         27 - 31 Temmuz tarihlerinde kardeşimle Star Hotel'e geldik. Geldiğimizde Mehmet Ali Bey çok yakın karşıladı. Otel tamamen aile gibi, girdiğiniz andan itibaren bunu hissediyorsunuz. Hiç bir şekilde kimse kimseyi rahatsız etmiyor. Necati Bey'e ayrıca buradan da teşekkür ederiz. Rahat etmemiz için her konuda yardımcı oldu. Yemekler ve mezelerde harikaydı. Ayrıca havuzun 1,30 cm - 1,90 cm olması da bence bir ayrıcalıktı. 4 gün için güzel bir tatil oldu bizim için. Tekrar tüm Star Otel çalışanlarına teşekkürler.

         Sercan Güngil - 2 Ağustos 2014, Cumartesi 14:19

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 İyi düşünün
         İyi düşünün

         Bu otele balayına gidiyorlar ona şaşıyorum. Balayı gibi özel bir zaman sizin için bu kadar sıradan mı? Maddi durum diyeceksiniz. Gecelik 10 TL fazla vererek, daha iyi hizmet veren bir sürü otel var Fethiye'de. Benden söylemesi.

         mustafa candaş - 1 Ağustos 2014, Cuma 14:29

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 Fena değil
         Fena değil

         Daha önceden bende kalmıştım burada. O zaman her şey dâhildi. Şimdi tam pansiyon plus... Fethiye'de hemen hemen her yer 0 - 12 yaşa ücret almıyor, burası % 50 indirim uyguluyor. Sadece boyanmış, biraz da odaların şekli değişmiş. Sadece gece yatarım gündüz gezerim diyorsanız, düşünülebilir. Ağustos ayı fiyatı bence pahalı. Ama fikir ve zevk meselesi. Herkesin görüşü farklı olabilir.

         mustafa candar - 27 Temmuz 2014, Pazar 08:43

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 En rahat ettiğim yer
         En rahat ettiğim yer

         Ailemle yaptığımız tatil planında internetten bulduğumuz Star Hotel'i tercih ettik. Giderken tereddütteydik fakat otelde karşılaştığımız güler yüz ve ilgi, çektiğimiz 5 saat yolu bile unutturdu bize. Özellikle yemek konusunda aşırı seçici bir insan olduğum için zorlanacağımı düşünürken bu kadar çeşitli ve lezzetli bir açık büfe görmek beni şaşırttı. Gittiğimiz birçok beş yıldızlı lüks otele rağmen en rahat ettiğim yer burası oldu. Denize uzaklık konusunda da otelin ücretsiz servisi sayesinde hiç sorun yaşamadık. Ölüdeniz'in doğası ve Fethiye Hisarönü geceleri gerçekten görülmeye değer. Geçirdiğimiz 4 gün için tüm otel personeline teşekkürler. Fethiye'ye yolum düştüğünde otel arama derdim olmayacak. (:

         eda deniz anat - 21 Temmuz 2014, Pazartesi 00:02

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel bir haftaydı
         Mükemmel bir haftaydı

         Geçen hafta arkadaşımla orada bir hafta tatil yaptık. Sessiz, sakin, huzur dolu bir yer. Tam bir aile oteli. Otele ilk girdiğimiz anda güler yüzle karşılandık ve sıcak ortam çıkış yapıncaya kadar sürdü. Yemekler çok güzeldi. Ölüdeniz'e uzak olduğunu düşünüp arabanız yoksa gitmekte tereddüt edebilirsiniz ama otel servisi ücretsiz ve plaja kadar götürüp akşam bıraktığı yerden sizi alıyor. Onun dışında dolmuşlar direk otelin önünden geçiyor zaten. Üstelik her şey dahil, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği birde çay poğaça saati var. Ve fiyatlar bu sisteme rağmen çok uygun. Biz çok memnun kaldık ve hiç dönmek istemedik. Keşke daha fazla vaktimiz olsaydı tatil yapmak için. Bundan sonra Fethiye'ye gittiğim zaman hep orada tatil yapacağım. Bizi çok güzel ağırladıkları için, bütün otel personeline teşekkür ederiz.

         Cansu Abalı - 17 Temmuz 2014, Perşembe 12:39

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Güzel bir tatildi
         Güzel bir tatildi

         Geçen sene 1 hafta olaraktan ikamet ettik. Tesis yetkili arkadaşların ilgileri doğrultusunda bu sene tekrardan ikamet etmek istiyoruz. Bu güzel hizmeti bizlere sundukları için tesis yetkilerine teşekkür ederiz.

         türker palak - 16 Temmuz 2014, Çarsamba 22:01

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Daha temiz olabilir diye düşünüyorum
         Daha temiz olabilir diye düşünüyorum

         Mehmet ali Bey ve diğer çalışanlar süperdi gerçekten de. 28 Haziran - 5 temmuz arası konakladık. Genel olarak iyi sayılır ama yemekleri bence çok yetersiz. Aşçı yemekleri o kadar az veriyor ki, zeytinyağlılarla doymaya çalışıyorsunuz. Bu fiyata bu kadar olur tabii. Genel olarak sıcak bir ortam, bir haftalık konaklamamızı süresince bir defa bile oda temizliği yapılmadı. Bunların haricinde her şey iyiydi. Daha temiz ve yemekleri daha iyi olursa tercih edilebilir diye düşünüyorum.

         Tülin çılbır - 14 Temmuz 2014, Pazartesi 22:01

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Hizmet kötü
         Hizmet kötü

         Yahu kötü bir yer, yemekler kötü, kahvaltı kötü, temizlik 0, animasyon falan yazarlar yalan, 7 günlük tatilimi tamamlamadan kaçtık.

         mustafa yaman - 7 Temmuz 2014, Pazartesi 14:14

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Çok güzel bir tatil geçirdik
         Çok güzel bir tatil geçirdik

         Star Hotel de bu yaz, çok güzel bir tatil geçirdik. Otel sahibi Mehmet Ali Bey'e ve tüm nazik çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok uygun fiyatlarıyla bize güzel bir tatil yaşattılar. Turlarda bizleri çok uygun fiyatlarla Ölüdeniz'in en güzel yerlerini görmemizi sağladılar. İnşallah bir daha ki sene gene geleceğiz. Çok çok teşekkür ediyorum.

         Barış Eroğlu - 5 Temmuz 2014, Cumartesi 20:17

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Düşünmeden gidin pişman olmazsınız
         Düşünmeden gidin pişman olmazsınız

         Arkadaşlar bundan tam 5 yıl önce gitmiştik ve yine gittik. Sıcak ortamı, insani değerleri, yüksek işletme sahipleri ile ve iyi lezzetli yemekleri ile gayet mutlu ayrıldık. Bence düşünmeden gidin pişman olmazsınız bundan önce Fethiye'de farklı bir otele gittik, sözde 3 yıldızlı ve reklamı bol yapılmasına rağmen, hoş nette kotu, yorumları fazlaydı ama fazla dikkate almadık gittik. 1 saat dayanamadan kaçtık oradan ve tekrar Star Hotel'e geldik kaldık. Arada huzur, ortam, işletme acısından dağlar kadar fark vardı, biz gayet memnun kaldık ve bir daha gidersek hiç kuskusuz tekrar Star Hotel olacak bu, iyi tatiller.

         dr tromboz - 3 Temmuz 2014, Perşembe 01:57

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 On numara bir yer
         On numara bir yer

         16-22 Haziran 2014 tarihleri arasında ailemle kaldım, gitmeden önce bazı şüphelerimiz vardı ama gidince gördük ki on numara bir yer, her şey dâhil sistemi çok güzel, öncelikle Mehmet Ali Bey'e, Necati Bey'e, sonra da Yusuf, Savaş, Muhammed ve de aşçımız Hüseyin abiye sonsuz teşekkürler.

         Ahmet önal - 22 Haziran 2014, Pazar 22:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çıkış yaptık, yine buradayız
         Çıkış yaptık, yine buradayız

         Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldik. Beklediğimizden daha güzeldi, gerçekten çocuklarım ve ben çok iyi eğlendik. 14/06/2014 giriş 22/06/2014 çıkış yapıyoruz. Odayı boşalttık, akşama kadar yine buradayız ve her şeyden faydalanıyoruz. Her şey dâhil Star Hotel yemekleri çok güzel. Fethiye Ölüdeniz'de tatil yapmak isteyene öneririm. Hotelin sahibi Mehmet Ali Bey'e ve ailesine teşekkürler. Aşçıların yemekleri çok güzeldi ve garson arkadaşlara da teşekkürler.

         Mehmet Yalçın - 22 Haziran 2014, Pazar 11:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 İdare eder
         İdare eder

         Otelde genel anlamda aile ortamı vardı. Kalan insanların tamamına yakını temiz insanlardı. Yemekleri orta dereceydi. Yardımcı yemekler çok fazla, ana yemek tek çeşit çıkıyor. Yardımcı yemekler azaltılıp ana yemekler çoğaltılırsa daha iyi olur.

         ali güney - 29 Ekim 2013, Salı 19:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Sarı yaz tatilimiz
         Sarı yaz tatilimiz

         Arkadaşlarımızın tavsiyesiyle Star Hotel'i bulduk. 29 Eylül-6 Ekim arası orada kaldık. İnsan kendini evinde hissediyor. Mehmet Ali Bey ve ailesinin bu işte payı büyük, personelin de hakkı yenemez. Saygılı ve güler yüzlüler. Oraya gidip bunu yaşamanızı dilerim. Sevgiler.

         Zuhal Yalın - 7 Ekim 2013, Pazartesi 16:54

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika bir tatil
         Harika bir tatil

         Genelde taitilimi ve hazırlıklarımı Ölüdeniz'de geçirmek için yaparım. Bu sene yine Eylül'de karar verdik. Star Hotel'e internetten ön bilgiyle ulaştık. Benim tercihim hep yarım pansiyondur. Ancak otelin sahibi Mehmet Ali Bey'i tanıyınca öyle olmuyor. Adam yedirip içirmeyi seviyor. Bizi her şey dahile ikna etti. Olmaz böyle bir güzellik, her şey mükemmeldi. Yemek harika, rakı harika. Seneyi iple çekiyorum. M. Ali Bey'e, Necati Bey'e, hele hele bizi her akşam eğlendiren harika çocuk barmen Hakkı'ya çok çok teşekkür ederim.

         Ali KILIÇ - 25 Eylül 2013, Çarsamba 20:03

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Gerçekten dinlendik
         Gerçekten dinlendik

         Star Hotel'de 1 hafta kaldık, bir ay kalmış gibi dinlendik. Doğal bahçesi, birbirine kaynaşan müşterileriyle adeta devre mülk gibi çalışıyor. Güler yüzlü, isteklere cevap vermeye çabalayan çalışanlarına da ayrıca teşekkürler.

         Sevil Kale - 22 Eylül 2013, Pazar 19:38

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 En iyi ve en ucuz tatil
         En iyi ve en ucuz tatil

         7 gece 8 gündüz otelde konakladık ve hiç sıkılmadık. Otelde kalan herkesle aile olduk, İstanbul'da da görüşüyoruz. Otelin her gün 1.30'da öğle yemeğinden sonra servisi var, çay saatine de 6'da geri dönüyor. Ölüdeniz'e gidiyor isteyen halk plajı olan Belcekız'da, isteyen de özel milli park plajı olan Ölüdeniz plajında denize giriyor. Özel plaj giriş ücreti ortalama kişi başı 3 lirayı buluyor, aralarında tek fark halk plajı koyun daha açığında olduğu için dalgalı ama ikisi de tertemiz mis gibi. Oteldeki yemekler fiyatına göre süper, normale göre ise doyurucu ve lezzetli, her şey dahil konseptine tamamen uygun, alkollü içecekler kahvaltıdan geceye kadar veriliyor, hiçbir sorun yok. Ayrıca yemekler 3 çeşit, ana yemek 20 çeşit soğuk olmak üzere servise sunuluyor. Soğuklar dandik diyip geçmeyin, ekmek yemeyip sırf onları yiyen gördüm, gerçekten lezzetliydi. Biz 4 kişi anne baba kardeşler gittik. Odamızdan da memnun kaldık, istediğiniz zaman ablalar gelip temizliyorlar. Tek sorun otogarda beklememizdi, normalde taksiye binip geliyorsunuz, parasını otel ödüyor. Bize yanlış bilgi verildiğinden servisi beklemiştik ama o da sorun olmaktan çıktı, şunu belirteyim eğer arabanız varsa kesinlikle arabanızla gelin, gezilip görülecek çok yer var, ayrıca ek tavsiyem ise turlarla gitmeniz. 20-30 liraya mangallı Fethiye Oniki Adalar ve Kelebekler Vadisi turu var. Uğur Kaptan 2 ile gidin. 100 üzerinden puanım 99. Necati Abi'ye ve Mehmet Ali Bey'e ayrıca tüm çalışanlara teşekkürler, eğer yolunuz Fethiye'ye düşerse tek otel Star Hotel.

         Eren - 21 Eylül 2013, Cumartesi 17:14

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 Vasat üstü
         Vasat üstü

         Tesise gitmeden önce verilen bilgiler ile orada karşılaştığımız durum biraz farklı idi. Mesela denize uzaklığın yürüme mesafesinde olduğu söylendi ancak yürüyerek gidip gelmek çok mümkün değil. Giriş ücretleri haricinde ücret olmadığı söylendi ama içeride de şezlong, şemsiye ücreti de alındı. Odaları ufak (en azından benim odam). Birçok zeytinyağlı çıkmasına rağmen, ana yemek tek çeşit çıkartılıyor ve tatlı seçeneği yok. Buna rağmen yemekler ev yemekleri gibi ve lezzetli, çalışanlar güler yüzlü.

         Ümit - 11 Eylül 2013, Çarsamba 21:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Güzel bir tatil
         Güzel bir tatil

         Güzel bir aile işletmesi. Huzur ve sessizlik isteyenler rahatlıkla tercih edebilir. Personel güler yüzlü ve çalışkan. Mehmet Ali Bey'e teşekkürler.

         ali rıza çalış - 11 Eylül 2013, Çarsamba 14:40

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok güzeldi, yine geleceğim
         Çok güzeldi, yine geleceğim

         Bu ekonomik ortamda hoşgörü, güler yüz ve sağlıklı beslenme, artı fiyatların cazip olması bizim gibi kıt kanat geçinen insanların bana göre 5 yıldızlı oteli kim ne derse desin. Her şey için teşekkürler. Ayrıca patlıcan yemeği çok severim. Mehmet Ali Bey, emeğinize sağlık, sağ olun...

         muharrem öğüt - 11 Eylül 2013, Çarsamba 11:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Yemekler hep aynı
         Yemekler hep aynı

         Ben bir haftalığına ailemle birlikte gelmiştim, önceki yıllarda gelmiştik ve bu senede gördüm ki hep aynı senaryo devam ediyor. Şunu demeye çalışıyorum, yemekler hep aynı, patlıcan yemekten içim dışım patlıcan oldu ama şunu söylemekte yarar var diye düşünüyorum. Ekip çok iyi ama onları düşünecek kişi yok. Dedim ya rezalet ve ben dün otelden ayrıldım eve geldim çok şükür bir daha da ayağımı atmam ve tavsiye de etmem kısacası.

         murat erbaş - 8 Eylül 2013, Pazar 23:49

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Teşekkürler
         Teşekkürler

         Öncelikle bu fiyata bu lezzetli yemekler ve otelin güzelliği mükemmel. Herkesin ailece gidip Fethiye'de konaklayacağı tek otel bana göre. Tavsiye ederim. Memet Ali Bey'e ve Necati Bey'e çok teşekkür ederim alakanız için. Seneye inşallah oradayız.

         ibrahim kurt - 7 Eylül 2013, Cumartesi 15:39

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güzel ve unutulmaz bir tatildi
         Güzel ve unutulmaz bir tatildi

         Çok memnun kaldık. Tam bir aile ortamıyla karşılaştık, eşim ve ben oteli çok sevdik. Fethiye'ye yolunuz düşerse mutlaka Star Hotel'e bir bakın, siz de beğeneceksiniz. Fethiye'ye yolum yine düşerse Star Hotel'den başka yerde kalacağımı sanmıyorum. Teşekkürler.

         Kürşad Demir - 6 Eylül 2013, Cuma 01:13

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok memnun kaldık
         Çok memnun kaldık

         Çok güzel bir otel, çok memnun kaldık, herkese çok teşekkürler, seneye yine Ovacık, Star Hotel'deyiz.

         SERDAR ACAR - 3 Eylül 2013, Salı 00:12

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika
         Harika

         Tüm Star Hotel perseneline ve Mehmet Ali Bey ve Necati Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

         hüseyin dal - 30 Ağustos 2013, Cuma 13:34

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Vazgeçilmez otel
         Vazgeçilmez otel

         Oteliniz gerçekten çok güzel otel de ayrıları daha 1 gün oldu ama şimdiden özledim, ailecek çok seviyoruz, seneye tekrar gelmeyi düşünüyoruz. :D

         Murat Çimen - 28 Ağustos 2013, Çarsamba 21:49

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Gerçek bir star
         Gerçek bir star

         Her şey için çok teşekkür ederiz. Sizlerin sayesinde kısa da olsa çok güzel bir tatil geçirdik. Mehmet Ali Abi önümüzdeki yıl daha uzun süre kalacağım. Saygılarımla.

         SADIK KIYMALIKOĞLU - 26 Ağustos 2013, Pazartesi 14:37

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Ölüdeniz ve Star Hotel
         Ölüdeniz ve Star Hotel

         Hijyen, hoşgörülü ilgili personel, müthiş yemekler, evinizdeki rahatlık ve güzel bir tatil geçirmek isteyenler için işte harika bir yer. Bize yaşattığınız güzel tatil için teşekkürler güzel insanlar.

         Remziye ve Uğur Ekmekçi - 22 Ağustos 2013, Perşembe 19:20

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Güzel bir tatil
         Güzel bir tatil

         Ailece gidilecek nezih bir otel. Çalışanları çok sıcak ve saygılı.

         nurten -vedat Bal - 22 Ağustos 2013, Perşembe 13:03

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Özlenecek tatil ortamı
         Özlenecek tatil ortamı

         Rahat ortamı, güzel yemekleri ve uygun fiyatıyla sıcak Fethiye'nin serin beldesinde geçerilebilecek güzel bir tatil ortamı. Uygun fiyat uygulaması devam ettiği sürece tatil için hep tercihim olacaktır. Teşekkürler Star Otel yetkili ve personeli.

         mehmet calasın - 19 Ağustos 2013, Pazartesi 15:36

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Yemekleri de mükemmel tatil yeri
         Yemekleri de mükemmel tatil yeri

         Ailecek gittiğimiz en iyi yerlerden biri. Çok memnun kaldık ve bir daha gitmeyi düşünüyoruz. 3 Ağustos - 11 Ağustos tarihleri arasında kaldım ve gerçekten bir aile yeri olduğunu söyleyebilirim. Çok misafirperverler. Herkese gerçekten tavsiye ederim. Otel sahibi Mehmet Ali Bey'e ve personele teşekkür ederim. İyi ki gitmişim. İyi ki tanışmışım.

         Nevzat Özbey - 14 Ağustos 2013, Çarsamba 15:55

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güzel bir tatil oldu
         Güzel bir tatil oldu

         6 kişilik kalabalık bir aileyiz, Star Hotel'de konakladığımız günlerde çok memnun kaldık, tesis ufak ama yeterli personelin güler yüzlülüğü, candan davranışı çok iyi, uygun fiyata tatil arayanlar için çok iyi hepinize tekrar teşekkür ederim.

         hasan incedere - 14 Ağustos 2013, Çarsamba 15:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Ailecek geçirilen iyi bir tatildi
         Ailecek geçirilen iyi bir tatildi

         28 Temmuz ile 4 Ağustos arası kalabalık aile olarak konakladığımız tesisten çok memnun kaldık. Odalar, yemekler ve personelin servis anlayışları çok candan ve kaliteliydi.

         Mete Gündoğdu - 12 Ağustos 2013, Pazartesi 14:32

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Keyifli bir tatil :)
         Keyifli bir tatil :)

         Oteli gazeteden bulup gittiğim için endişelerim vardı ancak otogardan otele götürülmemizle başlayan bir haftalık tatilde telefonda söyledikleri her şeyin doğru olduğunu gördüm. Keyifli bir tatil yapabilmemiz için tüm personel ellerinden geleni fazlasıyla yapıyor. Onlara tekrar buradan teşekkür ediyorum. Ayrıca yemekler muhteşem. Aile işletmesi olan otelde tatilciler de aile ortamını buluyor. Çok doğru bir tercih yapmışım ve tekrar gitmeyi düşünüyorum seneye.

         BERRAK EREN - 7 Ağustos 2013, Çarsamba 18:41

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Nefis bir tatildi
         Nefis bir tatildi

         Ben, eşim ve 16 yaşındaki oğlumla birlikte 7 gece 8 gün kaldığımız Star Hotel'den çok memnun ve mutlu ayrıldık. Odaların hijyenliği, yiyecek ve içeceklerin bolluğu, otel yönetiminin ve çalışanların yardımseverliği, hafif bir esinti ile bunaltıcı sıcağı hissettirmeyen atmosferi ile kendimizi ev rahatlığında hissettiğimiz bu tesisi seçmemizin gururunu yaşadık. Keşke biraz daha kalabilseydik diye hayıflanarak istemeye istemeye bu nadide ve güzel otelden ayrılmak zorunda kaldık. Başta Star Otel sahibi Mehmet Ali Ertek olmak üzere kusursuz hizmette emekleri geçen herkese teşekkür ediyoruz. Otelin tek eksiği, 3 yıldızlı konaklama tesislerinin tüm şartlarını taşımasına karşın Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın bu belgesinden yoksun olması.

         Murat Akcollu - 6 Ağustos 2013, Salı 17:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Starlara layık bir otel
         Starlara layık bir otel

         Öncelikle otelin en sorumlu kişisi olan Necati Abi'ye çok teşekkürler. Otele giderken önyargılıydık, otelde bütün ön yargılarım kalktı. Tam bir aile ortamı, resepsiyosana girdiğiniz andan itibaren sıcak bir karşılama ile karşılaşıyosunuz. Herkes için uygun bir otel. Sanki oradakileri 10 yıldır tanıyormuşuz gibi ilgi çok. Kısacası süper bir tatil geçireceksiniz yeni gidenler. :) Orada bu mutlu tatil için öncelikle Necati Abi'ye, ardından Bozkurt ve Mehmet Ali Abi'ye ve adaşım olan Özgür'e şu an ismini bilmediğim herkese çok teşekkürler. :)

         Özgür ŞAHİN - 5 Ağustos 2013, Pazartesi 14:23

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok memnun kaldık
         Çok memnun kaldık

         25-27 Temmuz 2013 tarihleri arasında 2 gün kaldığımız Star Hotel'den çok memnun ayrıldık. Otel ulaşımı kolay bir yerde, personeli güler yüzlü ve ilgili, yemekleri de gayet lezzetliydi. Açıkcası 2 günlük tatilimizde Star Hotel beni, eşimi ve diğer aile arkadaşlarımızı rahatsız eden en ufak bir şey olmadı. Teşekkürler Star Hotel, herkese tavsiye ederim.

         Ali ŞAHİN - 5 Ağustos 2013, Pazartesi 09:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 En güzel otel Star Hotel
         En güzel otel Star Hotel

         Öncelikle geçirdiğim en güzel tatildi. Çok güzel bir otel. Eğer Fethiye'ye gitme planları yapıyorsanız bu oteli tercih etmelisiniz. Emin olun hiç pişman olmayacaksınız. Yemekleri bir harika, herkesin damak zevkine göre yemekler. Çok güzel bir yer. Hepinize çok teşekkür ederim bu kadar güzel tatil geçirttiğiniz için. :)

         özge şahin - 4 Ağustos 2013, Pazar 08:59

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika bir otel ve ekip
         Harika bir otel ve ekip

         İlk kez gitmiş olduğum bu otel beklentimin çok üzerinde bir hizmet sağladı. Yemekleri ev yemekleri, tadındaydı, çok lezzetli ve temizdi, her gün et/balık yemeği çıktı, mezeler de oldukça lezzetli ve çeşitliydi. İşletmecisi Mehmet Ali Bey çok beyefendi bir insan. Başta Necati olmak üzere tüm personel güler yüzlü, canla başla yardımcı olamaya çalışıyorlar. Otel çok sakin, temiz ve huzurlu, meyve ağaçları ve asmalar çok güzel, çocuklu aileler için güvenli ve huzurlu bir otel. Seneye daha uzun süre kalmayı düşünmekteyiz.

         Suat Demirtaş - 31 Temmuz 2013, Çarsamba 17:05

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Datça tek kelimeyle mükemmel
         Datça tek kelimeyle mükemmel

         İtiraf etmem gerekir ki ilk kez gittiğim bir tatilden dönmek istemedim. Otelde 22-29 Temmuz 2013 tarihleri arası kaldım ama daha uzun süre rezervasyon yapmadığıma pişman oldum. Otelin konumu süper, tam Fethiye ile Ölüdeniz arasında ,otelin önünden her 5 dk'da bir iki yöne de dolmuş var. Her iki yöne de kişi başı 3,5 TL. En güzeli de Hisarönü diye bir eğlence alanı var, barlar sokağı, lunapark 24 saat yaşayan bir sokak. Oraya yürüyerek 15 dk mesafede otel ,biz her akşam yemekten sonra gidip eğlendik. Kokteyller uygun fiyata; 2 tanesi 10 TL falan. Fethiye'de yapacak bir sürü şey var. Otel sahibi Mehmet Ali Bey turlar konusunda çok yardımcı oldu bize sağ olsun, otelden alıp otele bırakıyorlar. Dalyan, İztuzu ve Çamur Banyosu turu kişi başı 35 TL, Jeep Safari kişi başı 30 TL,12 Adalar tekne turu da kişi başı 15 TL. Benden size uyarı: jeep safaride herkes birbirini su tabancaları, kovalar, hortumlarla ıslatıyor; o yüzden mutlaka bir su tabancası edinin ve en eski giysilerinizi giyip gidin. Ben 8 kez ıslanıp kurudum, bir de rüzgar çok yakıyor bilginize. Jeep safari kapsamında bir de çamur banyosu var buz gibi bir çamur gölüne giriyor sonra da buz gibi çayda arınıyorsun. Duş yok ne yazık ki. Bir de Fethiye'de hiçbir şeyin etiketi yok. Tur esnasında hiçbir şey satın almayın, kazık. Mesela küçük şişe su 2 ya da 3 TL, Max dondurma 3 TL. Otelin hemen karşısı Bim, Hisarönü'nde Migros var oraları daha ekonomik alışveriş için. Şimdi gelelim otele. Havuzu pırıl pırıl, her sabah temizleniyor, her akşam klorlanıyor. Şezlong kavgası yok, bol bol yer var. Plaja her gün 13.30'da servis var o zaman bırakıyor, akşam 18:00' de alıyor. Plaj girişi ücretli; kişi başı 6 TL. Ona göre üstünüze para alıp gidin. Denizi mükemmel ötesi, çok memnun kalacaksınız. Otelin temizliği süper, belli temizlik günleri yok, siz hangi gün isterseniz resepsiyona sabahtan bırakıyorsunuz onlar oda temizliği yapıp havlu ve çarşaf değiştiriyor, yataklarınız çiçeklerle süsleniyor hiç abartısız. Personel çok güler yüzlü, etrafınızda adeta pervane oluyorlar. Yemeklere gelince; sabah kahvaltısı çok iyi değil, idare eder ama öğlen ve akşam yemekleri mükemmeldi. Bir haftada 3 gün balık ızgara, 1 gün tavuk-köfte ızgara yedik. Diğer günler etli ev yemekleri vardı. Ana yemeği aşçı veriyor, salata ve zeytinyağlılar açık menü şeklinde sunuluyor. Öğle ve akşam yemeklerinden müthiş memnun kaldık. Otel sahibi Mehmet Ali Bey'den otel müdürüne, aşçısından garsonuna herkes oldukça beyefendi davrandı. Bu otel insanın adam yerine konmadığı birçok 4-5 yıldızlı otele 10 basar. Tam bir aile oteli, kafanızı dinleyebileceğiniz bir yer. Gelecek yıl yine orada kalmaya karar verdik. Emin olun anlattıklarımın eksiği yok fazlası var. Mutlaka gidin, memnun kalacaksınız. Şimdiden iyi tatiller.

         NESLİHAN ÇELİK - 31 Temmuz 2013, Çarsamba 14:15

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika tatil
         Harika tatil

         Bu yıl ki tatilimi Fethiye Star Hotel'de geçirmeye karar verdim. Fakat tam olarak tanımadığım için önce 3 gün kalmayı düşünmüştüm. Otele geldiğimde Mehmet Ali Bey'in ve Necati Bey'in güler yüzlü karşılamaları, otelin temizliği, yemeklerinin güzel ve çeşitli olması, otel çalışanlarınının ilgili olmaları, güvenli bir ortam olması, çeşitli turların olması Fethiye'yi tanımam açısından tatilimi 7 gece 8 gün olarak uzatmaya karar vermeme neden oldu. Star Otel'de kalmakla güzel, rahat, huzurlu ve güvenli bir tatil geçirdim. Yani iyi bir seçim yapmış olduğumu anladım. Herkese iyi tatiller...

         Latife Aylar - 29 Temmuz 2013, Pazartesi 13:02

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tatil Star Hotel'de güzel
         Tatil Star Hotel'de güzel

         Star Hotel'e ilk adım attığımızda bizi güler yüzüyle karşılayan Mehmet Ali Bey ve Necati Bey tatilimizin güzel geçeceğinin habercileriydi. Aile ortamı içinde yaptığımız tüm aktiviteler çok güzel ve eğlenceliydi. Burada çok özel insanlar tanıdığımız için mutluyum. Tüm Star Otel çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

         mahir taş - 25 Temmuz 2013, Perşembe 22:22

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 Bir daha gitmem
         Bir daha gitmem

         Merhaba. Öncelikle ilk sayfalardaki yorumları okuyarak (aslında birkaç olumsuz yorum da okumuştum ama onlar önceki senelere ait oldugu için değişmiştir diye düşündüm, maalesef yanılmışım) karar verdik. Zaten eşim gazetede görüp rezervasyon yaptırmıştı. Gittik, evet her şey dahil ama tang var, Cola Turka, Çamlıca Gazoz ve bunlar açıkta değil gidip bar kısmından istiyorsunuz. Aç kaldım diyebilirim. Sanırım bazı yiyecekler öğlenden kalanlar yoğurtlanıp akşama çıkarılıyor, tatları kötüydü. Yiyemedim. Ana yemek 1 çeşit oluyor, yanında çorba da var. Meyve tek öğün çıkıyor. Anlatamam ama çocuklar havuzunu sevdiler. Yalnız geceleri klima açmadık hasta olurlar diye ama sinekler acaip şekilde yedi çocuğumun kolunu, yüzünü. Halen krem sürüyorum. 3 günlük para ödedik, 2 gün kaldık. 1 günün parasını vermediler, zaten istemedik. Bir akşam yemeği daha yiyip bir gece daha yatıp sabah kahvaltı yapsak bir fazlamız olmayacaktı. Hiç çarşaf değiştirmediler. Daha ne diyeyim? Çok araştırıp, kıştan rezerve yapıp, bu fiyata çok iyi yerlere gidebilirsiniz. Sonuçta 3 gece için 545 TL ödedik, 2 gece kalabildik.

         hande demir - 22 Temmuz 2013, Pazartesi 15:06

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Her yönü ile güzel bir tatildi
         Her yönü ile güzel bir tatildi

         Bu sene tatilimizi Fethiye Ölüdeniz olarak kararlaştırdık. Star Hotel'i bilgisayar ortamında bulduk. Temmuz ayının 2 ile 9'u arasında otelde kaldık. Çok güzel bir hafta geçirdik. Personelin düzgün yaklaşımı ve sahibinin misafirleri ile ilgisine teşekkür ederiz. Seneye yine aynı yeri tercih edeceğim.

         M.Salih Gündoğdu - 19 Temmuz 2013, Cuma 21:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmelden biraz fazla
         Mükemmelden biraz fazla

         Ailem ile tatili geçirmek üzere bir yer ararken Star Hotel'e rastladim. Otel sahibi Mehmet Ali Bey gerçekten çok misafirper bir insan olduğunu daha telefon görüşmemizde bize hissetirdi. Resepsiyon görevlimiz Necati Bey o kadar içten, o kadar samimi, öyle güler yüzlü bir insandı ki hiçbir otelde olmayan bir güzelliği halı saha keyfini bize yaşattırdı. :) Aşçımız Hasan Bey çok leziz olan yemekleriyle bizi kendisine hayran bıraktı. Bununla beraber otel personeli arkadaşlar (Kadir, Halil, Özgür, Şahin) öyle çok yakından ilgileniyorlar ki kendinizi evinizde gibi hissettiyorlar. Bu sene tatili tatil gibi geçirmeme vesile olan Star Hotel'i çok özleyeceğim.

         ÖZGÜR YANIK - 15 Temmuz 2013, Pazartesi 13:24

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Sıcak bir aile ortamı
         Sıcak bir aile ortamı

         Star Hotel, sıcak bir aile ortamında tatil geçirmek istiyorsanız kaçırmayın. Otel sahibi Mehmet Bey eşi ve ayrıca güler yüzlü ve sempatik yüzlü Necati, mutfak personeli aşçıbaşı Hüseyin Bey, yardımcısı Hasan Bey'in yemeklerinin doyumsuz lezzetleri, yardımcı personellerinin yakınlığı, otelin temiz, hijyenik olması, havuzun devamlı bakımlı bulunması bizleri çok mutlu etti. Tam bir aile ortamı içersinde olması dolayısıyla her akşam değişik aktiviteler sunmaları tatilini rahat bir ortamda geçirmek isteyenler için ideal bir ortam. Tatilcilere tavsiye ederim.

         muammer-seringül - 14 Temmuz 2013, Pazar 18:49

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Aile ortamında harika bir tatildi
         Aile ortamında harika bir tatildi

         Yukarıda yazılanların tamamı doğru. Bir de bunun üzerine yönetici Mehmet Bey ve sizi ilk karşılayanlardan olan Necati Bey ile tüm personelin güler yüzlü ve samimi davranışları da eklenince ben planladığımdan da fazla kaldım. Hatta vaktim olsa iki gün daha kalacaktım. Eşim ve bebeğimizle birlikte harika bir tatil yaptık. Açıkcası verdiğimiz cüzi fiyata bu kadarını beklemiyordum ama tadı damağımızda kaldı. Kesinlikle (inşallah tabi) seneye de tatil için oradayız. :)

         Doğan Nisa Metehan - 12 Temmuz 2013, Cuma 23:23

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Rüya gibiydi
         Rüya gibiydi

         Star Hotel'e sadece 3 geceliğine tek başına kalmaya geldim. Tam bir aile yuvası, çok rahat ettim. Öncelikle Mehmet Bey'e ve ailesine bana göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı çok teşekkür ederim. Çalışanların güler yüzlülüğü, ilgisi için teşekkürler. Hizmet tam anlamıyla mükemmel. Tüm katılmak isteğiniz turları sizin için ayarlıyorlar, size kalan sadece eğlenmek. 3 gün bana yetmedi. İnşallah seneye yine oradayım.

         EMEL ÖZTÜRK - 11 Temmuz 2013, Perşembe 08:57

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 İyi bir tatildi
         İyi bir tatildi

         Sessiz sakin bir otel, turist yok. Yemekler de idare eder. Fiyata göre iyi. Gidilebilir.

         dilekkayacan - 9 Temmuz 2013, Salı 00:13

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Rezalet tatildi
         Rezalet tatildi

         Evet bulundum. Görüşümü sorarsanız rezalet. Yemeklere gelince her gün yiyeceğiniz yemek patlıcan yemeği. Dünden kalanlar bir gün sonra yoğurtlu olarak önünüze gelir. Ben orada 7 gün kaldım; kalan pilav dolma olarak gelir ve dolmanın içinde şehriyeleri görebilirsiniz. Artı su kuyudan artezyenden gelir, karın ağrısı başladığında fark edeceksiniz. Güler yüzlülük aramayın. Benden 7 günlüğüne 1600 TL para aldı başkaları geliyor 35 TL, başka bir aile gelir 40 TL hesap görüyor. Kimin ne olduğu belli değil anlayacağınız. Gelen pişman olup gidiyor. Kahvaltı her gün aynıdır. Haftada iki gün mangal var dediler Allaha şükür görmedik yani kısacası tavsiye etmiyorum. Rezil olduk. Meyve suları tenk ile yapıyorlar. Sabah kadın süt sordu ekstraya girer, yoğurt sordum ekstraya girer derler. Fatura istedim vermedi ve 2 kişilik oda tuttum; ilk günü sabah 8’de oraya gittim saat 3’te odaya alındım ama tek kişilik bir odaya ve kaldığımız oda da temizlikçi kadının odasıymış, sonradan öğrendik. Yemekler değişmez bunu unutun. Oranın sadece insanlar bahçesine geliyor. Alkollü içecek saati son 10’dadır ama 10.01’de git alamazsın. Denedik çünkü; yasak… Canlı müzik dediler o da olmadı. Bayram dolasıyla 2 gün oldu bitti. Paranıza yazık arkadaşlar gerçekten biz rezil olduk siz olmayın. Burdan da yetkililere sesleniyor Fethiye Ovacık beldesinde bulunan bu otelin yaptığı rezalete göz yummayın, denetleyin. Neler çıkacak görürsünüz.

         hacı kurt - 28 Ağustos 2012, Salı 14:00

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Memnuniyet
         Memnuniyet

         Evet, güzel. Daha önce bulunmuştum. Tekrar gelmek istiyorum.

         ersoy yılmaz - 11 Ağustos 2012, Cumartesi 14:20

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Süperden biraz üstün
         Süperden biraz üstün

         Kalitesiyle, güler yüzlü personeliyle gayet iyi bi hotel. Canlı müzik olan gecelerde dans etmeseniz dahi oynayanları izlemek bile insana keyif veriyor. Turlar ve aktiviteler hakkında hotel idaresinin tavsiyelerine uyup tatilinizi daha zevkli geçirebilirsiniz. Tereddütsüz gidilebilecek bir hotel. Hizmetlilerden Batuhan Atlı ve Tolga Atlı kardeşlerimizden çok iyi hizmet aldık.

         volkan kalemler - 19 Eylül 2011, Pazartesi 16:26

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güzel bir tatildi
         Güzel bir tatildi

         Merhaba. Star Hotel'e balayımız için gittik. Güzel bir havuz, temiz ve konforlu odalar, güler yüzlü çalışanlar, harika yemekler, güzel organizasyonlar (tekne turları, safari vs.) Umduğumuzdan çok fazlasını bulduk bu güzel mekanda. Bütün otel çalışanlarına teşekkürler. Önümüzdeki sene tekrar ordayız. :)

         MUSTAFA GÜNAYDIN - 18 Eylül 2011, Pazar 11:51

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Muhteşem bir tatildi
         Muhteşem bir tatildi

         Gerçekten çok güzel vakit geçirdim, çok memnun kaldım, seneye görüşmek üzere. :)

         aleyna karaman - 13 Eylül 2011, Salı 21:15

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Sıcacık tatil
         Sıcacık tatil

         Star Hotel'den bugün döndük ama hala aklımız orada. Personelinden sahiplerine gerçekten çok sımsıcacık insanlar. Artı yemekler harika. Tam bir aile ortamı, tekrardan misafirperverlikleri için teşekkürler. Filiz-Ertuğrul Şahin

         filiz sahin - 9 Eylül 2011, Cuma 23:03

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Odanın lambası yok
         Odanın lambası yok

         Star Hotel'i kayınçom internetten bulmuş ve böylelikle gittim. Hizmetin h harfi bile yok, berbat bir yer, bu yorumları yapan arkadaşlara saygı duyuyorum. Ben bu otelde ancak 2 saat kalabildim, çünkü sabah girdim otele, sabah kahvaltısını ve temizliğini gördüm, çok kötüydü ve hemen ayrıldım. Site yöneticisine sesleniyorum, benim yorumum mutlaka okunsun, insanlar yanlış yönlendiriliyor, bu otel anlatıldığı kadar güzel falan değil, berbat bir yer, ne temizliği falan hiçbir şey yok, yemek yapan insanları ve hizmet veren elemanlarını gördüm, otel odası ayarladılar bize odaya girdik, odanın lambası yok buraya müşteri gireceğini biliyorlar telefonla aradım çünkü, adam onu takmadığı gibi eksikliği fark edip söyledim kahvaltıdan sonra lambayı takarım diyor. Yani kısacası kesinlikle uzak durun, her şeyi kötü.

         UĞUR DİNLEMEZ - 6 Eylül 2011, Salı 20:19

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Güzel tatil için Star Hotel
         Güzel tatil için Star Hotel

         Kalitesiyle, güler yüzlü personeliyle gayet iyi bi hotel. Canlı müzik olan gecelerde dans etmeseniz dahi oynayanları izlemek bile insana keyif veriyor. Turlar ve aktiviteler hakkında hotel idaresinin tavsiyelerine uyup tatilinizi daha zevkli geçirebilirsiniz. Tereddütsüz gidilebilecek bir hotel...

         zeki kırak - 12 Ağustos 2011, Cuma 10:06

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Herkese, her keseye..
         Herkese, her keseye..

         30 Temmuz'da hotele ulaşıp 7 gece 8 gün her şey dahil konakladım. Tavsiye üzerine geldiğim bu hotelde son derece ilgili ve güler yüzlü personelle karşılaştım. Fiyatsal olarak gerçekten diğer hotel işletmelerinden daha makul ve buna karşın vermiş olduğu gerek oda hizmeti gerekse yiyecek-içecek bölümü daha uygun ve tatmin edici. Fiyat/performans 10 üzerinden 10'dur. Aile olarak tatil yapmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Fethiye'nin etrafındaki gezip görülmesi gereken alanların işletme tarafından organize edilmesi ayrı bir güzellik. Çünkü bu organizasyon sınırlı tatil zamanı için büyük tasarruf sağladı. Hotelin yüksek konumda olması Fethiye'nin bunaltıcı sıcağının etkisini azaltmış ve ferah bir tatil imkanı sunmuştur. Emeği geçen ve güzel bir tatil imkanı sunmak için çalışan işletme sahibi ve tüm personele teşekkürlerimi sunarım. Kemal Doğan, Canan, Deniz, Dilara AÇIL

         Kemal Doğan AÇIL - 10 Ağustos 2011, Çarsamba 01:37

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Sevimli ve sıcak bir ortam
         Sevimli ve sıcak bir ortam

         Bu seneki tatilimizi Fethiye Ovacık'ta Star Hotel'de 7 gün kalarak geçirdik, ilk andan itibaren sıcak ve ilgililerdi, odaları düzenli ve temizliği özenliydi, üstelik de diğer yerlere göre hem fiyatı uygun hem her şey dahildi, hiçbir şeyin eksikliğini duymadık. Özellikle soğuk çeşitleri; salatalar ve sıcaklar çok çeşitli ve çok hafifti, hepsini beğenerek yedik, özellikle de grubumuz için düzenledikleri eğlence bizi çok duygulandırdı. Çok eğlendik, içkiler alkollü alkolsüz çok çeşitli ve sınırsızdı. Mehmet Ali Bey, Kaan Bey ve Burçin Hanım'a ilgilerinden dolayı çok teşekkürler tam bir aile oteli herkese tavsiye ederim....

         Hande Özsoy - 9 Ağustos 2011, Salı 23:57

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok mükemmel bir tatildi
         Çok mükemmel bir tatildi

         Çok güzel bir aile ortamı idi, çok memnun kaldık, yeni dostluklar edindik, herkese tavsiye ederim. Sahiplerine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

         zehra dereli - 8 Ağustos 2011, Pazartesi 23:28

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her şey dahil :)
         Her şey dahil :)

         Star Hotel'e akrabalarımızın tavsiyesi üzerine gittik. Çok memnun kaldık. Sıcak aile ortamı, lezzetli yemekleri ve güler yüzlü personeliyle gerçekten güzel bir ortam. Tavsiye ederim.

         banu uzun - 5 Ağustos 2011, Cuma 14:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Muhteşem bir tatil
         Muhteşem bir tatil

         Çok güzeldi, iyi bir tatil geçirdik. Yemekleriyle, personeliyle çok güzeldi, tam bir aile ortamıydı, tüm çalışanlara teşekkür ederim.

         gülfer uzun - 5 Ağustos 2011, Cuma 14:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Fethiye'nin incisi
         Fethiye'nin incisi

         Merhaba Star Hotel. Otele girerken güler yüzlü karşılandık, personel temiz saygılı ve bir o kadar titiz çalışıyorlar (odalar temiz ve konforlu). Havuz temiz bu özelliklerinden dolayı otelden çok memnun kaldık seneye görüşmek üzere... Mehmet Bey'e ve otel çalışanlarına teşekkür ederiz.

         mustafa şenkalyoncu - 2 Ağustos 2011, Salı 20:56

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Aile ortamı değil
         Aile ortamı değil

         Ne güler yüz, ne de temizlik, çalışanlar yeterli değil. Bence hiç de aile ortamı değil, başta güler yüz var, otele girince tamam yani, işine göre davranıyorlaar. Biz ailecek gittik ve hiç de memnun kalmadık ve bizimle aynı zamanlarda kalanlar da memnun değildi.

         ezgi kırman - 2 Ağustos 2011, Salı 16:16

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Fethiye süper, otel kötü
         Fethiye süper, otel kötü

         Hiç memnun kalmadım, siz siz olun yanılıp da bu oteli tercih etmeyin. Yemekleri iyi diyemiyeceğim, oda temizligi hiç yok. Benim oğlumun midesi bulandı, çarşafları degiştirmelerini söyledik degiştirdiler. Bir de utanmadan çıkarken bizden 20 TL çarşaf parası aldılar, hiçbir otelde böyle bir şey görmedim. Çok şaşırdım nitekim verdik ama asla bir daha bu otele gitmeyi düşünmüyorum, otelde kime sorsam isalden şikayetçi, artıkları birleştirip önümüze salata diye getirip durdular. Artık aynı şeyleri görmekten midem bulandı hatırlamak bile istemiyorum, sadece yatmak için kullanabilirsiniz he şayet yanılıp da çarşafları kirletmeyin, sizden de o çok güzel sandıkları eski çarşafların parasını bir nevresim takımı parası alarak çıkarırlar.

         nagehan kanpolat - 31 Temmuz 2011, Pazar 00:04

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Güler yüz ve müşteri memnuniyeti sıfır
         Güler yüz ve müşteri memnuniyeti sıfır

         Güzeldi fakat eksiksiz diyemem. En çok gözüme çarpan çalışan personellerin eğitimsizliği, hepsi için konuşmuyorum. Ben en çok güler yüzlü hizmete önem veririm. Bazı personellerde bu yoktu. Sonuçta müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir eğer ki bir daha aynı oteli tercih etmesini istiyorsa yönetim buna biraz daha özen göstermeli, bu durumdan dolayı kimseye önermiyorum.

         EMRAH YAŞAR - 30 Temmuz 2011, Cumartesi 15:31

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Gerçek bir aile ortamı
         Gerçek bir aile ortamı

         Gerçek bir aile ortamı, eşimi ve çocuklarımı gözüm arkada kalmadan bırakabileceğim bir yer... Başta Mehmet Bey ve Burçin Hanım olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz. Tüm ailelere tavsiye ediyoruz.

         mustafa abra - 24 Temmuz 2011, Pazar 16:57

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Orta sınıfın 5 yıldızlı oteli
         Orta sınıfın 5 yıldızlı oteli

         Star Hotel'de tatilini yapmış, yapıyor, yapacak ve her düzeydeki çalışanlarına selam olsun. 10.17 Temmuz 2011 tarihleri arasında Star Hotel'de tatilimizi yapmış bulunmaktayız. Bugün 18 Temmuz ve bilgisayarımın karşısındayım, yorum yazma gereği duydum nedeni ise açık konuşayım bazı aileler gibi biz de internet ortamında hiç tanımadığımız bir yerde ve sadece olumlu ve olumsuz yorumları takip ederek bu otelde konaklama fırsatını bulduk. İyi ki de Star Hotel'i bulmuşuz. Star Hotel her şey dahil konseptinde hizmet veren bir aile oteli. Yabancı turist olmaması artı bir avantaj. Elma ağaçları, kayısı ağaçları, armut ağaçları ve gördüğüm kadarıyla şeftali ağaçları arasında ve ayrıca nedensizce ısrarla öten kendini bir hafta boyunca göstermeyen ismini bilmediğim mahlukatıyla her sabah erkenden itina ile temizlenen havuzuyla, açık büfe bittikçe yenisi ilave olan kahvaltısıyla, ilgili yöneticileriyle, geneli güler yüzlü personeliyle, zeytinyağlı soğuk mezeleriyle az ve öz olan ana yemekleriyle sabah 10:00'dan akşam 22:00'ye kadar kolası, fantası, gazozu, sodasıyla (alkolüyle, var ama bize ters olduğu için artı parantez içinde kullananlar için aynı saatler arasında içebilirsiniz.) su ve tang (vişne, portakal, limon) 24 saat ücretsiz. Haftada 2 kez ızgara tavuk but ve köfte bir arada yiyebileceğinize garanti veriyorum. Ayrıca 2 kez de canlı müzik oldu. Diğer günlerde akşamları Ankara havası, halaylar, Roman havalarıyla günün stresini atabilirsiniz. Odaları yeni boyanmış, yaylı yatakları yeni değişmiş, banyosu fayans, kliması olan, televizyonu olan isteyene düz ayak isteyene katlarda oda seçeneği olan haftada bir kez temizlenen güzel bir otel. Şunu da belirteyim ilk günü genel olarak oteli yadırgayabilirsiniz, ikinci gün alışıyorsunuz, yeterince masası olan masalarda eğer yetişkin dört kişi iseniz okey oynayabilirsiniz, değilseniz samimi bulduğunuz arkadaşlarla kareyi tamamlayabilirsiniz. Olmazsa tavla oynayabilirsiniz, okey takımı sınırlı sayıdadır, kahvehane değildir, bilgilerinize sunulur. Otelle BİM market arasında 14 metre mesafe vardır, buradan plaja indiğinizde 6 lira masraf yaparak suyunuzu cipsinizi krakerinizi bisküvinizi çikolatınızı alıp gidebilirsiniz. Servis her gün sabah 11:00'da öğlen 14:00'da Ölüdeniz'e indiriyor, akşam 17:30'da alıyor. Milli parka girin sağlı sollu plajları kullanın, soldaki çakıl ama sığdır. Sağ taraf biraz ileri orası sığ değil ama güzel ve kalabalık. Birkaç ayrıntı 2011 yılı bandrollü öğrenci kimliğiniz varsa gidecek olanlar yanına almayı unutmasın tam 4.50 öğrenci 2.00 lira, içeride şezlong ve şemsiye kiralıyabilirsiniz. Paranız kısıtlı ise kilim gibi bir şey götürürseniz ağaçların altı sizin çok işinize yarayabilir, sonraki günlerde servis şoförü size sahile indiğinizde sürpriz yapabilir, başka bir plaja götürürse sakın reddetmeyin. Gezebildiğiniz yerleri gezin. Otobüsle gidecekler Fethiye otogarından otelle irtibata geçtiğiniz takdirde taksiyle veya servisle ücretsiz olarak otele getiriliyorsunuz saat kaç olursa olsun. Ancak dönüş için bunun için garanti veremem. Benim yazacaklarım bu kadar, gördüğümü ve yaşadığımı yazdım, uzun yazdım çünkü akıllarda soru işareti kalmasın diye umarım gideceklere bir parça yardımcı olmuşumdur. Tüm otel çalışanlarına teşekkür ediyor gidecek olanlara da şimdiden iyi eğlenceler diliyor, saygılar sunuyorum... Not. Bu yorumu bir baskı altında kalmadan hiçbir bedel almadan hiçbir çıkar göz etmeden hür irademle yazmış bulunuyorum. :) Halil İNCİKLİ

         halil incikli - 18 Temmuz 2011, Pazartesi 17:04

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Evinizde tatil keyfi
         Evinizde tatil keyfi

         Güler yüzlü personeli ile misafirlerine fevkalade bir hizmet sunulmakta. Ovacık mevkiinde konaklayacak iseniz, otel aramanıza gerek yok. Star Hotel'de kendi evinizde gibisiniz, site sakinlerine kesinlikle tavsiye ediyorum. Star Hotel'in alt ve üst düzey personeline sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

         Hasan BİLİCİ - 18 Temmuz 2011, Pazartesi 10:09

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Sıcak bir ortam
         Sıcak bir ortam

         5-12 Temmuz 2011 tarihleri arasında 7 gün kaldık, bu fiyata oldukça kaliteli ve yeterli bir hizmet, otelin sahibi Mehmet Bey ve çalışanlar zaten samimi ve güler yüzlü, hiçbir problem yaşamadık, kesinlikle herkese tavsiye ederim.

         Erkan Özel - 12 Temmuz 2011, Salı 20:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Sevimli bir otel
         Sevimli bir otel

         Merhabalar. Biz geçen hafta bu tesiste geçirdik tatilimizi. Evli ve çocuklu olarak gittiğim ilk tatil olduğundan çok tedirgin olarak gittim. Ancak gittikten sonra gördüm ki tatil için gerçektem mükemmel bir ortam. Üstelik de aile olarak gidiyorsanız çok memnun kalacağınızı düşünüyorum. Personel genç ve güler yüzlü. Genellikle Türk ailelerin oluşturduğu bir müşteri potansiyeli var. Bu da şöyle bir avantaj sağlıyor. Aileler arası arkadaşlık ve dostluk kurulabiliyor. Personel çok ilgili, sorunlarınız çok kısa bir sürede giderilebiliyor. Zaten Ölüdeniz apayrı bir güzellik. Arabamızla gittik ama gitmeseydik de çok bir şey kaybetmeyecektik. Çünkü otelden servis Ölüdeniz'e sizi ulaştırıyor. Her şey dahil sistem için oldukça ekonomik bu otelde konaklaması. Yemeklerinizi dilerseniz bahçede ağaçlar altında dilerseniz asma altında yiyebiliyorsunuz. Tertemiz bir otel. Sahipleri Mehmet Bey ve ailesi de çok candan insanlar. Sorunlarınızla bizzat kendileri ilgileniyor. Fethiye bölgesine gideceğimiz senelerde adresimiz Star Hotel. Düşüneler için bu oteli şiddetle tavsiye ederim.

         gökhan yücel - 11 Temmuz 2011, Pazartesi 20:33

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Ovacık'da tatil
         Ovacık'da tatil

         Biz her şey dahil olarak gittik. Otel tam bir aile oteli olup bizim beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Çalışanlar ve sahipleri çok güler yüzlü, anlayışlı, daima işlerinin başlarında, her şeyle kendileri ilgilenen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir ekip. Temizlik ve hijyene dikkat edilen bir yer. Yemekler ise ev yemeklerini aratmayacak kadar güzeldi. Mehmet Ali Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Tatilini Fethiye'de geçirmek isteyenlere burayı şiddetle tavsiye ederiz.

         Mevlüt Erdem - 10 Temmuz 2011, Pazar 12:31

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 ANKARALI ERHAN KABAK
         ANKARALI ERHAN KABAK

         03.07.2011 tarihinde106 numaralı odada kaldım, düzen ve disiplinin bir arada olduğu, yemeklerin güzel ve lezzetli olması verilen ücretin sonuna kadar helal olsun. Tatile ailesiyle gidecek herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

         erhankabak - 8 Temmuz 2011, Cuma 20:23

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Tatil için mükemmel bir yer
         Tatil için mükemmel bir yer

         Star Hotel çalışanları ve verdiği hizmetle çok kaliteli ve fiyat olarak da çok uygun bir otel. Eminim bir kere gidildikten sonra Star Hotel'i her defasında tercih edeceksiniz, Star Hotel çalışanları ve Mehmet Bey Ailesi'ne saygılar sevgiler.

         muratdeliorman - 8 Temmuz 2011, Cuma 11:02

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika bir hotel
         Harika bir hotel

         Selam Star Hotel, Mehmet Bey, ailesi ve çalışanları. Burası gerçekten bir aile hoteli, Star Hotel'den gerçekten memnun kaldık özellikle de fiyatlarınız verdiğiniz hizmete göre çok çok düşük. Ayrıca göstemiş olduğunuz hem aile hem de çalışanlarınız olarak ilgi ve alakaya ayrıca teşekkür ederim, özellikle de Burçin Hanım'a. Arkadaşlar bence hiç düşünmeyin tatil yapmak isterseniz hemen yer ayırtın derim. Ben hem hizmetine hem de hoş sohbetlerine öyle hayran kaldım ki seneye kısmetse yine Star Hotel'deyim. İnanır mısınız eve dönüşte bile adettendir arkamızdan su bile döktüler. Güzel sohbet ve iyi vakit geçirmek biraz da sizin elinizde arkadaşlar. Star Hotel'in tüm persoline sevgiler, saygılar...

         selçuk karanfil - 4 Temmuz 2011, Pazartesi 19:15

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Ucuzluk ve kalite
         Ucuzluk ve kalite

         Haziran 21 - 28 arasında kaldım. Gerçekten bir aile oteli. Çalışanlar çok içten. Her an yardımcı olacak birini bulabiliyorsunuz. Yemekleri harika. Temizlik çok iyi. Bu fiyata gerçekten çok fazla hizmet aldık. Tekne turu ve safarileri ayrıca tavsiye ediyorum. Eksiklik var mıydı derseniz? Ben göremedim. Ama tavsiyem servis konusunda yardımcı olan arkadaşlara tek tip giydirirseniz çok daha güzel olur. Mesela aynı tip gömlek veya tişört. :) Mutluluk Star Hotel'de, teşekkürler M. Ali Bey ve ailesi.

         süheyl çaylak - 29 Haziran 2011, Çarsamba 13:03

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Memnun kaldık
         Memnun kaldık

         Geçen sene gazetede gördüğüm ilanla biraz tedirgin olarak ailece gittiğim Star Hotel'den ailecek çok memnun kaldık, DJ Robin, Mehmet Bey ve ailesinin sıcak misafirperverliği çok hoştu, tam bir aile oteli ve aydın insanların buluştuğu bir otel... Herkese tavsiye ederim. Tlos-Saklıkent ve adalar turu yapmadan da dönmeyin derim.

         DÜZGÜN ALKAN - 21 Haziran 2011, Salı 14:29

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 deniz sariali tarafından...
         deniz sariali tarafından...

         Ağustos ayında gelmiştik. Kısa bir süre kalabildik fakat nezih, temiz ve ferah bir butik aile hoteli oldugunu söyleyebilirm. Hotelin konumu da çok iyi. Plaja da, merkeze de, barlar caddesine de çok yakın. Yemekleri de güzeldi. Umarım bir dahaki sefere ailecek geleceğiz. İyi çalışmalar dileriz, sevgiler. SARI Ali Ailesi

         deniz sariali - 25 Aralık 2010, Cumartesi 00:19

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 coşkun karamusaoglu tarafından...
         coşkun karamusaoglu tarafından...

         2 temmuzda bir hattalık tatil için geldik. Çok memnun kaldım. Mehmet Ali Bey ve tüm çalışanlarına cok teşekkür ederim. Sayenizde çok güzel insanlarla tanışma fırsatı buldum. Hüseyin Abi, Yeter Abla, baba, anne, hepsi de çok güzel insanlardı. Her şey için çok teşekkür ederim. Seneye görüşmek dileğiyle. Coşkun KARAMUSAOĞLU

         coşkun karamusaoglu - 14 Aralık 2010, Salı 22:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 şeyma baş tarafından...
         şeyma baş tarafından...

         Öncelikle belirteyim. Ağustos ayında balayı çifti olarak elleri kınalı çift olarak tanındık. 8 günlük bir tatil planımız wardı. Gazete ilanından gördük, uygun ve her şey dahil olmasından dolayı tercih ettik. Fakat memnun kaldık denilemez. Evet her şey dahil, fakat otelin uygun gördüğü her şey dahil. Örneğin soğuk mezeden başka hiçbir şey yoktu. Menü hep aynı. Sıcak yaz gününde meyve olayı sıfır. Tek haftada 2 veya 3 gün karpuz, o da en beyazlarındandı. Hele tatlı olayını unutun, 8 gün boyunca tatlı krizine girdik, karşı caddede bir market vardı. Tatlı ve meyve ihtiyaçlaramızı oradan karşıladık. Siz de giderseniz öyle yapın. Hele ben bir gün rahatsızlandım ve ayran ihtiyacı duydum ve de çalışan ne dese beğenirsiz, ayran ekstraya giriyor demez mi? Çocuk anlayışlı, ben hallederim dedi. Personelden yana hiç sorun yok. Robin de gayet iyiydi, eğlendirmek için elinden geleni yapıyor. Yoğurdunuzu da marketten alın. Meyve sularınızı ve kolanızı da tabi eğer Tang ve Cola Turka seviyorsanız başka. Yukarıda arkadaşında belirttği gibi 2 gün kalıp ayrılamıyorsunuz, ücreti peşin ödeme mecburiyeti war. Kısacası biz kınalı çift olarak pek memnun kalmadık. Nurettin ve Şeyma.

         şeyma baş - 10 Kasım 2010, Çarsamba 15:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Melek Öner tarafından...
         Melek Öner tarafından...

         Eylül 2010'da 1 hafta çok güzel bir tatil geçirdik. Bol yıldızlı tatil köylerini aratmayacak rahat ve sıcaklık için teşekkürler... Otel işletmecilerine ve tüm personele tekrar teşekkürler.

         Melek Öner - 5 Kasım 2010, Cuma 20:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 nurper kars tarafından...
         nurper kars tarafından...

         Bizler 6 arkadaş Cumhuriyet Gazetesi'ndeki ilan üzerine bu tesisten yer ayırtıp, 1 ekimde tesise gittik. Tesis çok güzeldi, tam kafa dinlenecek yer, havası tertemiz, etraf zeytin ve meyve ağaçları, çam ağaçlarıyla kaplı. Ali Bey ve eşi güler yüzlü misafirperver insanlar. Tesisin önünden devamlı minübüs var, Ölüdeniz'e 10 dakika, 7 gün boyunca bütün turlara katılma imkanımız oldu, sabah ve akşam yemekleri güzeldi. Ancak sabah yediğimiz zeytinler daha iyi olabilirdi, çünkü orası zeytin memleketi. Siz söylemediğiniz sürece oda temizliği yapilmıyor, belki müşteri devamlı odaya girilmesini istemez diye, ancak siz söylediğiniz zaman yapılıyor. Çok sorun olmadı, hallettik. Genelde her şey güzeldi, çok güzel bir tatil geçirdik, herkese teşekkürler, gitmek isteyenlere tavsiye ediyoruz.

         nurper kars - 14 Ekim 2010, Perşembe 20:33

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 ENGİN ÇİÇEK tarafından...
         ENGİN ÇİÇEK tarafından...

         Şu meşhur 111 nolu odada geçen yaz tatil yapma fırsatımız olmuştu. Çok ama çok memnun kaldık. Yemekleri süperdi herkese teşekkürler. Engin ve Nuray ÇİÇEK. Seneye görüşmek üzere M. Ali Bey'e ve ailesine selamlar...

         ENGİN ÇİÇEK - 12 Ekim 2010, Salı 15:32

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 burcu yılmaz tarafından...
         burcu yılmaz tarafından...

         Yemekleri hoşuma gitmedi, öğlenki yemekleri, akşam yemeğine soğuk meze olarak çkarttıklarını düşünüyorum... Bir de DJ, müzik isteğimize ne yazık ki cevap vermedi.

         burcu yılmaz - 4 Ekim 2010, Pazartesi 14:58

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Cahit Bender tarafından...
         Cahit Bender tarafından...

         Bizler Bender ailesi -F.Neşe, Cahit ve Deniz- 13 eylül-20 eylül tarihleri arasında tatilimizi geçirdiğimiz Star Hotel uygulamalarına verdiğimiz puandan da anlaşılacağı üzere çok hoşlandık. Her bakımdan güzel bir tatil yapmamıza vesile oldukları için otel yönetimine ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız...

         Cahit Bender - 23 Eylül 2010, Perşembe 15:46

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 BUSE FERAH tarafından...
         BUSE FERAH tarafından...

         4 yıldır gittiğimiz, inşallah önümüzdeki yıl da gideceğimiz, temiz, rahat, şirin bir aile otelidir. Tüm çalışanlara, başta sevgili şefime , DJ Rubin'e ve Sayın Mehmet Ali ERTEK'e işlerini kusursuz yaptklarından dolayı sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz ailecek. Önümüzdeki sezon tekrar görüşmek üzere... MEHMET ALİ FERAH...

         BUSE FERAH - 22 Eylül 2010, Çarsamba 19:54

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 ümit adanur tarafından...
         ümit adanur tarafından...

         Merhaba. Ben 14 eylül - 21 eylül arası 7 gün kaldım. Fethiye otogarına indim, oteli aradım, telefona otel sahibi M. Ali Bey çıktı. Ben otogardayım dedim, sizi 5 dakikaya aldırıyorum dedi. Servis geç kalacakmış, orada beklemeyin, otogardan taksiye binin, ben burada parasını vereceğim dedi. Bizi otogarda tutmadı hemen otele aldırdı. Çok güzel bir hizmetti. Orada çalışanları unutmuyorum. Resepsiyonist Selman, garsonlardan ufak Mehmet Halil (Halo) ile Ortadoğu ve Balkanlar'ın en çılgın DJ'i Rubin'e çok teşekkür ediyorum, çok iyi dostlar. Zaten burada kalmamız da en çok DJ Rubin sayesinde. Günümüz çok güzel geçti. Keşke zamanım olsa da biraz daha kalsaydım dedim. Çok güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kurduk. Güzel bir aile ortamı oluşuyor. Buradaki yorumları okuyorum da, Star Hotel demiyor ki ben 5 yıldızlı bir yerim. Hatta bence burası 5 yıldızlı yerden daha rahat... Otelin sahibi ilk girdiğimiz günden, çıktımız dakikaya kadar bizle çok ilgilendi, sahibi M. Ali Bey'e teşekkür ediyorum. 112 numaralı odada kaldık. Millet, yazdıklarında duş ve yatak bozuk demişler. Bizim odada 2 tek kişilik 1 tane çift kişilik yatak vardı, hiçbiri de bozuk filan değildi. Yemek konusunda açık büfe mezeler, yemekler, hepsi uyum içinde... İnşallah tekrar gitmek nasip olur. Mehmet Ali Bey'in güler yüzünü, isimlerini yazdığım personelin cana yakınlığını görmeniz gerekir. Her gün sabah 11.00'de plaj servisi, öğlen 14.00'da plaj servisi var. Servis şoförü de makara adam, onu da söyleyeyim yani. Akşam plajdan dönüşte kek-poğaça servisi de çok uyumlu. Vereceğiniz paranın üzerinde hizmet alıyorsunuz. Ümit ADANUR / 112 no.lu oda.

         ümit adanur - 22 Eylül 2010, Çarsamba 11:06

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 ayşegül nadir tarafından...
         ayşegül nadir tarafından...

         Selamlar, bu seneki bayram tatilimizi Star Hotel'de geçirdik. Bizim için çok güzel geçti. Sahipleriyle tanıştık, çok ilgililerdi. Yorumları okudum. Bence Hotel'e haksızlık yapılmış ve bazı eleştiriler abartılmış. Biz 211 numaralı odada kaldık. Gerçekten temiz ve nezihti. Ekonomik bir fiyata kaldık ve yemekleri de lezizdi. (özellikle kadayıfı çok lezizdi.) Büfede tatlı meyve, salata ve zeytinyağlılar vardı ve yeterliydi. Kahvaltı da güzeldi. Verdiğim fiyatı düşünürsem, gerçekten iyi bir hizmet aldım. Hotelin konumu da çok güzel. Bizler, eğer yolumuz Ölüdeniz'e düşerse tekrar Star Hotel'i tercih edeceğiz. Lütfen eleştirilerimizde yapıcı olalım. Mehmet Ali Bey ve ailesine saygılar. Nadir Ailesi.

         ayşegül nadir - 18 Eylül 2010, Cumartesi 18:05

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 ÖZLEM OVACIK tarafından...
         ÖZLEM OVACIK tarafından...

         Merhaba, Bu yaz senede 1 hafta olan tatilimi ailemle geçirmek için Star Hotel'i tercih ettim. Uygun fiyata her şey dahil konsepti çok cazip gelmişti. Ancak otele girdiğim anda beklediğimi bulamadım. Odamız pek iyi değildi. Duvarlar uzun zamandır boyanmamış olmalı, yatağın yayları fırlamıştı, örümcek ağları ise temizliğin de gelişigüzel olduğunu gösteriyordu. Öyle ki, 10 aylık oğlumu yatağın üzerindeki örümceği tutmaya çalışırken yakaladım! Banyoyu unutmak istiyorum, hiç anlatmayayım. Her şey dahil ya, sandım ki yemeklerden kilo alır dönerim. İlk defa her şey dahil otelde, 1,5 kilo verdim, bu tek olumlu yanı oldu. :) Tamam fiyat uygundu ama dörde bölünmüş patetesin yoğun olduğu, salçaya boğulmuş bir taze fasülye de biraz fazla geldi. Kahvaltıda zeytini nasıl özledim, peynire nasıl hasret kaldım, 40 derecede 7 sabah üstüste yumurta yedim, ötesi var mı? Yoğurt ekstraya girdiği için karşıdaki marketten alabilirsiniz, ben öyle yaptım. :) Çalışanlardan menmun kaldım diyebilirim. Otele yerleşmeden ücreti tahsil ediyor ama sonrasında yeterince ilgilenmiyorlar. Pek memnum kalmadım.

         ÖZLEM OVACIK - 15 Eylül 2010, Çarsamba 22:44

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Cem Duman tarafından...
         Cem Duman tarafından...

         Havuza girdiğim ilk gün enfeksiyon kaptım, bir haftalık tatilim boyunca doktor doktor dolaştım. 111 nolu odada kaldım. Kaldığım odadan memnun değilim, duş başlığı bozuktu. Odada klima var ancak kumandası duvara monte olduğundan ayarlama yapmanıza olanak vermiyor. TV bozuktu. Kabul ediyorum, fiyatı oldukça uygun ancak bu uygunlukta pek tercih edilmeyen markalardan dolayı oluyor sanırım. Örneğin Yeni Rakı yerine Ata Rakı, Efes değil Tuborg (en düşük alkollüsünden), kola olarak Cola-Turka ve sürekli takviye yapılan Tang! Pek iç açıcı değil anlayacağınız. Ovacık mekan olarak iyi, yüksekte kaldığından Fethiye ve Ölüdeniz gibi nemli değil. Personel güler yüzlü idi, onlar da olmasa bu tatil çekilmezdi. Tavsiyem burada kalırsanız kesinlikle her şey dahil konsepti ile kalmayın. Uygun bir yer olarak konaklayın, çevre bölgelerde ve Ölüdeniz'de tatilinizi gezerek ve yüzerek geçirin. Denebilir ki, madem bu kadar mutsuz oldun neden ayrılmadın? Hayatımda ilk defa konakladığım yer tüm parayı otele girdiğim ilk an peşin olarak istedi. Biz ödedik ve ayrılamadık.

         Cem Duman - 15 Eylül 2010, Çarsamba 21:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Zafer Turgut KARAPINAR tarafından...
         Zafer Turgut KARAPINAR tarafından...

         Sizlere İstanbul'dan en içten sevgi ve selamlarımı yolluyorum. Star Otel'in 6 yıllık vefalı süper babaannesi olarak seneye görüşmek üzere hoşçakalın diyorum. Ayrıca hatasız kul olmaz. Böylesine sıcak ve insanın ailesini gönül rahatlığı ile emanet edeceği bir yer hakkında lütfen biraz daha yapıcı olalım... Sevgi ile kalın. Gülşen KARAPINAR

         Zafer Turgut KARAPINAR - 14 Eylül 2010, Salı 14:37

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Adnan Güler tarafından...
         Adnan Güler tarafından...

         Merhaba Star Hotel çalışanları... 4 eylül - 14 eylül arası Star Hotel'de konakladık. Çevresi muhteşem olan, doğayla iç içe harika bir yerdi. Kendimi evimde gibi hissettim. Ufak tefek eksikler vardı, fakat bunların da seneye giderileceğinden eminim. Personeller çok sıcakkanlıydı. Bilhassa Mehmet Ali Bey ve kızları, bizleri otelde memnun etmek için ellerinden geleni yaptılar. Otelde çok iyi arkadaşlıklar kurduk. Yabancı müşterinin olmaması da bence çok iyiydi. Herkesin gitmesini tavsiye ederim. Ölüdeniz muhteşem bir yerdi. Seneye inşallah görüşmek üzere! Sevgiler.. :) Adnan EMLAK

         Adnan Güler - 14 Eylül 2010, Salı 12:56

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 mustafa yaman tarafından...
         mustafa yaman tarafından...

         4 gündür buradaydık ve temizlik beklediğimiz gibi değildi. Otel sahibi Mehmet Bey'in güler yüzü olmasa. Yemek çeşidi yetersiz, bir gün tavuk, bir gün köfte. Zeytin diyarında bu kadar kötü zeytin yemedim, kahvaltıda da çeşit az. Daha önce 4 - 5 yıldızlı otellerde konaklayanlar için tavsiye etmiyorum. Yok ben Ölüdeniz'in hatrına buradayım diyorsanız, o zaman peki. Ben otantik bir yer bekliyordum, fakat yanılmışım. Önceki günden kalan börekleri servis edebiliyorlar. Yıldızla belirlenmiş puanlama sistemine katılmamayı tercih ediyorum.

         mustafa yaman - 12 Eylül 2010, Pazar 12:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 Cennet Bicakci tarafından...
         Cennet Bicakci tarafından...

         Bu yaz Star Hotel'de kaldık ancak memnun değiliz, yemekleri ve odaları düşündüğümüz gibi değildi. Çocuğumuz hastalandı ve gece yarısı kusmuştu. Bunun nedeninin otelin yemeklerinden olabileceğini düşünüyorum. Açıkçası çok memnun kaldığım söylenemez.

         Cennet Bicakci - 12 Eylül 2010, Pazar 11:15

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 berrin yılmazer tarafından...
         berrin yılmazer tarafından...

         Star Hotel'den gerçekten çok memnun kaldık. Aile ortamı olması çok güzel. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Her şey olması gerektiği gibi. Ekonomik ve huzur verici bir tatil oldu. Burdan herkese selamlar. Berrin - Ferit YILMAZER.

         berrin yılmazer - 3 Eylül 2010, Cuma 19:07

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 canan mutlu tarafından...
         canan mutlu tarafından...

         Fethiye'de tatil yapmayı, paraşüt sporu dolayısıyla tercih ettim. Aradığım birkaç hotel arasından Star Hotel'i tercih ettim. Hotel gerçekten temiz, sade, dinledirici ve mütavazi. Çalışanları sayesinde konuksever bir şekilde ağırlandım. Çevre gezileri hakkında yardımcı oldular. Beklentilerimin üstünde bir hotel çıktı. Teşekkür ederim. Canan-Ahmet MUTLU

         canan mutlu - 30 Ağustos 2010, Pazartesi 15:47

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 erdal bozuçurum tarafından...
         erdal bozuçurum tarafından...

         Ben çok eğlendim, otel güzel, hizmet süper, dj bir başka süper. Adadan sevgilerle. :) Erdal-Yağmur Kınalı.

         erdal bozuçurum - 30 Ağustos 2010, Pazartesi 11:34

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 yıldız yılmaz tarafından...
         yıldız yılmaz tarafından...

         Merhaba.. Burada yapılan yorumlara bakarak bu yaz tatilimizi Star Hotel'de geçirdik. Odaya girer girmez ilk karşılaştığımız duvardaki sinek cesetleri, yırtık yastık kılıfı, yayları atmış bir yatak, paslanmış duş başlığı, bozuk rezervuar ve zımpara kıvamındaki havlular.. Sabah kahvaltıda Ege'nin kötü zeytinleri, Muğla'da olup da balın asla olmadığı bir açık büfe, vasat bir peynir ve kaşar peyniri... Yumurtaya sarılın bu kahvaltıda, sıcak demeyin, yumurta yiyin çünkü ne kadar kötü olabilir ki bir yumurta! Zeytinyağlıları güzel... O yüzden aç kalmıyorsunuz. Sıcak yemeklerden fazla bir beklentiniz olmasın. Mangal varsa şanslısınız. En iyi yanı hiç kuşkusuz personeli. Yalnız o güleryüzlü aile işletmesi sözü fazla iyimser kalıyor, açıkçası biz pek göremedik.

         yıldız yılmaz - 28 Ağustos 2010, Cumartesi 13:03

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 İbrahim UNUR tarafından...
         İbrahim UNUR tarafından...

         İsim vermeksizin her şey dahil programı uygulayan her işletmenin herkesin beklentisinin tam tersi bir fotoğrafla karşılayabileceğini unutmamalı diyorum. Star Hotel'de çocuğumuzun diğer ailelerin çocukları ile uyum sağlaması; başka yerde benzer uyumu sağlayamama endişesi ile ayrılamadık. 111 nolu odada bizleri yılların yorgunluğu, kırık bacağıyla ağırlayan müzelik masa ve badana boyalı sandalyeleri; paslanmış hortumuyla duş almamızı sağlayan güzelim banyoyu; Kırılmış ayakları da olsa bahçede çocukları eğlendirmede inat eden köpek ve ördekleri; Her şeye rağmen güler yüzlerini esirgemeyen cefakar personellerini kesinlikle unutmayacağız. Siz siz olun, önce görün, sonra kalın... Tatilini Fethiye'de yapmak isteyenler için Ovacık kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yerleşke. Çevrede gezip görülebilecek o kadar çok güzellik var ki...

         İbrahim UNUR - 25 Ağustos 2010, Çarsamba 10:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 giray avşaroğlu tarafından...
         giray avşaroğlu tarafından...

         Gittim, gördüm ve beğenmedim...

         giray avşaroğlu - 18 Ağustos 2010, Çarsamba 12:41

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 serdar özgüven tarafından...
         serdar özgüven tarafından...

         Star Hotel'den gerçekten çok memnun kaldık herşey güzeldi. Mütavazi ve samimi bir hotel. Seneye de gelmeyi çok istiyoruz. Ölüdeniz'de eşsiz bir cennet gibi... Yalnız tekne turu biletini Star Hotel'den almadığımıza çok pişman olduk:(Star Hotel'in teknesi çok daha güzeldi:):)Seneye Görüşmek üzere..:)

         serdar özgüven - 9 Ağustos 2010, Pazartesi 10:38

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 hande hicyilmaz tarafından...
         hande hicyilmaz tarafından...

         Gerçekten Star Hotel'den çok memnun kaldık. Hizmetiniz ve güleryüzünüz için çok teşekkür ederiz. Organize ettiğiniz turlar çok güzeldi. Saklıkent ve tekne turlarınız muhteşem. Arkadaşlarımızı da size gönderdik. :)İyi çalışmalar. Star Hotel ailesine sevgiler... Hande Murat HİÇYILMAZ

         hande hicyilmaz - 6 Ağustos 2010, Cuma 10:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 mehmet dindaş tarafından...
         mehmet dindaş tarafından...

         Eşim ve iki çocuğumla beş gün kaldık, yıldızsız bir otel ancak hizmetleri 2 yıldız eder. Otel sahibi Mehmet Bey hemşehrimmiş aynı zamanda, çocuklar çok rahat etti, aracımız olduğundan gezmeye de vakit oldu. Otel yol üzerinde, ulaşım sorunu yok, Ölüdeniz'e, Fethiye'ye 5 dakikada bir araba var, BİM Market kapı önünde, daha ne olsun. Yüksek beklentiniz yoksa tercih edilir. Aşçı çok çalışıyor, 3 öğün yemek yapıyor, ona kolay gelsin. Resepsiyondaki Muaammer'de ayrıca çok güler yüzlü, hepsine teşekkürler.

         mehmet dindaş - 5 Ağustos 2010, Perşembe 21:14

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 gözde odabaş tarafından...
         gözde odabaş tarafından...

         2 gün önce Star Hotel'de ceviz altında okey masasındaydık dostlarımızla. Çok güzel bir tatil geçirdik. Bu atmosferi bizlere sağladığınız için teşekkür ederiz. Yemekler gerçekten ev yemeklerini aratmıyor. Turlarınız çok güzeldi. Hizmet ve güler yüzünüz teşekkürü hak ediyor. Fethiye'ye Mehmet Bey ve eşi iyi bir aile işletmesi kazandırmış. İyi çalışmalar dilerim. Tüm site ziyaretçilerine gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

         gözde odabaş - 2 Ağustos 2010, Pazartesi 20:41

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 ayla sönmez tarafından...
         ayla sönmez tarafından...

         BU YAZ STAR HOTELDEYDİK. OTELİNİZİ ÇOK SEVDİM ÖZELLİKLE PESONELLERİNİZ; HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM ÇÜNKÜ BİZİMLE ÇOK İLGİLENDİLER. ANNEM BABAM DA RAHAT BİR TATİL GEÇİRDİLER... HOTELDE İNTERNET BAGLANTISI DA MEVCUT.DENİZ SERVİSİ DE VAR. AYRICA 5 ÇAYI İKRAMINDAKİ TARÇINLI HAVUÇLU KEKLER HARİKAYDI. VERDİKLERİ HİZMET, FİYATLARINA GÖRE COK UYGUNDU. BİZLER GİBİ TÜM ÖĞRETMEN AİLELERE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TAVSİYE EDİLEBİLİR. GÜLER YÜZLÜ BİR AİLE İŞLETİYOR. SEVGİLERLE.

         ayla sönmez - 29 Temmuz 2010, Perşembe 14:05

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 cemal YILDIRIM tarafından...
         cemal YILDIRIM tarafından...

         İKİ HAFTA ÖNCE TATİLİMİ STAR OTEL'DE GEÇİRDİM. OTEL ÇALIŞANLARI ÇOK İYİYDİ, YEMEKLERİ GÜZELDİ. ÖZELLİKLE MANGAL AYRI BİR GÜZELDİ TÜM PERSONELE TEŞEKKÜR EDİYORUM. SENEYE GÖRÜŞMEK DİLEGİMLE...

         cemal YILDIRIM - 29 Temmuz 2010, Perşembe 13:07

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 merve özkan tarafından...
         merve özkan tarafından...

         Herkese merhaba, dün Star Hotel'deydik. Tatilimiz çok çabuk geçti. :( Star Hotel'den çok memnun kaldık. Hotel çalişanlarının hepsi çok güler yüzlü. Verdikleri hizmete göre fiyatları çok uygun. Doğum günümü organize ettikleri için ayrıca çok teşekkür ederim. :)Sahipleri gerçekten çok iyiler, mutlu bir aile tablosu. Ayrıca Star hotel'den çevre yerlere ulaşım da cok kolay. Kelebekler Vadisi ve Saklıkent turu harikaydı. Bütün turları Star Hotel organize etti. Fiyatları da çok uygundu. Plaja aracımızla 5 dakika filan sürüyor. Özel plajı da çok güzel. Ölüdeniz muhteşem. Görülmeye değer, herkese tavsiye ederim...

         merve özkan - 24 Temmuz 2010, Cumartesi 22:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 merve özkan tarafından...
         merve özkan tarafından...

         Herkese Merhaba,dün star hoteldeydik.Tatilimiz çok çabuk geçti:(( Star Hotelden çok memnun kaldık.Hotel çalişanlarının hepsi cok güler yüzlü.verdikleri hizmete göre fiyatları cok uygun.Dogum günümü organize ettikleri için ayrıca cok teşekkür ederim:)Sahipleri gercekten çok iyiler mutlu bir aile tablosu.Ayrıca Star hotel den çevre yerlere ulaşımda cok kolay .Kelebekler vadisi ve saklıkent turu harikaydı.Bütün turları Star Hotel organize etti.Fiyatlarıda cok uygundu.Plaja aracımızla 5dk felan .Özel plajıda cok güzel.Ölüdeniz muhteşem.Görülmeye değer herkese tavsiye ederim...

         merve özkan - 24 Temmuz 2010, Cumartesi 22:51

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 başak akgül tarafından...
         başak akgül tarafından...

         Geçen hafta Star Otel'e gittik. Gerçekten güzel bir yer, fiyatı uygun, bazı eksikleri olsada güzeldi...

         başak akgül - 21 Temmuz 2010, Çarsamba 14:53

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 hulya kara tarafından...
         hulya kara tarafından...

         Merhabalar, öncelikle fiyatları çok uygun. Geçen hafta gittim. Aile atmosferi çok güzel. Hotele yabancı almıyorlar. Güzel, şirin bir hotel. Yemekleri gerçekten leziz. Ben birçok hotel gezdim ama bu hotel kadar rahat edemedim. Çocuklarımızı bırakıp rahatlıkla tekne turuna gittik:)Denize araçla 5 dk falan, merkezi konumda. Hotelin önünden her yere minibüs var. Ulaşım konusunda da sıkıntı çekilmez. Ovacık mevkiinde ve Ovacık'ın havası diğre yerlere göre çok güzel, nemli değil öncelikle:) Hotel çalışanlari güler yüzlü. İşletme sahipleri miafirperver tüm sorularımızı bıkmadan sıkılmadan yanıtladılar:)Hepsine buradan teşekkür ediyoruz:)Hülya-Hakan Karadoğan

         hulya kara - 16 Temmuz 2010, Cuma 19:30

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 emre yılmaz tarafından...
         emre yılmaz tarafından...

         Star Hotel'de geçen hafta konakladık. Yemekleri gerçekten güzeldi. Oda temizliği, meşrubatları kaliteliydi. Ölüdeniz'e araçla 5 dk. mesafede. Tekne turları da eğlenceli gecti. :) Hotel çalışanları yardımsever ve güler yüzlü, misafirperver bir aile ortamı. Bu atmosfer inşallah hiç bozulmaz. Herkese önerebileceğim bir aile hoteli.

         emre yılmaz - 13 Temmuz 2010, Salı 00:25

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 birben akyılmaz tarafından...
         birben akyılmaz tarafından...

         Değerli Star Hotel Ailesi, kısa süre içerisinde bize verdiğiniz hizmet güleryüz takdire değerdi. Her şey için çok teşekkür ederiz. Hotel temizliğiniz, yemekleriniz, hizmet ve işletme anlayışınz gerçekten olması gerektiği gibi. Aradığımız aile atmosferini hotelinizde bulduk.:) Sevgiler ve bayramda tekrar görüşmek dileğiyle... Akyılmaz Ailesi

         birben akyılmaz - 11 Temmuz 2010, Pazar 15:51

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 ismail akdönmez tarafından...
         ismail akdönmez tarafından...

         2 hafta önce Star Hotel'de tatilimizi geçirdik. Aile ortamlı nezih bir yer, teşekkür ederiz. Akdönmez Ailesi

         ismail akdönmez - 9 Temmuz 2010, Cuma 15:19

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 aysunöz tarafından...
         aysunöz tarafından...

         Star Hotel'de geçen hafta konakladık. Herşey teşekküre takdire değerdi. Aile ortamı olan bir hotel. Hotelin tüm çalışanları güler yüzünü ilgi ve alakasını eksik etmediler. Yemekleri harikaydı. Türk damak tadına uygundu. Denize ücretsiz servis aracı da mevcut. Ayrıca tekne turu da mükemmeldi. Star Hote'e TEŞŞEKÜR EDERİZ. Kısmetse seneye de ordayız. Herkese tavsiye edebilirim.

         aysunöz - 9 Temmuz 2010, Cuma 10:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 müge ersln tarafından...
         müge ersln tarafından...

         Arkadaşlar otelde konaklamış olan arkadaşlara soruyorum. Plaj nasıldı ve yemekler nasıldı? Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

         müge ersln - 6 Temmuz 2010, Salı 14:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 kerem tatlı tarafından...
         kerem tatlı tarafından...

         10 temmuzda geliyoruz. Umarım çok güzel bir tatil olur merakla bekliyoruzz:))))

         kerem tatlı - 24 Haziran 2010, Perşembe 22:29

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 halil ağaoğlu tarafından...
         halil ağaoğlu tarafından...

         Çok memnun olduk gösterdiğiniz konukseverlikten. Her zaman uğranabilecek ailemizin evi olarak gördük. Mehmet Ali Bey ve ailesine saygılar ve sevgiler. Kızımız kızınızın çok iyi dost ve arkadaşı oldu. Çok değerli bir ailesiniz.

         halil ağaoğlu - 18 Haziran 2010, Cuma 00:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 ayhan koç tarafından...
         ayhan koç tarafından...

         MERHABALAR. Biz 2007 de tatilimizi Star Otel'de geçirdik. Herşeyden çok memnun kaldık. Gerçekten bir aile ortamı ile karşılaştık. Kendimizi hiç yabancı hissetmedik. Gösterdiğiniz yakın ilgiden ve sunduğunuz güzel hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

         ayhan koç - 9 Nisan 2010, Cuma 21:21

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 selin çam tarafından...
         selin çam tarafından...

         Biz de bu yaz tatilimizi otelinizde geçirdik. Herşey çok güzeldi. Herşey için teşekkürler. Sağolun... Hasan-Selin

         selin çam - 27 Ekim 2009, Salı 20:46

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 pınar & murat türkmen tarafından...
         pınar & murat türkmen tarafından...

         Eşimle birlikte 8 Eylül- 15 Eylül arası gerçek bir tatil yaptık. Herşey çok güzeldi. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Otel arayışı içinde olan herkese tavsiye ederim. Seneye yine oradayız. Sahipleri ve çalışanları çok güler yüzlüler.

         pınar & murat türkmen - 23 Eylül 2009, Çarsamba 18:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 hasret uksul tarafından...
         hasret uksul tarafından...

         2 hafta önce 2 teyzemle birlikte tatile Star Otel'e geldik. Benim için çok güzeldi. Denize biraz uzaktı ama servis olduğu için sorun olmadı. Star Otel yemeğiyle olsun, turlarıyla olsun, odalarıyla olsun bir tüm olarak çok güzel bi yerdi. Otel yetkililerine selamlar...

         hasret uksul - 8 Eylül 2009, Salı 14:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 asım gündogdu tarafından...
         asım gündogdu tarafından...

         Eşim ve ben balayımızı Star Hotel'de geçirdik. Gerçekten umduğumuzdan çok daha güzel bir hotel. Yemekleri ve tekne turlari harikaydı. Cuma akşamı barbekü partisinde oldukça kurtlarımızı döktük. Star Hotel'in tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Asım-Gonca Gündoğdu.

         asım gündogdu - 10 Ağustos 2009, Pazartesi 22:13

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 NERMİN TAZEGÜL DANYILDIZ tarafından...
         NERMİN TAZEGÜL DANYILDIZ tarafından...

         Nezih, saygılı ve müşterilerin isteklerine acilen cevap verebilen bir otel. star otel sahiplerini ve çalışanlarını yürekten kutluyorum... eşim ve benim için çok güzel bir tatil oldu. aynı zamanda ciddi ve çalışkan otel personelini işlerine göstermiş oldukları saygı için ayrıca tebrik ediyorum. iyi çalışmalar.........

         NERMİN TAZEGÜL DANYILDIZ - 3 Ağustos 2009, Pazartesi 11:58

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 faruk Çüteli tarafından...
         faruk Çüteli tarafından...

         1 hafta Star Hotel'de ailemle kaldım. Küçük çocuğum oyun parkında vakit gecirirken biz ceviz ağacının altında çayımızı yudumladık. Gercekten güler yüzlü sahipleriyle nezih bir tatil geçirdik. Herkese tavsiye edebileceğim bir aile hoteli.

         faruk Çüteli - 28 Temmuz 2009, Salı 23:37

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         2.0 süleyman şimşek tarafından...
         süleyman şimşek tarafından...

         Daha çok fotoğraf koyulmasını rica ederim. Oteliniz hakkında fikir edinmemiz daha kolay olacaktır.

         süleyman şimşek - 24 Temmuz 2009, Cuma 23:26

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 mehmet bölükbaşi tarafından...
         mehmet bölükbaşi tarafından...

         Merhaba gecen hafta Star Hotel'de ailemle tatildeyim. Gayet nezih bir aile ortami. Her akşam yemeğinden sonra yapılan eğlenceler, eğlenmemenizi imkansiz kılıyor. Sahipleri de ailece işlettiği için hotel, tam anlamıyla aileye uygun bir hotel. Yemekleri de özellikle zeytinyağlı mezelerine bayıldık.

         mehmet bölükbaşi - 23 Temmuz 2009, Perşembe 21:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 turgay ozan onaral tarafından...
         turgay ozan onaral tarafından...

         Salı ve Cuma olan mangal barbekü partileri harikaydi. Tatil için hoş nezih ve temiz bir aile hoteli. 3 gün gibi bir süre kısa kaldım ancak bayram tatilimde ailemle birlikte tekrar Star Hotel'e gelecegiz...

         turgay ozan onaral - 18 Temmuz 2009, Cumartesi 16:13

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 mehmet cunda tarafından...
         mehmet cunda tarafından...

         Merhabalar Temmuz'un ilk haftası arkadaşımın tavsiyesi üzerine Star Hotel'de tatilimi yaptım. Star Hotel işletmesini ailece yapıyor olmaları, güleryüzlü içten sohbetleri, yemekleri, eğlenceleri gerçekten verdiğim paranın üstünde değere sahip. Çocuk oyun parkı, çocuk havuzu çocuklarımın gün boyu vakit gecirdigi güzel bir mekan. Ayrıca tekne turları muhteşemdi. Burdan Star Hotel ailesine tessekür ediyorum. Sitede bulunan herkese tavsiye ediyorum. Herkese iyi tatiller...

         mehmet cunda - 18 Temmuz 2009, Cumartesi 16:10

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 pasalı tarafından...
         pasalı tarafından...

         Temmuz 27'de gideceğiz Fethiye'ye. Bize de burayı önerdiler. Ancak fazla fotoğraf göremedim. Umarım ödedeğimiz paraya değer...

         pasalı - 17 Temmuz 2009, Cuma 23:03

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 NERMİN TAZEGÜL DANYILDIZ tarafından...
         NERMİN TAZEGÜL DANYILDIZ tarafından...

         Buradaki yorumları okuyarak Star Hotel'i seçtik. Umarım bizim için de güzel bir tatil olur.

         NERMİN TAZEGÜL DANYILDIZ - 17 Temmuz 2009, Cuma 10:49

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Personel süperdi
         Personel süperdi

         Ben Star Hotel'e 2007 yılında gittim. Her şey süperdi. Yemekler, havuz, odalar, servis hizmeti vs... Ayrıca personel süperdi. Her şey mükemmeldi. Herkese tavsiye ederim.

         gözde erdinç - 19 Haziran 2009, Cuma 09:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Çocuklar için kaydıraklar yapılabilir
         Çocuklar için kaydıraklar yapılabilir

         Ya bu otel süper. 3 senedir Star Hotel'de tatil yaptım ve bayıldım yalnız biraz çocuklar için kaydıraklar falan yapılsaydı süper olurdu. Robin abi de çok eğlenceli birisi. Beni tanıdın mı? Hani kardeşim vardı Yıldız Tilbe diyordun sen ona. DJ Robin inşallah bu sene de geliriz.:d

         merve budak - 31 Mayıs 2009, Pazar 13:34

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Çocuklar için bir oyun alanı yok
         Çocuklar için bir oyun alanı yok

         Çocuklar için oyun ve eğlence alanı yoktu. Servis şoförü kafasına göre plaj seçiyor. DJ mükemmel. Geri kalan her şey çok güzel. Aile ortamlı bir otel. Her aileye tavsiye ederim gönül rahatlığıyla. Mehmet Ali Bey mükemmel bir insan.

         ersin şalcıoglu - 2 Aralık 2008, Salı 00:02

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Konumu gerçekten güzel
         Konumu gerçekten güzel

         Sevgili arkadaşlar... Aile ortamı, yemekleri, nezih ortamı, serin yaz havası... Hotelin konumu gerçekten fiyatına göre verdiği hizmet gidilmeye değer bir hoteldir şüphesiz. Star Hotel ailesi, bayramda yine geliyoruz bekleyin...

         ender mermer - 24 Ağustos 2008, Pazar 18:01

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Yemekleri güzeldi
         Yemekleri güzeldi

         Merhabalar geçen hafta Star Hotel'de kaldım 1 hafta. Bu kadar güler yüzlü bir hizmet hiç bir yerde görmedim. Ailemle rahat, huzurlu bir tatil geçirdim ve yemekleri Akdeniz mutfağı ve harika... Kesinlikle kilo alıp da gitmemek imkansız diyorum ve 5 çayı ikramındaki pideye bayıldım.:))) Seneye ben ve ailemin tek tercihi olacak aklınızda şüphe bulunmadan gidebileceğiniz bir hoteldir. Yaşar Peker ve ailesi iyi çalışmalar diler...

         Yasar Peker - 24 Ağustos 2008, Pazar 17:55

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok eğlenceli bir otel
         Çok eğlenceli bir otel

         Ben böyle eğlenceli bir otel görmedim. O kadar güzeldi ki, geldim hala aklım orada kaldı. Hele ki gece eğlenceleri muhteşem. Döneceğim gece üzüntüden uyuyamadım. Seneye yine oradayım. Star Hotel DJ'yi Robin'e selam. DJ Robin seneye orada ol, ben de oradayım.

         ESRIN - 22 Ağustos 2008, Cuma 21:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 En güzel tatillerimden biriydi
         En güzel tatillerimden biriydi

         Ağustosun ilk haftası ailemle birlikte Nerdekal.com sayesinde bu güzel hoteli bulduk ve geçirdiğim en güzel tatillerden biriydi. Ayrıca yemekleri takdire değer :) Sizlere cok teşekkür eder, calışmalarınızda başarılar diliyoruz...

         mustafa yılmaz - 16 Ağustos 2008, Cumartesi 12:12

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güler yüzünüzle bütüm stresimizi attık
         Güler yüzünüzle bütüm stresimizi attık

         Merhabalar Star Hotel, geçen hafta itibariyle tatilimizi hotelinizde tamamladık. Her şey gerçekten cok güzeldi. Bütün stresimizi güler yüzünüz, içten hizmetiniz sayesinde attık. Sizlere teşekkür ederiz, seneye görüşmek dileğiyle....

         mehmet akın özyazıcı - 16 Ağustos 2008, Cumartesi 12:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Muhteşem yemekler
         Muhteşem yemekler

         Merhabalar. Geçen yaz tatilimi Star Hotel'de geçirdim ve inanır mısınız şimdiye kadar gittiğim tatil köylerinde bile bu kadar güzel tatil geçirmedim kesinlikle. Aile ortamı, güler yüzlü çalışanları ve muhteşem yemekleri gidip görülmeye değer. Verdiği hizmete göre de fiyatı çok uygun.

         erkan özyazıcı - 26 Haziran 2008, Perşembe 23:59

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)

         Tesis Konaklama Fiyatları

         - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

          Fiyat Açıklamaları

          Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

          Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

          Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

          Deniz, güneş, kum, tarih, doğa, yeme, içme, eğlence, adrenalin... Tatil anlayışınızın içinde bu kelimelerden hangisi ya da hangileri yer alıyor bilemiyoruz ama tümünü aynı anda bulabileceğiniz bir yöre biliyoruz... Fethiye.

          Güney Akdeniz'in özellikle yaz aylarında en çok rağbet gören bölgelerinden olan Fethiye, unutulmaz tatil yaşamak isteyenler için ideal Fethiye'ye karayolu ile Antalya, Muğla ve Burdur bağlantılı üç ayrı alternatif ile çam ağaçları arasında yapılacak rahat bir yolculukla ulaşılabiliyor.

          Hava ulaşımını tercih ederseniz en yakın havalimanı 55 km uzaklıktaki Dalaman Havalimanı. Fethiyeİstanbul arası 814 km'dir. Ankara'dan 635 km, İzmir'den ise 359 km uzaklıkta.
          • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Nisan 2015 - 31 Ekim 2015
          • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
          • OtoparkOtoparkVar
          • İnternetİnternet Var
          Genel Özellikler
          • Otopark
          • Plaj
          • Sigara İçilmeyen Oda
          • TV Odası
          • Uyandırma Servisi
          • Ücretsiz Gazete
          • 7/24 Açık Ön Büro
          • Business Center
          • Dağ Manzarası
          • Emanet Kasa
          • Hayvan Serbest
          • Havaalanı Servisi
          • Internet
          • Oda Servisi
          Oda Özellikleri
          • Balkon
          • Banyo
          • Çalışma Masası
          • Eşya Dolabı
          • Fön Makinesi
          • Havlu
          • Internet
          • Klima
          • Oda Temizlik
          • Televizyon
          • Tuvalet
          • Uydu Yayını
          Aktiviteler
          • Açık Havuz
          • Çocuk Havuzu
          • Jogging

          Tesis için 9 gezgin görüş bildirdi

          Daha fazla yorum
          10 Temizliği çok iyiydi
          Temizliği çok iyiydi

          Oldukça sıcak bir dönemde (Ağustos ayı başı) tatil yapmış olmamıza rağmen odamız çok serin ve konforluydu. Geniş bir alanda farklı konaklama tesisleri olan bir otel olduğu için oldukça sakin bir tatil gerçekleştirdik. Odaların ve havuzların temizliği çok iyiydi. Personel güler yüzlüydü.

          Özlem - 25 Kasım 2015, Çarsamba 14:51

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Odanın manzarası çok güzeldi
          Odanın manzarası çok güzeldi

          Ölüdeniz'e tepeden bakmak ve o yemyeşil ağaçlar, rengarenk çiçeklerle etrafınızın sarılı olması ile kartpostal tadındaki bu manzara anlatılmaz, gelip görmeli. Kaldığım odanın manzarası çok güzeldi. Havuzlar temizdi, ben özellikle suyu daha soğuk olan havuzu sevdim, hem de sakindi. Personel güler yüzlü ve yardımsever.

          Şenol - 25 Kasım 2015, Çarsamba 14:50

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Personel ilgisi mükemmeldi
          Personel ilgisi mükemmeldi

          Personel ilgisi mükemmeldi. Manzarasına yapacak yorum bulamıyorum. Mutlaka gitmelisiniz.

          Umut - 25 Kasım 2015, Çarsamba 14:49

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Manzarası çok güzel
          Manzarası çok güzel

          Kayalıkların oradaki havuz çok huzurlu. Bahçesi ve manzarası çok güzel.

          Saadet - 25 Kasım 2015, Çarsamba 14:49

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Kusursuz
          Kusursuz

          Ben ve 3 kız arkadaşım Gülistan Hanım'a içten samimiyeti ve alakası için çok çok teşekkür ederiz. Personelin güler yüzlü ve ilgili olması, ortam ve konumla birleşince kusursuz oluyor.

          Hilal - 25 Kasım 2015, Çarsamba 14:48

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Muhteşem konum
          Muhteşem konum

          Eşimin çok istemesine rağmen Fethiye'ye 3. gelişimizde, kalma fırsatı bulduğumuz muhteşem manzarası, muhteşem bahçesi, muhteşem konumu, başta Cengiz Bey olmak üzere Gülistan Hanım ve ulaştırma görevlileri Cengiz ve Alaattin ve de Bilal yönetiminde güler yüzlü, genç, restoran personeline rüya gibi geçen 1 hafta için teşekkür ederiz. Kurban Bayramı'nda görüşmek üzere, hepinize sevgiler.

          osman yücel - 1 Temmuz 2014, Salı 09:05

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Tatilimizi unutulmaz kıldı
          Tatilimizi unutulmaz kıldı

          Tatilimizi unutulmaz kılan Paradise Garden Hotel'de emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Eylül'de görüşürüz.

          İrem alptekin - 26 Mayıs 2014, Pazartesi 22:15

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Gerçek bir cennet
          Gerçek bir cennet

          Gerçek bir cennet. Başta Cengiz Bey olmak üzere tüm Paradise Garden Hotel ailesine müteşekkiriz.

          Pelin Topaçoğlu - 26 Mayıs 2014, Pazartesi 22:07

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Mükemmel bir tatildi
          Mükemmel bir tatildi

          Tek kelimeyle mükemmel bir tatil geçirdik! Çalışanların pozitif elektriği, aile ortamı oluşu (evimizde gibi hissettik), etrafın kusursuzluğu... Anlaycağınız kesinlikle tavsiye ediyoruz. 10 üzerinden 10. :)

          Çiğdem Kılıç - 31 Mayıs 2013, Cuma 14:18

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)

          Tesis Konaklama Fiyatları

          - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

           Fiyat Açıklamaları

           Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

           Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

           Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.